Анонимен

Новак
Моята стенаСтатии3СъветиИстории15Коментари68Форумни теми423Постове във форума89За менИзпрати съобщениеточки0

И аз съм викала така дух като малка обаче тогава въобще не разбирах от тези неща така че не знам дали е станало
И все пак бъдете внимателни никога не знаеш какво може да стане 



Аз съм чувала други неща за нас родените в събота например че имаме пророчески сънища но никога че Събота е била проклета според Библията този ден е свят 


Шарлатанки има много то се знае аз естествено съм против. Обаче има и реални феномени в България има книга в която е описано подробно кои са.

666 е числото на Дявола, но това не бива да те плаши този сън може да е породен от всичко 


Ами явно го харесваш и затова го сънуваш несъзнатото често се появява в сънищата ни за да ни подскаже нещо 


На много хора се случва лично на мен два пъти ми се е случвало нарича се сънна апнея.

Подсъзнанието ни крие много неща аз съм опитвала да получа отговор на духовна тема и съм успявала
Задавай въпроси които наистина те интересуват и ще получиш отговор важното е да го откриеш и разкодираш защото понякога е доста трудно, но това не трябва да ни отказва 



И аз много исках да се свържа с моята майка намерих човек който се е занимавал с тези неща но ми отказа с думите че вече не практикува много било опасно .. И така май е най-добре за всички просто трябва да продължим напред .. Колкото и да ти е трудно а знам че е така откажи се от тази идея .

Никога не отговаряй когато някой те вика а няма никого около теб. Историята ти прилича малко като сцена от филма Паранормална активност . Освети къщата 


Ужасна грешка не знам къде ми е била главата благодаря за поправката 


Така наречените дъски Уиджа (на аглийски Ouija Board) са прости приспособления за извършване на спиритически сеанси. Дъската Уиджа е позната и под името "спиритическа дъска". Върху нея са изписани букви и цифри, както и думите "Yes" (Да), "No" (Не) и "Good bye" (Довиждане). Има и две изображения - на луната и слънцето. Участниците в спиритическия сеанс си поставят пръстите върху специален показалец. Смята се, че те преместват показалеца под влияние на нечий дух. Сеансът обикновено започва с многократно повтаряне на въпроса "Уиджа тук ли си?" докато показалеца не се премести върху "Да". След това се пита "От къде си?". Ако показалеца посочи слънцето, то значи духът е добър, ако обаче посочи луната, то значи е зъл и трябва да се повтаря "Довиждане", докато показалецът също не посочи "Довиждане". След като се попадне на добър дух, може да му се задават разни въпроси. Показалецът ще се мести върху буквите, така че да се образуват думи. Обаче според мен е доста опасно да се прави никога не знаеш на какво ще попаднеш.

Да наистина може да изглежда трудно но пък ако опиташ може и да успееш
Как ще разбереш ако не пробваш 

