Sanovnik.bg»Статии»Мистерии»Космоса и Вселената»НАСА: Слънцето угасва на 15-ти ноември!

НАСА: Слънцето угасва на 15-ти ноември!

Пламена M.Пламена M.
Джедай
983
НАСА: Слънцето угасва на 15-ти ноември!
3D куб Ubik за деца и възрастни
Препоръчано за малки и големи:
3D куб Ubik за деца и възрастни
17.00 лв.

НАСА направи ужасяващо съобщение. На 15-ти ноември Слънцето ще изгасне. Прогнозата за Апокалипсиса смразява кръвта.

Между 15 и 29 ноември 2017 г. няма да има слънчева светлина – това обявиха официални говорители на космическата служба. В периода човечеството ще трябва да разчита на други средства и източници, които да осигуряват светлина.

Светлината, която Слънцето ни дарява, ще спре точно на 15-ти ноември. Пълният мрак ще продължи най-малко две седмици. Причината е, че в този период Земята ще стане жертва на паралелното нареждане на две други планети. Информацията е официално потвърдена от директора на агенцията Чарлз Болдън.

Планетите, виновници за предстоящото разхищение на ток през ноември, са Венера и Юпитер. Преминаването им в близост една до друга ще доведе до изсмукване на голямо количество водород. Това ще засегне пряко Слънцето, като доведе до изключително силна експлозия.

НАСА: Слънцето угасва на 15-ти ноември!

Случващото се на повърхността на Слънцето неминуемо ще засегне и Земята. Температурата на светещото тяло ще се покачи неимоверно и през следващите 15 дни ще се възстановява до обичайните си нива.

В периода на особено покачване на температурата на Слънцето, слабата светлина, която ще достига до Земята, ако изобщо има такава, ще е обагрена в синьо. Човечеството трябва да се подготви с алтернативни осветителни тела за периода между 15 и 29 ноември. Не е изключено на Слънцето да му трябва и повече време след посоченото за възстановяване. Учените се надяват, след като всичко се успокои, светлината, на която се радваме, да си остане същата, каквато е била и преди експлозията.

НАСА: Слънцето угасва на 15-ти ноември!

Информацията за предстоящия апокалипсис идва от космическата сонда, която бе изпратена по посока на Слънцето преди няколко месеца. Нейна основна мисия бе да събере нова информация за атмосферата и процесите върху слънчевата повърхност, като се приближи рекордно близо до небесното тяло.

Facebook
Любими
Twitter
Pinterest