Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с починала майка

Сън с починала майка

  • 20.01.15 01:45#1ПламенПламенНовакРегистрация: 20.01.15Град: -Отговори: 4Сън с починала майкаПо- добре да кажа каква е ситуацията накратко- баща ми почина преди 3 години, а майка ми преди 4 месеца и семейството ми се състои само от мен и сестра ми.
    Та към съня, който ме притеснява от гледна точка на това, че може би майка ми се опитва да ми каже нещо но не знам какво.
    Сънят:
    Беше мрачен ден и валеше. Със сестра ми стояхме на втория етаж на къщата и се канихме да си лягаме. Изведнъж на врата почна да се хлопа силно и отидох да отворя. Там стоеше майка ми. Тя влезе вътре и започна да плаче. Попитах я защо и тя ми отвърна, че няма сили да събере нещата на баба ми. Попитах коя баба и тя каза на своята майка. Попитах я защо не може да ги събере и тя ми каза че причината е, защото баба ми (Мария) има имен ден днес. Седнахме на дивана и поплакахме, след което станахме и и казах, че ще и помогна, но тя ме спря и ми каза "Не си готов да слезеш долу все още...рано ти е" и тръгна със сестра ми. И така свърши сънят.
    (Няколко дни по- рано сънувах сън как всички са живи и семейството ми е цяло и си живеем щастливо, като баща ми беше нетипично учтив дори.)

    Та въпросът ми е дали според вас това е просто някакъв случаен сън или майка ми се е опитала да ми каже нещо, защото тези думи да "не слизам долу" още ме карат да настръхвам и едновременно да се чудя какво означават.
    Ако някой от вас може да отговори ще съм му много благодарен

    Не искам да спамя с друга тема, за това ще напиша за подобен сън, който сънувах след това.
    Отново същата сутуация в която със сестра ми сме на втория етаж, но се карахме. мрънках и "Защо съм нацепил дърва по- рано и сега няма". Отидох да нацепя още и минавайки покрай прозореца на първия етаж видях баба ми (майката на баща ми). Веднага изтичах в стаята, мислейки че ще изчезне докато стигна. Стоеше там, седнала на леглото, усмихната и облечена в нещо бяло (по принцип не се усмихваше и ходеше дрипава). Седнах до нея и я питах къде са родителите ми и другите баби и дядовци. Каза ми, че всички са се "изгубили" (това беше точната дума). Изгубили са се във времето и вече не помнят този живот. Останали са само тя и майка ми, като майка ми си е намерила приятелка с която са се харесали много и малко по малко се игубва и тя. Продължавах да настоявам да ги видя, но каза че вече няма да ме познаят, защото времето им пречи. Каза ми че ми остава малко пари и ще тръгва.
    Малко по- късно сънят стана бъркотия (имаше котки и наводнение),
    но предполагам не е важно.
    Моля ако знаете двата съня какво означават?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.15 01:44#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с починала майкаВсичко в съня е важно.На колко си години?Родителите се появяват за да помагат.Не се страхувай.Майка ти те пази.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.15 02:37#3ПламенПламенНовакРегистрация: 20.01.15Град: -Отговори: 4от: Сън с починала майкаНа 24, а сестра ми е на 31. Честно да Ви кажа сега е периодът в който се налага да лепя много некролози (така го напричам). На 11 Януари майка ми прави 4 месеца, а баща ми 3 години, на втори февруари баба ми (която сънувах да ми говори) 5 години, на 5 Февруари другата ми баба прави 10 години и така. ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.15 05:21#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с починала майкаАко имате някакво наследство да си оправите.Майка ти, а после и баба ти загатва.
    Майка ти казва да не се отчайваш, за да не пропаднеш.Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.01.15 05:50#5ПламенПламенНовакРегистрация: 20.01.15Град: -Отговори: 4от: Сън с починала майкаМерси много ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.15 09:57#6Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Сън с починала майкаКакви вещи са останали от бабa ти у вас ? ОтговорОтговор с цитат
  • 30.01.15 10:15#7ПламенПламенНовакРегистрация: 20.01.15Град: -Отговори: 4от: Сън с починала майкаХм... скрин с платове. Само за това се сещам ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest