Дъската Уиджа

  • 26.01.15 03:57#1ИванИванНовакРегистрация: 26.01.15Град: СливенОтговори: 2Дъската УиджаЗдравейте, вчера гледах филма за дъската Уиджа, който ми допадна много. Всъщност аз съм фен на ужасите, чета и много книги на Стивън Кинг, отделно съм гледал и много филми. Изгледайки филма аз започнах да търся повече информация за Уиджа и попаднах на много информация, някоя от която е ужасяваща. Има ли хора, които знаят нещо повече за спиритическите сеанси, дъската Уиджа и дори за екзорсизма. Пробвал ли е някой от вас да играе с тази дъска, какво се случва? Интересно ми е адски много, ако имате и информация моля да ми я пратите, отделно някакви книги или пък видеа.
    Още веднъж ви казвам попаднах на статии и видеа, как показалеца на тази дъска се мести сам, отделно свещи се палят сами и много други.
    Очаквам отговори!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 07:02#2AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Дъската УиджаНамери си нещо друго за играОтговорОтговор с цитат
  • 26.01.15 07:12#3ИванИванНовакРегистрация: 26.01.15Град: СливенОтговори: 2от: Дъската УиджаАз не искам да си играя, просто искам да разбера повече информация и дали изобщо е вярно.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.15 12:11#4AsparuxAsparuxНовакРегистрация: 08.04.14Град: БургасОтговори: 74от: Дъската УиджаСега.. ти искаш да призовеш духове ли или нещо друго.ОтговорОтговор с цитат
  • 27.01.15 02:05#5ТедиТедиНовакРегистрация: 26.01.15Град: СофияОтговори: 8от: Дъската УиджаНе иска да призовава, просто търси информация. Няма да дава на практика, само теория. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.01.15 11:32#6БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Дъската УиджаРазбирааа се.ОтговорОтговор с цитат
  • 29.01.15 09:52#7Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Дъската УиджаТака наречените дъски Уиджа (на аглийски Ouija Board) са прости приспособления за извършване на спиритически сеанси. Дъската Уиджа е позната и под името "спиритическа дъска". Върху нея са изписани букви и цифри, както и думите "Yes" (Да), "No" (Не) и "Good bye" (Довиждане). Има и две изображения - на луната и слънцето. Участниците в спиритическия сеанс си поставят пръстите върху специален показалец. Смята се, че те преместват показалеца под влияние на нечий дух. Сеансът обикновено започва с многократно повтаряне на въпроса "Уиджа тук ли си?" докато показалеца не се премести върху "Да". След това се пита "От къде си?". Ако показалеца посочи слънцето, то значи духът е добър, ако обаче посочи луната, то значи е зъл и трябва да се повтаря "Довиждане", докато показалецът също не посочи "Довиждане". След като се попадне на добър дух, може да му се задават разни въпроси. Показалецът ще се мести върху буквите, така че да се образуват думи. Обаче според мен е доста опасно да се прави никога не знаеш на какво ще попаднеш. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.03.15 09:58#8ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Дъската УиджаТова с тия дъски не е интересно. Думите са оръжие, ако искаш доказателство за силата на невидимия свят подреди думите като в молитва в определен ред в желаната положителна насока в развите. Пожелай си да ти се случат определени работи които да ти подскажат за силата на невидимия свят. Повтори думите над хиляда пъти без значение в какъв интервал от време.
    Ако нямаш любовта на растенията, по-добре не се занимавай ни с дъски Уиджа, нито с книги на Стивън Кинг, и смени любимите филми с комедии. Смей се на живота и не си ври носа кадето има непознати сили.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest