Магия за раздяла

  • 21.04.13 03:04#1AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7Магия за раздялаЗдравейте искам да попитам някой знае ли магия за радяла на двама души.Гаджета са.
    Много е дълга историята защо искам да ги разделя.с две думи той ми е отне защото е по млад от мен можеби а и тя се полакуми за някой неща по него.от нейна страна чисто комерсиална цел.
    но аз е обичам много силно и искам да си е върна.имаме детенце двамата с нея.
    затова ви моля чисто по човешки дайте ми съвет какво да правя.
    хора който са против магиите и т.н моля да не се исказват не искам тяхното мнение.
    благодаря ви предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.13 07:13#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздялаа мен най голямата магия е любовта.никога не съм ползвала магий за да бъда с някой.това не е нужно.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.13 04:00#3Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Магия за раздялаЗнам магия с лъжици.Вземи 2 големи лъжици и ги вържи с червен конец или червена връв,но лъжиците трябва да са обърнати с издутата горна част една до друга и да се заровят в градината им или тяхна саксия.Успех!Пожелавам ти да си я върнеш обратно!Макар,че всички тук са прави!ОтговорОтговор с цитат
  • 13.08.13 09:29#4ПоляПоляНовакРегистрация: 27.06.11Град: -Отговори: 20от: Магия за раздялаТова е лоша идея. Никога не бива да се правят магии. Помисли си. Обичаш ли я наистина? Тогава я пусни. Представи си на теб какво ти е сега. Искаш ли и тя да страда? Няма да се върне при теб. Остави ги. Намери си друга. Така е писано. Нямаш право да ги разделяш, каквото и да е станало. Късмет в живота и не прави глупости.
    P.S. Не ходи на врачки, знахарки и тем подобни. Не само ще ти вземат парите, но и ще съсипят живота ти, нейния и на любимия й. Просто ги остави. ТАКА Е ПИСАНО. Не решаваш ти съдбата им
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.08.13 12:10#5snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Магия за раздялаБраво бе,вие направо подкрепяте тоя болен мозък...че и му дават съвети за магия...ОтговорОтговор с цитат
  • 24.09.13 02:57#6СелинСелинНовакРегистрация: 06.01.13Град: КазанлъкОтговори: 4от: Магия за раздялаКазвам го от добри намерения. Магията не може да се ползва за собствена изгода. Ако искаш да направиш нещо, но не се получава и прибегнеш към магия, последствията могат да са ужасяващи. Магията може да се изпълни от някой друг, за твоя изгода, с цел да помогне. Но, ако ти я използваш, за да си направиш услуга - това е забранено в магията. С други думи, магията е да се помага на другите, а не ти да си помагаш сам чрез магия. По-добре някой друг да направи тази магия, за да ти помогне. :blush: Запозната съм, НО, не питайте от къде...ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.13 12:42#7CrowleyCrowleyНовакРегистрация: 03.12.13Град: СофияОтговори: 2от: Магия за раздялаТака...

    1.Плащаш ми 200лв предварително
    2.Носиш ми по нещо от двамата, които ще разделяме
    3.Чакаш пълнолуние
    4.Идваш да вземеш една торбичка
    5.Скриваш я някъде в жилището им, за предпочитане в спалнята
    6.Отиваш в кръчмата
    7.Къркаш
    8.Пиеш два реланиума ако си нервен
    9.Забиваш някоя сгодна женица
    10.Водиш я у вас или у тях, както падне
    11.Заравяш кокалчето си в нейната градинка
    12.Повтаряш от 6 до 11 докато не се вземеш в ръце и не спреш да се занимаваш с глупости
    13.Плащаш ми още 800 кинта за добрия съвет. И една каса бира
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.12.13 11:19#8last.chaoslast.chaosНовакРегистрация: 15.12.13Град: -Отговори: 1от: Магия за раздялаТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ.
    Забележете как завършва магията "Амин" От а долу се споменава че магията е лоша. От кога в лошите магии се опява "Амин"? Слушай какво братле, не се занимавай с магии. Може да има някакви сили, но (лично за мен) това са глупости. Опитай да говориш с нея. Или просто остави съдбата да реши. Бъди търпелив. Търпението ти ще бъде възнаградено. Не го мисли повече. Ще стане това което е отредено да стане. Освен това, за да те остави заради друг означава че не те цени (аз лично) не бих ценил хора които не ме ценят. Живота продължава. Както ти казах, не го мисли повече. Ще стане това което е отредено да стане, и никакви магии (ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ) не ще го промени. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.01.14 07:00#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Магия за раздялаЕдин долен егоист само може да иска да навреди на детето си и да докаже,че може да я постигне.Никога не бих обичала такъв човек!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.14 03:45#10night night НовакРегистрация: 03.05.14Град: -Отговори: 7от: Магия за раздялаОтговорОтговор с цитат
  • 15.05.14 06:13#11ANELIYA ANELIYA НовакРегистрация: 15.05.14Град: СливенОтговори: 1от: Магия за раздялаISKAM POMO6TA NA NQKOGOGO ..PONEJE AS SAM MNOOOGO VQRVA6TA V BOG ..IPSRA6TAM VSEKI DEN MOLITVI NO ZA SEGA NI6TO.MOLQ ZA SAVET!IMAM EDNA DA6TERQ I VNU4KA TQ SE RAZDELI S MAJA SI ZA6TOTO Q TORMOZE6E NO..DOIDE TUK V ITALIQ (AS SAM I MAIKA).IIIIIIVZE 4E SE SABRA S EDIN SEZILIANEZ ..MEJDU DRUGOTO MOJQT SAPRUG BA6TATA NA MOQTA DA6TERQ E PO4INAL AS IMAM SAMO NEQ I VNU4KATA SI NO..KOGATO SE SABRA S TOQ ITALIANEZ ZAPO4NA DA ME GLEDA KATO DQVOL MOQTA DA6TERQ TOZI ITALIANEZ MI KAZVA 4E AS NQMAM DUMATA NI ZA DA6TERQ SI NI ZA VNU4KATA AS SAM SAMO MAIKA I TOLKOVA..A TOI DORI NE SE E RAZVEL S BIV6ATA SI ..HORA POMOGNETE MI DA SI VARNA DETETO TOVA E NE 4OVEK TOZI ITALIANEZ PREDI BQHME NERAZDELNI S MOQTA DA6TERQ LQBOVTA NI BE6E MNOOOOOG SILNA I VZAIMNA TQ VINAGI MI DAVA6E DETETO ..DOIDE PRI MEN V ITALIQ ZA6TOTO NE MOJELA DA DI6A BEZ MEN A SEGA ?TOZ Q VARTI NA MALKIQ SI PRAST!AS NE HODQ V TQH TOI NE MOJEL DA ME VASPRIEME ..AS 4ISTQ KA6TI VAPREKI VSI4KO S HILQDI ZORA VZIMAM VNU4KATA SI NO MI Q DAVAT ZA MALKO I AS BARZAM DA I KUPUVAM MARKOVI DREHI SLED KOETO TOI GI ILI HVARLQ ILI NEZNAM PROSTO IS4EZVAT MOQTA DA6TERQ E ASLEPENA OT NEGO ..MOLQ ZA POMO6T KAJETE MI KAKVO DA STORQ VE4E DORI SAM SAGLASNA DA GORQ V ADA NO DA OTARVA DETETO SI OT TOZI MAFIOT ..BLAGODARQ VI PREDVARUITELNO...MNOOOOGO STRADAM PIQ PO 5 6 HAP4ETA ZA DA ZASPA ZA6TOT TQ DORI MI KAZA -MAMO ISKAM DA UMRE6 ZA DA ME OSTAVI6 DA JIVEQ AS !!BOLI ME STRADAM POMOGNE TE MI DAITE MI SAVET ILI NQKOQ MAGIQ DA GO ZABRAVI I TOI DA SE VARNE PRI JENI4KATA SI KOQTO E DOBRO MOMI4E I STRADA PO NEGO A NEZNAM ZA6TO STOI S DA6TERQ MI KAKVO ZELI ?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.14 01:55#12jeliojelioНовакРегистрация: 17.04.14Град: ВарнаОтговори: 1от: Магия за раздялатрябва да направиш магията на 9 ти септември тогава е наи-силна.Това е деня когато Света Анна забременява с Дева Мария тогава магиите са наи- силниОтговорОтговор с цитат
  • 29.07.15 10:53#13emkaemkaНовакРегистрация: 29.07.15Град: КазанлъкОтговори: 1от: Магия за раздялаЗдравей..успя ли да си върнеш половинката?ако да помогни ми и на мен.кажи ми какво направи.моля те отговори ми на emka04011977@abv.bg...ще съм ти много благодарна.моята ситуация е почти като твоятаОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.15 12:38#14ТинаТинаНовакРегистрация: 04.11.14Град: -Отговори: 3от: Магия за раздялаИскам само да ти разкажа за същия случай .Това стана с мен. Аз бях малка и се влубих в едно момче.Първата ми любов.Много го обичах. И родителите му искаха да се оженим. Но бяха обикновени работници. Не бяха лекари или адвокати. Майка ми беше против този брак, а и не го понасяше защото си падаше бараба. Та значи един ден ме закара при една туркиня нещо си говориха и тя и даде нещо ,което в последствие майка ми ,ми заши на якето. /Това е било магия за да се разделим/ Ние се разделихме. Всеки пое по своя път. Но майка ми отчяно 30 години търсеше да намери любов и никога никой не я обикна. Всичките тези години и бяха изпълнени със разочарования и сълзи....Така,че помислете си пак дали ще правите магия!!ОтговорОтговор с цитат
  • 18.10.15 12:47#15ТинаТинаНовакРегистрация: 04.11.14Град: -Отговори: 3от: Магия за раздялаНели здравей! Искам да ти помогна. Но за да стане това трябва да вярваш в Господ! Значи има един светец който се казва св.Фанурий. помоли му се в молитвите си на него и му кажи какво искаш! Обещай му ,че като стане чудото ще направиш пита за майка му!. Когато стане чудото ми пиши да ти кажа как се прави тази пита/ то е вид кекс/ .ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest