Магия за раздяла

  • 21.04.13 03:04#1AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7Магия за раздялаЗдравейте искам да попитам някой знае ли магия за радяла на двама души.Гаджета са.
    Много е дълга историята защо искам да ги разделя.с две думи той ми е отне защото е по млад от мен можеби а и тя се полакуми за някой неща по него.от нейна страна чисто комерсиална цел.
    но аз е обичам много силно и искам да си е върна.имаме детенце двамата с нея.
    затова ви моля чисто по човешки дайте ми съвет какво да правя.
    хора който са против магиите и т.н моля да не се исказват не искам тяхното мнение.
    благодаря ви предварително
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.13 08:39#2anonymanonymНовакРегистрация: 25.01.13Град: -Отговори: 3от: Магия за раздялаАко не ти е ясно, с магия ще си върнеш нея, но ще си навлечеш неприятности за цял живот.Понеже и магията се връща.. ако не се лъжа беше 80кратно. ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 12:02#3AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаоффф...как се дразня от такива като теб честно ти казвам изопщо не ме е грижа за твоето страхливо мнение.ок
    не ти искам мнението
    да съм те питал какво ще ми се върне и какво не.
    стой си мирен и не се обаждай там където са мъжете...ок
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 04:55#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздяланяма защо да правите магий.може да и се насити и тя сама да се върне при вас.може би е нещо временно.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 07:18#5AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаНе не е временно.А и искам да си ги върна със сина ми.Те са моя живот.Без тях няма смисъл да живея.ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 09:03#6ChandraChandraНовакРегистрация: 22.04.13Град: -Отговори: 1от: Магия за раздялаНай-добре се обърни към някой специалист, щом толкова много искаш да си с тази жена. Понеже ще трябва да се направят нещата качествено, за да не се объркат.
    Но помисли също какво е открила в него, което й е липсвало с теб? Какви са били проблемите в брака ви? След като откриеш собствените си грешки и ги промениш може да я върнеш и без магия.
    Може след магията за раздяла да й направиш такава за любов, но дали тя ще те обича или ще бъде като зомби подвластна на теб? Също замисли се дали ти я обичаш истински или искаш да си с нея от навик? И ако обичаш някого не е ли най-важното да искаш да е той щастлив, дори ти да страдаш. Ако ти смяташ, че твоето щастие е преди нейното, значи не обичаш нея , а себе си. Тогава най-добре се откажи от тези неща, защото ще страдаш и ти и тя, а може би и детето ви.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 09:16#7snitchsnitchНовакРегистрация: 15.09.12Град: ДобричОтговори: 28от: Магия за раздялаfrend :Не не е временно.А и искам да си ги върна със сина ми.Те са моя живот.Без тях няма смисъл да живея.
    Идиот.Не можеш да накараш един човек,да те обича на сила !
    ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.13 10:13#8AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаХора що си губите времето и нервите в това да ми обеснявате неща който знам
    помолих ако някой може да помогне а не да ме съветвате да се откажа.
    не искам да слушам подобни мнения запазете си ги за вас.
    и това дали съм идиот прави ли ви по щасливи дори и да съм такъв кво от това
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.13 07:08#9cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Магия за раздялааз също смятам че нищо не става насила.напълно ви разбирам .сигурно е много болезнено.но кога ли любовта не е била болезнена.оставете нещата засега така.само времето ще покаже.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.13 10:55#10inranxaninranxanНовакРегистрация: 15.08.11Град: -Отговори: 39от: Магия за раздялапрочети лазаревОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.13 06:01#11MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздялаПо-добре се помоли на Бог, ако ви е писано ще бъдете заедно. Знам, че не звучи много окуражаващо, но такива са нещата. Няма как да бъде с някого, с кого не сте предопределени един за друг.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 09:14#12AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаХора няма смисъл да се опитвате да ме разобеждавате.не си давайте мненията с който ме съветвате да се откажа.няма смисъл.губите си времето само.ако някой има да ми сподели нещо което ще ми помогне в желанието ми ок ще го приема.
    моля ви не пишете нищо което не е по темата която искам
    Мерси
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 11:04#13DarinkaDarinkaНовакРегистрация: 16.04.13Град: -Отговори: 4от: Магия за раздялаАми ако и другият я е привлякъл с магия?
    Колко си живял с нея? Опозна ли я добре? Като направиш магията тя няма да е предишната, ще е променена! Ще те гледа с широко отворени зеници (омагьосана) и ще върви подире ти като кученце... Това може и да не ти хареса или да ти омръзне, но ще трябва да го търпиш....
    НЕ навреждай на детето защото на сто процента ще бъде засегнато и то!
    Представи си, че ти предстои да срещнеш най-голямата си любов тепърва!
    Консултирай се със специалист - астролог, ясновидец....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 04:55#14MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздяла :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 04:58#15MorenaMorenaНовакРегистрация: 04.03.12Град: -Отговори: 117от: Магия за раздялаAnirad :Ами ако и другият я е привлякъл с магия?
    Нещата в повечето случаи са доста по прости, няма нужда да търсим причината и методът да си оправим кашите чрез вещици. Иначе не е малък % на хората, които от див егоизъм и злоба навреждат на най-близките си не само чрез посредничеството на циганки и ходжи, а чрез самите си действия и не зачитането на достойнството и правото на свобода на другия.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 24.04.13 06:36#16AzAzНовакРегистрация: 21.04.13Град: ПловдивОтговори: 7от: Магия за раздялаМорена имаш остра нужда от секс мила.от много секс...
    много си напрегната.отпуснисе и си намери някой който да те еб...
    това ти предлагам
    не се бъркай там където не ти е работа
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest