Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Женен е , но ще бъде мой!

Женен е , но ще бъде мой!

  • 06.05.12 01:55#1BritneyBritneyНовакРегистрация: 25.03.12Град: ВарнаОтговори: 1Женен е , но ще бъде мой! Трудно ми е .. не знам как да започна !! Но искам да споделя и евентуално да получа някакъв съвет . Ами да започна от начало. Влюбена съм в женен мъж и най-странното в ситуацията е , че той и жена му са много близки на семейството ми. От известно време когато посещават родителите ми започнах да усещам някакви симпатии и от негова страна. Аз съм доста привлекателна и мога да имам всеки когото поискам дори не ми се излиза от постоянните погледи върху мен , но аз искам него , той е всичко ! Срещнахме се веднъж и разбира се и той ме беше усетил и си поговорихме. Знам , че е грешно и не трябва , но точно , защото е забранено ме привлича той е голям колкото баща ми , но не мога да спра да мисля за него. Аз съм на 18 и съм доста зряла за възрастта си и не е просто някакво увлечение сигурна съм . Искам да бъда с него и знам , че ще е завинаги. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.12 12:42#2ХристинаХристинаНовакРегистрация: 07.05.12Град: ДобричОтговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! Според мен остави мъжа намира и си свали малко самочувствието. Живота е пред теб има толкова много мъже. Ти точно женен си избрала. :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.12 12:58#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Женен е , но ще бъде мой! 18-годишна, ха-ха, сигурно нямаш вид на жена, но си доста ''привлекателна'' с панделките в косата и розоФото червилце от ейвън.
    пс: А иначе историята е измислена, не се хабете изобщо. :n:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.05.12 04:20#4TeodoraTeodoraНовакРегистрация: 06.05.12Град: СофияОтговори: 1от: Женен е , но ще бъде мой! Според мен ти си така привлечена от него може-би не защото е женен и за това като е забранен още повече го желаеш, а може-би в твоя живот е липсвало присъствието на силна бащина фигура, това се разбира от факта че човека за който говориш е на годините на бащати.
    Обикновено когато в живота на едно момиче отсъства тази горе наречена силна бащина фигура впоследствие момичето се чувства привлечено от много по-зряли и възръстни мъже,това е така защото в тяхните ръце се чувства закрилена.
    Съветвам те да не се занимаваш с този човек, да го оставиш на спокойствие дори и от негова страна да има някакви намеци.
    Още си много млада,момчета по целят свят колкото искаш!
    Не се занимавай с семейни.
    А и щом толкова много мъже ти се лепят, значи няма да ти е трудно да си намериш някой като за теб.
    И да съгласна съм с горните коментари, свалиси малко самочувствието защото навън живота е жесток, и много момичета като теб после си патят цял живот.

    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.05.12 11:29#5ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Женен е , но ще бъде мой! Момиченце,много си малка още, да знаеш кой ще е Той.
    И е некрасиво,да образуваш такава тема чак във форум.
    Ти всъщност се фукаш, не търсиш съвет.
    Нахално е това,което си написала! Нагло и дразнещо.
    Животът ще те научи, кое и как, но май ще си счупиш главата.
    Жалко!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 10:34#6kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Женен е , но ще бъде мой! elena_eli :Момиченце,много си малка още, да знаеш кой ще е Той.
    И е некрасиво,да образуваш такава тема чак във форум.
    Ти всъщност се фукаш, не търсиш съвет.
    Нахално е това,което си написала! Нагло и дразнещо.
    Животът ще те научи, кое и как, но май ще си счупиш главата.
    Жалко!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 10:44#7kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Женен е , но ще бъде мой! еи такива развеи пляви като вас развалят мъжете ти искаш ли когато ти се ожениш някоя да го направи на твоя мъж  ОтговорОтговор с цитат
  • 09.05.12 08:30#8Dany89Dany89НовакРегистрация: 27.03.12Град: -Отговори: 8от: Женен е , но ще бъде мой! хахаха Можела да има всеки мъж ... Мен пък не можеш хаха...Много се филмирате децата ей, и с това самочуствие както казаха момичетата по горе "Ще си чупиш главата". И ся ти давам веднага пример ... Като тинейджер ходих с едно момиче, доста привлекателно (тя беше на 14г.) и един ден тя ме заряза зареди некав на 33 години. И тей де здушиха се те хахаха и така до ден днешен(голяма любов в началото голямо нещо). Но не си мисли че е касметлийка... Защо? Защото тя сега е на 21 години а той на 40/41 хаха Дърт пръч и ко правят по цял ден...Той от работа в къщи пред телевизора биричка ... тя му носи мезенце после малко секс и всеки ден така хаха.Той пича се е наживял...дискотеки,барове не го валнуват а на нея и се живее ама няма.Тей че замисли се какво си пожелаваш...Ако искаш збръчкан фуй хаха и овиснали мъди захващай се с този чичка но имай в предвид че жена му набара ли те ... :Д:Д:Д. Още няколко примера мога да ти дам но този ми се стори най подходящ ... И стига летя в небесата ами земи кацни малко и на земята .ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.12 08:31#9ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Женен е , но ще бъде мой! Детелинке-минке! Ритната си ти май в главата, та не ти е останала и капка сиво вещество!!
    Помоли някой с малко акъл, да ти разясни какво съм написала в коментара си!
    Срамота е, админи,да пускате тук какви ли не глупаци!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.12 08:34#10ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Женен е , но ще бъде мой! Морена, и аз съм на Вашето мнение, че тази история е измислена. А ние като овце се юрнахме-коментар след коментар... :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.12 08:38#11niikii90niikii90НовакРегистрация: 11.05.12Град: БургасОтговори: 2от: Женен е , но ще бъде мой! ей от такива пикли като тебе се развалят много семейства :n: по прочетеното се обеждавам че си от онея леките момиченца-еднодневките.каква ти е работата с женен мъж който може да ти е баща безпроблемно .. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.05.12 01:51#12kameliakameliaНовакРегистрация: 14.04.12Град: ХасковоОтговори: 25от: Женен е , но ще бъде мой! слушаи ма elena_eli с голямото вещество не за теб го написах тоя коментар а за онази дето е пуснала темата блондинка ли е каква е просто ми хареса коментара ти и исках да го цитирам но се получи объркване а ти взе чак и админи да бъркаш все едно ме уплаши саитове пълно ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.12 12:50#13ElenaElenaНовакРегистрация: 31.01.11Град: -Отговори: 11от: Женен е , но ще бъде мой! Детелинке Ма
    Много се вживя в себе си.
    Като ти е харесал коментара ми, има си начини да го покажеш.
    Сивото си, сама си го изобразила като "тука нема".
    Благодаря те, че ми оправи днеска настроението
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.05.12 01:31#14RalicaRalicaНовакРегистрация: 19.07.11Град: -Отговори: 3от: Женен е , но ще бъде мой! А на теб хубаво ли ще ти е, когато се омъжиш някоя пикла да сваля мъжа ти и да развали семейството ти? Живей си живота. Много по-забавно ще ти е да излизаш с момче на твоята възраст или мааалко по - голямо (купони, дискотеки и постоянно навън), отколкото с някой на възрастта на баща ти, който ще се е наживял и след работа ще иска да се прибере и да релаксира пред телевизора с бира в ръка.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.05.12 02:54#15desi_887desi_887НовакРегистрация: 23.09.11Град: -Отговори: 8от: Женен е , но ще бъде мой! Защо се държиш като 10 годишно влюбено пуберче?Знаеш, че мъжът е женен, остави го намира .. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.12 05:59#16ТаняТаняНовакРегистрация: 29.05.12Град: -Отговори: 7от: Женен е , но ще бъде мой! Я стига глупости, животът е един и трябва да се живее. След като мъжът е женен и е потърсил друга,значи му липсва нещо в брака. Ако е щастлив с друга,не виждам за какво трябва да живее с жена си просто по навик. Пожелавам на момичето късмет и да бъде с мъжа, който обича.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest