Духове, или нещо друго....

  • 04.07.11 10:56#1simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8Духове, или нещо друго....Здравейте, искам да ви споделя, че от известно време усещам някаква енергия около мен. Понякога сякаш виждам нещо като черна сянка, която след 2-3 секунди изчезва. Когато вляза в банята усещането е най-силно.

    Чувствам страх и настръхвам. Не знам дали са духове, енергия или просто си внушавам. Моля ви някой да помогне да разбера какви са тези неща.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.11 02:21#2BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Духове, или нещо друго....Това е лош дух, пази се, може би човекът е бил умрял в тази баня и иска да си отмъсти.ОтговорОтговор с цитат
  • 05.07.11 10:50#3СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Духове, или нещо друго....Ооо, определено е лош дух. Сложи чесън под, над и от страни на леглото си, насоли обилно със сол навсякъде и кажи 13 пъти : "Иди си лош дух". След това отиваш в най - близката църква хващаш един поп за брадата и го завла4ваш у вас, където той срещу скромната сума от 1000 лв. ти обгазява къщата с тамян и смирна( бога ми, дори не знам какво е това) и смутольовява нещо, което аха да запрелича на песен, ама е по - скоро като изпълнение на " Аве Мария" и то лично от Буги Барабата ( не че имам нещо против него ). И така, това е моят съвет, много е ефективен, повярвай ми. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.07.11 06:54#4simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8от: Духове, или нещо друго....Като се замислих се сетих, че миналата година в нашия вход умря един наркоман. Възможно ли е това да е неговият дух ? ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.11 01:05#5Ghost WhispererGhost WhispererНовакРегистрация: 07.07.11Град: -Отговори: 4от: Духове, или нещо друго....Ако извикаш поп, това само ще разгневи духа. Аз имам много опит с тях. Ако си сигурна, че това е духът на наркомана и ако имаш хубаво тяло - сигурно иска да те изнасили. Или да видят как те изнасилват. Така, че извикай трима-четирима от неговите приятели и се напийте здраво. После отидете в банята. Сигурно там е останала енергията му. После ще си тръгне. А ако си грозна ?ОтговорОтговор с цитат
  • 07.07.11 02:20#6vejdivejdiНовакРегистрация: 07.07.11Град: -Отговори: 2от: Духове, или нещо друго....Според мен това може да е и дух и някаква тъмна енергия, която може да се предаде от някой на теб (най - често от някого с тъмна аура). ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.11 10:21#7KikiKikiНовакРегистрация: 09.07.11Град: -Отговори: 2от: Духове, или нещо друго....Аз пък мисля, че скоро си гледала някой филм на ужасите или с приятели сте си говорели за това. Мисля, че си внушаваш. И аз съм имала такива моменти, ама след време утихват. ОтговорОтговор с цитат
  • 31.07.11 02:35#8BiankaBiankaНовакРегистрация: 26.06.11Град: -Отговори: 13от: Духове, или нещо друго....Да, бе да като не вярваш на тези неща, какво правиш тука и аз ли си внуших, че полюлея сам се вкл. Я, моля ти се.    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.08.11 06:33#9весивесиНовакРегистрация: 07.08.11Град: -Отговори: 4от: Духове, или нещо друго....стига плашихте момичето, и дух да е не може да и навреди.какви изнасилвания и други глупости, маи наистина някои гледа много филми.ако трябва да съм честна, моята къща е пълна с разни подобни "екстри"а какво да кажа за къщата където живея в англия - пресичаш и си в гробище на 1000 г.и зжуци се чуват,и врати се тряскат и лампи се вкл.и какво от това.тези неща не могат да ни навредят.на някои от вас които наистина му се случва нещо подобно, случайно да са му ударили шамар например, или да са го изнасилили ?споко сладурче, нека да ти осветят къщата и туй то. :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.11 07:11#10СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Духове, или нещо друго....Crazy, аз се шегувах в миналия ми коментар, но не искам да плаша. Духове е имало, има и ще има навсякъде около нас во век и веков. Това е истината. Не се страхувай, не се притеснявай, няма от какво просто. Те няма да ти навредят. Аз бих се притеснила повече от жив наркоман, от колкото от мъртъв.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.08.11 01:48#11весивесиНовакРегистрация: 07.08.11Град: -Отговори: 4от: Духове, или нещо друго....Кабба, извинявай за резкия тон в предишният ми коментар, но като гледам колко изплашен народ има тук, че някои и граничещи с истерия, само още един липсва. Съгласна съм обаче - живите са по опасни от мъртвите, за съжаление. Надявам се да не съм те засегнала.
    Веси.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.08.11 04:56#12СилвияСилвияНовакРегистрация: 02.03.11Град: СофияОтговори: 15от: Духове, или нещо друго....Не, не съм се засегнала. Нарочно го написах, за да види, че от тези неща полза няма(едва ли си пропуснала да забележиш леко ироничния тон). Много ми се иска повече хора да разберат, че духовете са навсякъде и просто трябва да свикнем с тях. ОтговорОтговор с цитат
  • 21.08.11 02:26#13kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Духове, или нещо друго....Ghost Whisperer поздравления за отговора. И аз съм с доста опит от години. Това се случва на доста хора, виждат ги, чуват ги, усещат ги. В повечето случаи са демони и духове. Появяват се като гласове в главата, присъствия, чувство, че някой ти внуша нещо, постепенно преминава в желание за самоубийство и подобни.
    За жалост това е самата действителност и идват точно за това или да те изчукат или да се хранят с душата ти.
    Аз не мога да се отървя от такива загорели - духльовци, има и духльовки, но тук там и по някой мъжки, и не се шегувам - изобщо не е смешно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.11 11:46#14I believeI believeНовакРегистрация: 25.08.11Град: -Отговори: 37от: Духове, или нещо друго....Уоу, колко смесени отговори има. Някои са "Dead serious", други направо се подиграват.

    Не знам какво е това, което усещаш, но вярвам, че всеки минава през нещо такова рано или късно, на мен ми се е случвало да чувствам присъствие и да няма никой, но не го приех сериозно.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.10.11 09:44#15Петър СимеоновПетър СимеоновНовакРегистрация: 11.10.11Град: -Отговори: 2от: Духове, или нещо друго....Според мен има нещо вярно за духовете, особено когато си сам в леглото. Говоря за феномена сънна парализа и въпреки, че всеки би казал 'е, ама това е тясно свързано със сънуването, тъй че човек просто си въобразява' аз бих казал - както сънищата са най-разнообразни, и лошите сънища също са най-разнообразни, защо при всички случаи на сънна парализа случилото се описва като "нечие присъствие в стаята". Винаги става въпрос за мястото където спиш и винаги има нечие присъствие. И защо всички култури по света го имат описан този феномен по един и същи начин - [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis]присъствие на демон. Даже самата дума кошмар в почти всичките си варианти описва тъкмо това състояние. Кошмар идва от френски и както английския вариант nightmare съдържа в себе си думата "маре", с която се описват зли създания от фолклора. На немски е Albtraum и докато Traum стои за сън, Alb означава същите тези създания. Излиза че кошмарът не е просто лош сън, ами е сънна парализа, така че може би следващия път ще кажете "тази нощ имах лош сън" :wink:.

    -[url=http://pete.log.bg/]pete
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.11 08:48#16invisibleinvisibleНовакРегистрация: 08.11.11Град: -Отговори: 2от: Духове, или нещо друго....Може да е просто внушение, но каквото й да е, не се плаши.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest