Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Всяка зима си имам неканен гостенин

Всяка зима си имам неканен гостенин

  • 08.04.15 08:48#1didididiНовакРегистрация: 08.04.15Град: СофияОтговори: -Всяка зима си имам неканен гостенинЗдравейте аз съм момиче на 16 години ,което е родено в Събота. Още от доста ранна възраст усещам нечие присъствие дори когато не съм сама в стаята.Но след като бях на едно погребение на един роднина (тогава мисля че бях на 7-8)това присъствие го усещах цяла зима и винаги беше до стария гардероб или на дивана (даже майками която също е съботничка ми каза ,че го усеща на тези места),но един ден бях сама в стаята и казах''ако си тук дай знак'' и гардероба и дивана почнаха да скърцат( не,не беше земетресение попитах кой ли не комшии,родители нямаше земетресение ).След това всяка зима нещо ме отвива или завива (малко противоречиво ).И така всяка зима ,но по-миналата зима докато бях в полубудно състояние сякаш го очаквах усетих лек ветрец около лицето ми,на следващата вечер си обръщах главата на другата страна и нещо я бутна 2 пъти ,на следващия ден връта ми беше застанал на страната на която понечих да си обръщам главата.Миналата зима сънувах кошмар( доста обичайно за мен) бях отново в полубудно състояние и отвита и отново сякаш знаех ,неканения гост ме зави ,потупа ме по рамото и ми прошепна на ухото на непознат език,но аз сякаш разбирах какво шепнеше каза ми нещо от сорта на '' отново ще ми служиш и ще се видим отново'' (за протокола не съм сектанка,сатаниска или квото се сетите нито взимам наркотици,алкохол и прочие)даже бащами казва,че често усеща нечие присъствие но тази зима освен изключително странни кошмари и усещане на огромна злоба във въздуха нищо не се случи. Та искам да попитам според вас какъв може да е този неканен гостенин винаги се появява зимата
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.15 03:10#2CvetelinaCvetelinaНовакРегистрация: 11.04.14Град: СофияОтговори: 14от: Всяка зима си имам неканен гостенинРодена си в проклетата събота и е нормално да ти се случват странни неща. И аз съм родена в събота и вече съм свикнала със свръхестествените сили. И ти ще свикнеш. ) Като за начало ще се плашиш, може и да плачеш от страх, но ще свикнеш и после ще ти е все тая. И това за врата просто си се обърнала сама. Не знаеш какво правиш докато спиш. ОтговорОтговор с цитат
  • 14.04.15 08:08#3Ели ГраменоваЕли ГраменоваНовакРегистрация: 00.00.00Град: СофияОтговори: 89от: Всяка зима си имам неканен гостенинАз съм чувала други неща за нас родените в събота например че имаме пророчески сънища но никога че Събота е била проклета според Библията този ден е свят ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest