Духове, или нещо друго....

  • 04.07.11 10:56#1simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8Духове, или нещо друго....Здравейте, искам да ви споделя, че от известно време усещам някаква енергия около мен. Понякога сякаш виждам нещо като черна сянка, която след 2-3 секунди изчезва. Когато вляза в банята усещането е най-силно.

    Чувствам страх и настръхвам. Не знам дали са духове, енергия или просто си внушавам. Моля ви някой да помогне да разбера какви са тези неща.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.13 06:22#2BilqnaBilqnaНовакРегистрация: 12.08.11Град: СофияОтговори: 2от: Духове, или нещо друго....тази нощ сънувах,че се пеглеждам в един огледален шкаф и очите ми бяха черни, зли демонични очи. Някой може ли да ми обясни какво означава този сън? Потърсих, но не открих нищо за това. Предварително благодаря.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.05.13 06:33#3BilqnaBilqnaНовакРегистрация: 12.08.11Град: СофияОтговори: 2от: Духове, или нещо друго....съгласна съм с теб, защото миналата година в началото беше един приятел ми изпрати по скайп филма паранормална ективност 2 и като прибавиш, че беше 23 часа и на тъмно го гледах, а аз по принцип обичам филми на ужасите, но никой до тогава не ми беше въздействал както този филм. Доста време след това непрекъснато имах чувство, че където и да се намирам в апартамента някой стои зад мен, като това чувство беше най - силно в банята. Плашех се дори, когато майка или татко влезеше в стаята ми и един ден майка ме посъветва да отида на черква. Направих го и попа ме посъветва да постя една седмица и след това да се изповядам. Така и направих и се радвам, защото от тогава всичко отшумя, така че съветвам момичето да направи така и да видим как ще й подейства това.ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 07:27#4Denis StDenis StНовакРегистрация: 21.05.13Град: СофияОтговори: 5от: Духове, или нещо друго....От малък, когато съм сам усещам енергия на нещо, сякаш ме наблюдава, започват звуци след това. А когато съм в банята, усещам студ, поглеждам надолу и виждам как завесите на душ кабината се поклащат. Понякога ми се е налагало да бягам от банята. Та.. не мисля, че са зли сили, никой не е почивал все още. А доста пъти ми се е случвало нещо странно, тръггвам да падам, но нещо ме хваща. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 07:34#5Denis StDenis StНовакРегистрация: 21.05.13Град: СофияОтговори: 5от: Духове, или нещо друго.... ОтговорОтговор с цитат
  • 21.05.13 07:35#6Denis StDenis StНовакРегистрация: 21.05.13Град: СофияОтговори: 5от: Духове, или нещо друго.... :Гледал съм всичките части на "паранормална актинвост", по-тъп сюжет на филм не съм виждал. Започват всички радостно, а после всички умира! Особено в 4-та част, как момичето успява да избяга с братята си от къщата, и изведнъж се появяват 200 зомбита. Пфф... Много тъп филм. Гледах всичките части в полунощ и след полунощ.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.06.13 08:48#7Denisa IvanovaDenisa IvanovaНовакРегистрация: 14.12.12Град: ВарнаОтговори: 32от: Духове, или нещо друго....Не се тревожи! И на мен ми се случват странни неща и то от 3 години не е страшно, а е нормално! Духовете съществуват то се знае,но те не могат да нараняват хора вярвай ми дори една предсказателка ми каза, че духовете не могат да те нараняват, но могат само да те изплашат.Но запомни страховете са само в главите ни и да знаеш той няма да те нарани. Ти ако знаеш кви странни неща ми се случиха един път когато бях сама някакъв дух ме помилва по главата,но аз не се изплаших, тогава по скоро ми стана любопитно щтот съм много любопитен човек. Няма нищо страшно! Те не нараняват хората, а само се опитват да ги изплашат или искат да пратят някакво послание, а понякога духовете остават сред живите, защото искат още да останат при своите близки и така нататък. Но не могат да нараняват хора! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.13 07:48#8nikolaynikolayНовакРегистрация: 08.10.13Град: СливенОтговори: 14от: Духове, или нещо друго....Здравей!Трудно ще докажеш че е дух ако не се прояви в стил полтъргайст!И определено ако е такъв не е от добрите но може и да не е от най злите!Аз пък знам по себе си и от хрониките на паранормалното че духовете навреждат сериозно и на здравето и на живота и дори в редки случаи убиват!Но не се плаши-всеки си има съдба и каквото ти е писано -ако не ти е писано да ти пречат и да се пръснат няма как да го направят!Много некомпетентни отговори прочетох за духовете!Те действат директно чрез екстрасенси и врачове и секти и гурута и шамани и тем подобни или тайно недиректно но понякога с явни видими сили!Примерно при мистерията наречена спонтаннно човешко самозапалване която е доказана като необясним феномен и определено не се причинява от хората от други сили!Учените го доказаха-гледах го по научно популярен филм!А аз гледам и чета доста и освен това от 17 г имам полтъргайсти и освен че знам тайната на света- гностичната тайна знам че има и добри духове и те влизат в контакт понякога с нас!Отдолу- забележи на долният етаж а не в нас има едно такова-издава странни мелодични меки звуци на несъгласие с мен като ми чете мислите!Нещо като възклицание нещо от рода на ь ььььь ьььь-различни посила тон и продължителност и т.н.Повярвай ми на мен можеш да се довериш но най добре сама си потърси и докажи истината-това е правилният път!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.12.13 04:07#9DanielaDanielaНовакРегистрация: 10.12.13Град: ВарнаОтговори: 3от: Духове, или нещо друго....Според мен трабва да се успокоиш.И при мен беше така намерих нещо за медитацията и ми помогна.Прави се на тиха обстановка сутрин когато станеш и вечер преди да си легнеш и така всеки ден а да и не трябва да ядеш.Също трабва да си в изправено положение и да си избереш време така биологичният ти часовник се настройва и ще те събуди когато времето ти изтече не се бори с мислите ти остави ги да вилнеят и дишай през носа така ще се свържеш със света и би трябвало да помогне ако не пиши ми на ЛС!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 04:43#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Духове, или нещо друго....Здравей, щом не ти е комфортно в присъствието на този дух, значи не е добър.Колкото повече му обръщаш внимание, толкова повече ще те преследва- те са самонадеяни,себични,със голямо самочувствие и всички качества на лош човек. Когато го усетиш направи кръстен знак и се помоли с отче наш.Молитвата я има и в православните календарчета. Ограждай дома си с кръстния знак от всички посоки-особено преди лягане и искай Господна закрила. Това са изпитващи духове и се появяват на силни духом, които не са се определили към Господ или към Сатана-просто по този начин ги пресяват.Има битка за души.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.02.14 12:02#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Духове, или нещо друго....Ако усетиш нещо,което те плаши, не се плаши, а пусни водата и кажи да изтече заедно с водата.Нямам нищо общо с него.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest