Понякога за снимка върху надгробната плоча хората дават за кадрирана обща снимка на семейството, откъдето да се извади само лицето на покойника.
Това обаче може много силно да повлияе върху съдбата на хората, които са на снимката, въпреки че ще бъдат изрязани от нея.
При което влиянието върху тези хора е изключително негативно. Дори да се изреже с ножица или да се отстрани с програма за обработване на снимка, енергийната следа на живия човек остава и на надгробната снимка.
Провеждани са експерименти, при които екстрасенси са разглеждали изрязани парчета от общи снимки и с точност са казвали как изглеждат хората, които липсват на снимката, защото те са оставили енергийна следа.
Като цяло снимката на покойника върху надгробната плоча се смята от специалисти за голяма окултна грешка, тъй като тя запечатва душата на покойника към конкретно място – в случая към гробището.
Така душата се лишава от възможността да намери ново превъплъщение, тъй като някаква част от енергията на покойника е закрепена към заровеното под изображението тяло.
В повечето държави не е прието върху надгробната плоча да има снимка на покойника, това е мода, измислена през двадесетте години на миналия век, и то в някои от бившите социалистически страни.
Навсякъде по света се изписва само името на покойника и датата на раждане и на смъртта му. Близките на починалия имат достатъчно снимки, за да си спомнят, как е изглеждал, а кадрирането от обща снимка носи негативи за роднините.
Те се изразяват във внезапни болести, неуспехи във всяка област, безпричинно изоставяне от приятели и от любовни партньори, загуба на работа и постоянна депресия.
За да премахнете тези негативни последици, единственият начин е да смените снимката на надгробната плоча с фото, на което е бил изобразен само покойникът, а най-добре, според специалисти по окултното, е да не слагате изобщо снимка върху надгробната плоча.
Коментари
Що за нелепости ?
Ако душите се запечатваха така, щяхме приживе да ги запечатим за телата !
Много глупаво звучи и обяснението, че това е мода от 20-те години от бившите социалистически страни. През 20-те години на миналия век е имало само една соц.страна (при това не се е наричала социалистическа), но преди всичко фотото става популярно в този период, но е скъпо и недостъпно за обикновените хора.
А в периода 1930-1970 г. са се правили снимки на погребенията, така както сега снимат сватбените тържества.
Сигурна съм, че снимката носи енергийна следа от човека, но тази енергия се видоизменя при смъртта и така истинските екстрасенси разбират, че човека от снимката не е жив. И това няма нищо общо с мястото на което е поставена снимката на човека.
А НЕ СЕ ЛИ ЗАМИСЛЯТЕ, ЧЕ С ТОВА НЕЛЕПО ПИСАНИЕ ЩЕ ДАДЕТЕ ИДЕЯ НА НЯКОИ ДА ОСТАВЯТ СНИМКИ НА ЖИВИ ХОРА ПО ГРОБИЩАТА ЗА ДА ПРАВЯТ т.нар. МАГИИ ИЛИ ЗА ДА СЕ СВЪРЖАТ С ДУШИТЕ НА УМРЕЛИТЕ ?