Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Женен е , но ще бъде мой!

Женен е , но ще бъде мой!

  • 06.05.12 01:55#1BritneyBritneyНовакРегистрация: 25.03.12Град: ВарнаОтговори: 1Женен е , но ще бъде мой! Трудно ми е .. не знам как да започна !! Но искам да споделя и евентуално да получа някакъв съвет . Ами да започна от начало. Влюбена съм в женен мъж и най-странното в ситуацията е , че той и жена му са много близки на семейството ми. От известно време когато посещават родителите ми започнах да усещам някакви симпатии и от негова страна. Аз съм доста привлекателна и мога да имам всеки когото поискам дори не ми се излиза от постоянните погледи върху мен , но аз искам него , той е всичко ! Срещнахме се веднъж и разбира се и той ме беше усетил и си поговорихме. Знам , че е грешно и не трябва , но точно , защото е забранено ме привлича той е голям колкото баща ми , но не мога да спра да мисля за него. Аз съм на 18 и съм доста зряла за възрастта си и не е просто някакво увлечение сигурна съм . Искам да бъда с него и знам , че ще е завинаги. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.13 10:48#2МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13от: Женен е , но ще бъде мой! Тоя мъж вероятно може да има приятелски симпатии ако наистина има такива. Привлекателна...всеки може да бъде мой...простотийки! Много долно звучиш..не се надявай на такива неща а се вземи в ръце ,защото си само на 18 а какви мръсни и грешни мисли в главата си имаш само! :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 04.07.13 06:26#3cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! това пък въобще не е ваша работа да казвате на момичето какво да прави.вие си гледайте вас.може и вие утре да изневерите.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.13 05:01#4славенаславенаНовакРегистрация: 18.04.13Град: БургасОтговори: 4от: Женен е , но ще бъде мой! "Извинявай" блондинке само на 12 съм,а като съдя покоментарите ХОРАТА СА ПРАВИ.Ти акъл имаш ли да ходиш да разваляш чуждите семейства.Има ли някой на "втория" етаж или е пусто да bellarose е права,но останалите също.Вслушай се малко в коментарите преди да вадиш големите думи.Още нещо,не само нагла,а и с високо самочувствие,фукла,всеки може да е твой.Еми не всеки,братми не можеш да го имаш,защото определено,долните фукли и др. неща,които не мога да напиша не са негов тип!!И да поясня единствената кокошка си ти. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.13 12:55#5ДианаДианаНовакРегистрация: 05.07.12Град: -Отговори: 46от: Женен е , но ще бъде мой! Ти добре ли си или си от клубовете „Мозъкът ми пречи“ и „Гъз глава затрива“?!Ти си на 18,следователно трябва да осъзнаваш че твоето „щастие“ ще провали нечий живот.Никой мъж не можел да ти устои.Извинявай много ама празното самочувствие си го показвай някъде другаде.Ако наистина е така то за нула време си можела да си намериш нормално момче с което да е на твоята възраст или с 2-3 години по-голямо.Все едно баща ми да го заглежда някаква кифла на 12 години.ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.13 03:38#6ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Женен е , но ще бъде мой! Дори и да не беше женен...На колко е? 50? Стига, просто намери някой на твоята възраст и престани да се занимаваш с глупости. ''завинаги'' о моля те! Не им разваляй живота и си създай свой. ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ, НЕ СИ ВЪВ ФИЛМ! Няма той ''изведнъж'' да те погледне и да каже ''Как съм живял без теб? Ти си различна. обичам те!'' Ти си заблудено момиченце на 18 което вероятно гледа твърде много ''здрач'' или каквото там ви учи на глупости. ОСТАВИ ГО! Ааа и ДОРИ и да спи с теб, вероятно ще те изхвърли след това. Остави го да е с жената която ОБИЧА!ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.13 11:53#7СелинСелинНовакРегистрация: 06.01.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Женен е , но ще бъде мой! Леле, такава простотия не бях чела! Честно! Вземи кацни на земята, свали си самочувствието, научи си уроците и после пиши простотии в Интернет пространството. Излагаш се, като тотална КИФЛА. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 02:59#8СелинСелинНовакРегистрация: 06.01.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Женен е , но ще бъде мой! :
    Личи си, че си блондинка .
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.13 09:31#9Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: Женен е , но ще бъде мой! Много глупаво е една малка никаквица да разбива чуждо семейство, не понасям такива лигави момичета.!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.13 09:33#10Grigor AnakondirovskiGrigor AnakondirovskiНовакРегистрация: 26.09.13Град: БлагоевградОтговори: 26от: Женен е , но ще бъде мой! Какво я защитаваш. явно и ти си като нея да разваляш чужди семейства! Не понасям такива пачаври жалки който развалят семейства!!! ps: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 01:15#11mandimandiНовакРегистрация: 18.09.13Град: -Отговори: 8от: Женен е , но ще бъде мой! Липсва му мозък на този и жена му много го обгрижва,тя май трябва да му дръпне як бой и да си оправят отношенията .
    Дрън дрън и на това "но ще бъде мой"-това значи абсолютна скука и скудоумие
    Може да ти е обърнал някакво внимание като на мъничко дете или..като на досадна хлебарка и ти веднага си вириш нослето
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.11.13 11:41#12cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! всички коментари направо ме изумиха.вие в кой век живеете?ОтговорОтговор с цитат
  • 28.11.13 06:34#13Валентина Валентина НовакРегистрация: 28.11.13Град: ДобричОтговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! Какво ви е бе хора,защо нападате така момичето...вижда се че е объркана и вероятно чувството ,че се случва нещо нередно я тормози и иска просто съвет!Самият факт , че четете това и отговаряте означава за мен че имате своя "житейски" опит. Тя просто се опитва да намери пътя и надали очаква замеряне с камъни и обиди...Баба ми казваше ,че не е луд този който яде зелника , а този който му го дава . Всички сме били млади и любопитни и сега с нашия опит може само да дадем съвет ако бъде поискан, а тя го иска...
    ПОМАГАЙТЕ НЕ СЪДЕТЕ!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.13 12:50#14CrowleyCrowleyНовакРегистрация: 03.12.13Град: СофияОтговори: 2от: Женен е , но ще бъде мой! Моя съвет е да се изпердите един път и като откаже да се занимава с теб след т'ва, самочувствието ти ще слезе до здравословно ниво + бонус малко житейски опит и развитие в посока зрелостта, която само си мислиш, че притежаваш

    Алтернативно, може да постнеш снимка и евентуално мога да свърша тая работа вместо него
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 10:35#15ТитиТитиНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 13от: Женен е , но ще бъде мой! Намери си някой на твоята възраст.Тези ''всеки мъж ,който поискам ще е мой'' или ''ще си го завоювам'' ги забрави.Аз може да съм пубер,но смятам,че трябва да си намериш някой с твоята възраст,аз бях същата и харесвах едно 14 годишно момче,но се осъзнах,той е 3 години по-голям от мен,какви са ми шансовете? :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.14 10:48#16ТитиТитиНовакРегистрация: 03.02.14Град: -Отговори: 13от: Женен е , но ще бъде мой! А,това,че си развалила семейството му е ужасно подло и двулично ,присъщо е за момичета на повикване(знам как се казват,не искам да казвам). :n: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest