Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Женен е , но ще бъде мой!

Женен е , но ще бъде мой!

  • 06.05.12 01:55#1BritneyBritneyНовакРегистрация: 25.03.12Град: ВарнаОтговори: 1Женен е , но ще бъде мой! Трудно ми е .. не знам как да започна !! Но искам да споделя и евентуално да получа някакъв съвет . Ами да започна от начало. Влюбена съм в женен мъж и най-странното в ситуацията е , че той и жена му са много близки на семейството ми. От известно време когато посещават родителите ми започнах да усещам някакви симпатии и от негова страна. Аз съм доста привлекателна и мога да имам всеки когото поискам дори не ми се излиза от постоянните погледи върху мен , но аз искам него , той е всичко ! Срещнахме се веднъж и разбира се и той ме беше усетил и си поговорихме. Знам , че е грешно и не трябва , но точно , защото е забранено ме привлича той е голям колкото баща ми , но не мога да спра да мисля за него. Аз съм на 18 и съм доста зряла за възрастта си и не е просто някакво увлечение сигурна съм . Искам да бъда с него и знам , че ще е завинаги. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.12 10:29#2BritneyBritneyНовакРегистрация: 25.03.12Град: ВарнаОтговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! blagodarq mnogo za hubavoto pojelanie.. a na po gornite komentari iskam da kaja che veche e moi pfff e neka vi e qd prosti kokoshki hahaha ....ОтговорОтговор с цитат
  • 25.06.12 08:54#3ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! Много се радвам,че се бориш за щастието си. Пожелавам ти много да се обичате,да бъдете много щастливи и много, много любов. ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 04:56#4kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Женен е , но ще бъде мой! как се гордееш само това не е за гордост и не сме кокошки а истински жени които не крадем чужди мъже пикла такава то си личи каква си развеи плява :evil: :evil: :evil:                       :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 09:29#5RalicaRalicaНовакРегистрация: 19.07.11Град: -Отговори: 3от: Женен е , но ще бъде мой! Дано никога не ти се случи това някоя пикла да развали семейството ти - било то да бъде с баща ти или с мъжа ти .......ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 10:15#6ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Женен е , но ще бъде мой! Откажи се, той може да ти е баща.. Трябва да се бориш за всичко, което много искаш, но нали знаеш, че това, което искаш трябва все пак да е осъществимо, а не някаква лудост.. :x:

    Но пък той може да е сродната ти душа в този живот.. Много хора не откриват сродната си душа, защото следват разума си, когато не трябва..

    Имам разногласия..
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.12 02:03#7AntoniqAntoniqНовакРегистрация: 24.08.12Град: БургасОтговори: 2от: Женен е , но ще бъде мой! Хахаха .. как се кефи , че е развалила семейството му .. бива ли да си такава егоистична курва ? :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.08.12 07:44#8ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! :

    Да можех да съм на нейното място. Желая й да бъде много щастлива с този мъж. А и на мъжа не са му опряли пистолет след като е намерил щастието при друга. Щом с жена си не е щастлив,не виждам какъв е проблема да си търси щастието другаде.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.09.12 10:30#9ТаняТаняНовакРегистрация: 03.09.12Град: СофияОтговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! Ей, аман вече от мърли като тебе!! Абе, малоумни пикли, не ви ли писна да се занимавате с чуждите мъже и най-вече с мъже, които могат да ви бъдат бащи?? Тая държава се напълни с ку*ви!! ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.12 08:59#10ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! :

    За любовта граници няма. Не избираш в кой да се влюбиш и обичаш, то просто се случва. Щом нещо му липсва на мъжа и не е щастлив,ще го търси другаде. Аз пък съм твърдо против да останеш с някой заради децата си,или по-навик.
    Браво на този мъж, че е имал смелост да бъде отново щастлив.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.12 07:38#11cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! първо искам да благодаря на Блондинка за хубавата тема.тъкмо бях решила да я пусна като нова тема.и така ето моето мнение по темата.винаги съм казвала че любовта е най хубавото нещо на този свят.някога преди години и аз бях влюбена и обичах с цялото си сърце.и познайте ...женен мъж.много е дълга нашата история за да ви я опиша.ако някой обаче иска да разбере за какво става дума готова съм да отговоря на всеки въпрос.това се случи преди 20 години.от 15 години той е мъртъв.бяхме щастливи само тези 5 години.той е моята голяма и единствена любов в живота ми.не мога да го прежаля и след толкова години.разведе се заради мен.всеки може да ме съди както си иска но ако трябва да изживея живота си отначало пак бих избрала само него.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.12.12 12:37#12stoilovastoilovaНовакРегистрация: 05.12.12Град: -Отговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! тази пикла Blondinka922
    въобще не знае на кой свят се намира нищо,че е "доста зряла за възрастта си"!!!!! то си и личи де виж моето момиче ако знам нещо със сигурност то е че всичко на този свят се връща..а да разрушиш едно семейство е грях,нищо че си "неземно красива"....някой ден горчиво ще съжаляваш
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.12 07:56#13cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! и защо да съжалява.знаете ли цялата история за да я съдите.и с какво право някой ще съди ?може да има много причини той да не иска да бъде вече с жена си.може да е започнала да ме изневерява или пък да не го обича вече.и тогава се появяваме ние-крадлите на мъже-.и започваме да събираме парчетата.няма те си на идея колко трудно е това.ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.13 08:06#14ВикторияВикторияНовакРегистрация: 17.04.13Град: РусеОтговори: 3от: Женен е , но ще бъде мой! Боже , 18 годишна пикла е тръгнала да се влюбва ...ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.13 10:53#15ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! Тук знаете да приказвате само глупости без да знаете нищо и без да сте го изпитали. Аз много добре знам какво изпитва момичето. Имам връзка с женен мъж от почти 8 години вече и за него аз съм най-хубавото нещо,което някога му се е случвало. Няколко пъти сме се разделяли, но искаме да бъдем заедно.
    Пробвала съм връзки и с други мъже, но не е изобщо същото,а аз много трудно се влюбвам и изобщо не съжалявам,че съм с този мъж, защото го ОБИЧАМ И ОБОЖАВАМ.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.05.13 09:56#16cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! виждаш ли как всички ни дамгосаха.все едно сме вещици.само да допълня че след като една жена не знае как да направи съпруга си щастлив,той има право да го потърси другаде.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest