Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Женен е , но ще бъде мой!

Женен е , но ще бъде мой!

  • 06.05.12 01:55#1BritneyBritneyНовакРегистрация: 25.03.12Град: ВарнаОтговори: 1Женен е , но ще бъде мой! Трудно ми е .. не знам как да започна !! Но искам да споделя и евентуално да получа някакъв съвет . Ами да започна от начало. Влюбена съм в женен мъж и най-странното в ситуацията е , че той и жена му са много близки на семейството ми. От известно време когато посещават родителите ми започнах да усещам някакви симпатии и от негова страна. Аз съм доста привлекателна и мога да имам всеки когото поискам дори не ми се излиза от постоянните погледи върху мен , но аз искам него , той е всичко ! Срещнахме се веднъж и разбира се и той ме беше усетил и си поговорихме. Знам , че е грешно и не трябва , но точно , защото е забранено ме привлича той е голям колкото баща ми , но не мога да спра да мисля за него. Аз съм на 18 и съм доста зряла за възрастта си и не е просто някакво увлечение сигурна съм . Искам да бъда с него и знам , че ще е завинаги. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.13 08:57#2ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! :

    Точно така! Напълно права си.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 30.05.13 09:16#3ЯнаЯнаНовакРегистрация: 27.12.12Град: ТрудОтговори: 13от: Женен е , но ще бъде мой! Блонди не се ври там къдет не ти е работата!Мъжъг е женен-можеш да им развалиш връзката!Моляте остави ги бе!Като оня от белия магазин!Неможе да намери някой на свойта възраст па хукнал да казва на 6 клас момиче ,,сърничка``!

    П.С.=Само на 11 съм и го знам :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.06.13 01:24#4IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! Така първо ти си на 18, а той на годините на бащати. Да помисли, ако да кажем твоята стане, след 4-5 г може да помислите за деца, ако и това стане след 15-20 г може да се грижиш за две деца, твоето и него.
    Второ той е ваш семеен приятел, той е голям надявам се и разумен човек който осъзнава ситуацията. Не мисля, че би рискувал приятелството с вашите, камули брака си заради 18 г кукла, която утре може да и хрумне друго. Той е наясно, че си дете и си непостоянна.
    Трето няма значение дали си го вкарала в леглото, това нищо не значи. Не значи, че ще остави жена си или че ще те обикне. Ти за него си нещо младо и ново, кой не се радва на младо.
    Четвърто аз ако открадна женен мъж, нещо което даже не ми е идвало на ума, да разваля брак, моите родители ще ме изхвърлят като мръсна котка. Възпитана съм така, че да си слагам граници. До сега никога не съм се влюбвала или позволявала волности от подобен тип. Не знам вашите как ще те погледнат, ако разберат, че искаш да развалиш брак, а да не говорим, че и на техни семейни приятели,а камули да го направиш. Но аз съм сигурна, че човека е достатъчно разумен и сдържан, че да избегне подобен вид провукации.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.13 05:24#5cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! това си е само ваше мнение.аз пък разсъждавам точно обратното.явно жена му вече не е привлекателна.и нормално е той да отиде при по хубава.така че драги жени.бъдете винаги красиви и привлекателни.за да няма после сълзи.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.13 11:31#6IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! :

    Аз по нищо не съдя, че той се е отказал от жена си или не е превлечен от нея. Няква 18г, която си мисли, че всички я харесват, слага и него в кюпа без никакво твърдо основание. После след редица отрицателни коментари, заявява " той е мой хахахах" с цел не, че е така а на пук да дразни. То си личи, кога се казва истината и кога не в някой случеи. Така, че за мен той не и е обърнал нужното внимание, както на нея и се иска
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.13 03:53#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! а може пък и да е един недодялан глупак.който незнае как да направи щастлива една жена в леглото.писна ми от смотаняци и глупаци.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.13 10:41#8IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! Абе хора сякви, истории сякви ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.13 10:46#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! не съдя никого.както и аз не позволявам да бъда съдена от никой.само Господ има право на това.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 11:25#10IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! Разбирасе, накрая се пак всички сме в калта , осъдени или не хахаОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 05:46#11cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! вие може и да сте там но не и аз.не позволявам на никой който не ме познава да говори за мен.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 06:28#12BellBellНовакРегистрация: 22.06.13Град: ПловдивОтговори: 11от: Женен е , но ще бъде мой! Без да те обиждам, но на мен ми е гнусно подобно нещо. Пък и не вярвам някой нормален да си развали семейството заради 18 годишна глезла с извратени представи за любов. намери си някой на твоите години ще ти е най- добре ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 08:42#13IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! Цвети аз не разбирам, защо си мислиш, че говоря за теб. Още в началото с цитата ми, различни хора различни истории, даже нямах намек за теб а допълних думитети. Но ти пак си нави на пръста, че говоря за теб не знам защо. Като казах всички сме в калта, нямах предвит за грешките, а че ще умрем и не вярвам да си безсмъртна. Преди да коментираш думите, помисли дали се отнася за теб, аз говоря в множествено число не за ТЕБ, не всичко се върти около теб ОтговорОтговор с цитат
  • 24.06.13 08:43#14IvetooIvetooНовакРегистрация: 22.07.11Град: -Отговори: 23от: Женен е , но ще бъде мой! Аз не те осъждам, ама толкова пъти повтори тази дума без даже да съм те осъдила някаде, че се замислих дане би на подсъзнателно нови ти самата да го правиш... замисли се...ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.13 11:00#15зоризориНовакРегистрация: 28.01.13Град: СофияОтговори: 6от: Женен е , но ще бъде мой! Слушай, Блонди той вече възрастен човек колкото баща ти, хем е и семеен приятел. Кажи ми защо точно него!? И да не е щастлив
    с жена си той няма да тръгне с теб. Надявам се да е достатъчно разумен...и ти вразуми вече малко също
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.06.13 07:50#16cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Женен е , но ще бъде мой! брей.големи моралисти в този форум.вие да не падате от марс.след като един мъж иска да е с жена си , то той не би погледнал друга.но решил ли е да си развали семейството бъдете сигурни че ще го направи.в това няма нищо лошо.няма незаменими хора.може пък вече да не се обичат.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest