Магия за раздяла

  • 21.04.13 03:04#1AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7Магия за раздялаЗдравейте искам да попитам някой знае ли магия за радяла на двама души.Гаджета са.
    Много е дълга историята защо искам да ги разделя.с две думи той ми е отне защото е по млад от мен можеби а и тя се полакуми за някой неща по него.от нейна страна чисто комерсиална цел.
    но аз е обичам много силно и искам да си е върна.имаме детенце двамата с нея.
    затова ви моля чисто по човешки дайте ми съвет какво да правя.
    хора който са против магиите и т.н моля да не се исказват не искам тяхното мнение.
    благодаря ви предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 07:48#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздялабраво на вас.много хубав съвет и дадохте.нещата само с секс ли се оправят?а къде остана любовта.за нея никой не говори.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 10:29#3MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздялаНе съм напрегната бе, отчаяният. Написах два поста само с цел да помогна, ама то неблагодарното си остава неблагодарно и тЪпо, от втория пост трябва да си разбрал, че тук не сме вещици, които бъркаме по цял ден казанА. Секс ми предписва, когато си ревеш тук, че нямаш жена? Направо е жалък опит да ме контрираш. Ако така говориш на жена си не се учудвам защо те е наритала. Не ми казвай, къде да се бъркам, форумът е обществен така че не се натрапвам на никого, когато пиша с цел в помощ на някого. Мъж си имам, умен и красив, които ме задържа с други качества не само със секс, може да бъдеш спокоен за мен, ама ти , ти?... щом вещици търсиш по форумите , за да си върнеш жената, ясен си ми.ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 10:34#4AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаМоренке...много тъпо парче си да ти кажа...не ми се занимава с теб безинтересна си ми.ти щото имаш мъж като слънце затва дремеш в тези форуми щото много се обичате и се любите редовно - нали...ква изкукала стара мома си ти що не вземеш да идеш в някой манастир май там ти е местото...или по добре се гръмни.никой няма да разбере че липсваш айде сега си удари два шамара да не идвам аз...хаха изкукала стара мома ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 10:38#5MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздялаЦвете70 това е онзи хейт_лайф. Форумният Мунчо се е завърнал с нова ДРАМА, наглия трол. Зависим си от този форум. И след 948563537 БАН-а не се отказваш, като някакъв кърлеж си се забил в този сайт. ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 11:56#6AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздяламного си болна мойто момиче...морена ли си солена ли си не те знам но си доста злобна курва ти да знаеш
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.13 06:54#7snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Магия за раздяла :
    Тоя лайнояд не стига,че е малоумен,ами и обижда.Кво искаш да ти кажа ? Че си жалък,ли ? Знам какво ти е,леля ми е в твоето положение,но няма да падне толкова ниско,колкото теб. Ще го повторя - НЕ МОЖЕ ДА НАКАРАШ ЕДИН ЧОВЕК , ДА ТЕ ОБИЧА НА СИЛА !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.13 07:01#8cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздялае с това май приключихме темата.ако обичате спазвайте добрия тон.особенно когато се говори за любов.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.13 11:49#9JackieJackieНовакРегистрация: 18.01.13Град: СофияОтговори: 18от: Магия за раздялаЧовече магията не е шега работа.Разбирам че не ти пука как може да ти навреди,но се замисли ако оплескаш работата може да навреди много сериозно и на теб и на жената която обичаш та даже и на детето ви.Ако я обичаш истински радвай се на щастието което тя има независимо от това каква душевна болка изпитваш.ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.13 05:27#10MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздялаТи нали щеше да правиш магия за раздяла на виртуалната си съпруга с любовника й бе, кукувице?


    Взимай си редовно хапчетата, че ставаш взе по - зле. След някой месец ще си за бялата риза, а не за хапченца.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.13 07:54#11snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Магия за раздяла :Ако я обичаш истински радвай се на щастието което тя има независимо от това каква душевна болка изпитваш.
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.04.13 04:55#12НенавиднаНенавиднаНовакРегистрация: 26.04.13Град: СофияОтговори: 1от: Магия за раздялаЕдинственото което мога да кажа е, че напълно разбирам защо те е изоставила. Реакцията ти на този отговор само ще потвърди това...ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.13 12:12#13Gospojica Miteva Gospojica Miteva НовакРегистрация: 27.02.13Град: Стара ЗагораОтговори: 9от: Магия за раздялаТи пияница ли си?ОтговорОтговор с цитат
  • 05.05.13 02:25#14cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздяламного несериозно се отнасяте към темата.никога ли не сте обичали истински в този живот.само който е обичал ще може да ме разбере.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.13 01:38#15esmeralda2esmeralda2НовакРегистрация: 29.07.13Град: -Отговори: 2от: Магия за раздялаМи то не се учудвам,че те е зарязала...Чудя се даже,колко глупава е била да роди дете,на такъв тъпак.Пък ти се залъгвай-този по-млад бил,с материалното я привлякъл....И сега продължавай да тъпееш-прави магии..търси врачки... те ще те оправят,ще те излекуват от тъпотията ти!!!Ще ти се изпразнят джобовете,но акъл няма да ти дойде!!!За миг не погледна ли към себе си?Дали не грешиш някъде?Съдейки, по отговорите, на някои коментари, ти изобщо не уважаваш чуждо мнение...Дори не се замисляш,че грешиш някъде.Един човек, дори без достойнство,ще уважи избора на другия,колкото и да боли...Ще се замисли за причините за тази раздяла...и дори да не са в теб,дори тя да е материалистка,дори тя да е виновната,ще вдигне глава и ще продължи напред,въпреки ,че все ще гледа назад.За финал-задоволена съм,никога не са ме зарязвали,не желая отговор-просто не се стърпях да ти кажа тези неща,въпреки че ми е ясно,че никой не може да ти налее акъл.Отвори чичко гугъл извади си рецепти за магии и дерзай!
    Успех!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.08.13 02:03#16esmeralda2esmeralda2НовакРегистрация: 29.07.13Град: -Отговори: 2от: Магия за раздяла Сега прочетох и съветите за магия!Смях...Връзвай възели,меткай се като риба на сухо в полунощ в блата и поляни.....Ще пукна от смах!!!Дебни я, на кой възел ще стъпи...Дебни я като се подстригва,чувала съм за магии с коса...Пък през това време може би е обичана,от човек, който наистина се труди за нейното добро(в това число и на твоето дете)Пък на теб успех в събирането на магии!!!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest