Духове, или нещо друго....

  • 04.07.11 10:56#1simonasimonaНовакРегистрация: 04.07.11Град: ВарнаОтговори: 8Духове, или нещо друго....Здравейте, искам да ви споделя, че от известно време усещам някаква енергия около мен. Понякога сякаш виждам нещо като черна сянка, която след 2-3 секунди изчезва. Когато вляза в банята усещането е най-силно.

    Чувствам страх и настръхвам. Не знам дали са духове, енергия или просто си внушавам. Моля ви някой да помогне да разбера какви са тези неща.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.11 08:50#2invisibleinvisibleНовакРегистрация: 08.11.11Град: -Отговори: 2от: Духове, или нещо друго....Каквото и да е, не се страхувай, времето може да ти помогне. Натовари се, ако трябва и с излишна работа.ОтговорОтговор с цитат
  • 08.01.12 12:07#3АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Духове, или нещо друго....И аз усещам чуждо присъствие най-вече в банята и на местата, където има огледала.Може да е дух, може и да не е.Това ти трябва да го разбереш по някакъв начин.Успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 13.02.12 05:56#4mariqmariqНовакРегистрация: 12.02.12Град: ПловдивОтговори: 4от: Духове, или нещо друго....Здравейте от много време се страхувам от духове Когато съм сама у дома чувам стъпки не само около мен ,но и навсякъде в къщата,става ми студено а съм дебело облечена,когато вървя усещам как някои върви подире ми.Някакви идеи какво може да е или просто си внушавам ,но не мисля че е така защото както казах е от много време :x: :x: :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.12 03:48#5kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Духове, или нещо друго....Може да е дух който се опитва да те обсеби,може да е сервитор/изкуствено създадена енергийна форма от Маг за пренос на енергия и магия/ може да е магия без сервитор.Ако отидеш на психиатар ще те обяви за шизофреничка ,ще те тъпчат с дроги но това нещо ще си остане.Най-добре е да се намери екзорсист,опитен маг или пък и аз мога да помогна ако не е много късно или не е нещо много сериозно.Това нещо се прогонва или на място чрез заклинания и ритуали,или може и от разстояние чрез восъколеене и др. но не чакай че става по зле ,колкото повече време минава толкова повече щети нанася на аурата ,душата и психиката. Вй тук има доста инфо по темата http://versailles-bg.eu/mag5/?p=2293ОтговорОтговор с цитат
  • 01.03.12 06:04#6kaloiankaloianНовакРегистрация: 18.03.11Град: ПлевенОтговори: 64от: Духове, или нещо друго....Спиритизма и призоваването на духове си е доказана наука още от древноста.Редизц велики учени са били спиритисти като:Н.Тесла,Нустрадамус,Едуард,Кели и мн др.Даже в момента един от Братята Бодуйн/актьорите/ е такъв и си го признава.Това е наука която я има във всички култури ,най-вече при Южноамериканските индианци и тяхните практики.Духовете са ралични и с раличен характер,тези които досаждат на хора са или демони или въмпири и го правят предимно за енергията от душите ни,и въпроса дали е вамир?-Да,те няма за какво друго да ни притесняват.А как да го прогониш,аз мога да ти помогна,пиши ми на лични или на емейл aspekt1@abv.bgОтговорОтговор с цитат
  • 29.05.12 09:28#7ЙоЙоНовакРегистрация: 29.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 2от: Духове, или нещо друго....Според мен е енергия .. Запали свещ в банята и окади всяка стая със салвия .. мисля, че това ще помогне .. или поне ще отслаби енергията ОтговорОтговор с цитат
  • 17.06.12 02:04#8АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Духове, или нещо друго....Крейзи, и аз усещах най-силно присъствие в банята или на местата, където има огледала или е тъмно.С времето свикнах, а сега отскоро тези усещания се появяват много рядко при мен.
    Колкото до сънната парализа, аз съм преживяла само 1 път такова нещо и имах чувството, че някой ме души и колкото повече се надигах от леглото, толкова повече ме душеше "нещото", и не можех да извикам за помощ.Това продължи около 1 мин., след което заспах и се събудих след 1 час.Само да кажа, че сънната парализа беше около 5-6 ч. сутринта.
    Преживяла съм всякакви случки: чуване на стъпки и гласове, чуване на името си, усещане на присъствие, хлад, кошмари, свързани със гробища и починали хора, сънна парализа... и все още съм жива.Не се стряскай, може би всеки наистина един ден минава през това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 27.08.12 11:24#9Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Духове, или нещо друго....Ама само това ли? Не те ли замеря или шепне или нещо...? ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 04:10#10Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Духове, или нещо друго....веси76 :стига плашихте момичето, и дух да е не може да и навреди.какви изнасилвания и други глупости, маи наистина някои гледа много филми.ако трябва да съм честна, моята къща е пълна с разни подобни "екстри"а какво да кажа за къщата където живея в англия - пресичаш и си в гробище на 1000 г.и зжуци се чуват,и врати се тряскат и лампи се вкл.и какво от това.тези неща не могат да ни навредят.на някои от вас които наистина му се случва нещо подобно, случайно да са му ударили шамар например, или да са го изнасилили ?споко сладурче, нека да ти осветят къщата и туй то. :y:

    Нищо не знаеш, явно, за духовете...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 04:12#11Денимира АнгеловаДенимира АнгеловаНовакРегистрация: 20.08.12Град: -Отговори: 38от: Духове, или нещо друго.... :Според мен е енергия .. Запали свещ в банята и окади всяка стая със салвия .. мисля, че това ще помогне .. или поне ще отслаби енергията Точно така! А може и лавандула, заедно със салвията. И окачи звънци, хлопатари или каквото намериш от тоя сорт... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.12.12 12:24#12СелинСелинНовакРегистрация: 09.12.12Град: КазанлъкОтговори: 2от: Духове, или нещо друго....Знаеш ли и на мен ми става така.Гледах едно аниме "Блийч".В него се разправя за Шинигамита (богове на смъртта идващи от Обществото на Душите-на нашия език е Рай.) и Холоу.Холоу са чудовища, които ядат човешки души и идват от Хуеко Мундо (порта между Рая и Ада).След, като човек умре Холоу нападат душата му и го превръщат в чудовище.Най-напред жертвата на Холоу напада най-близиките си.Но за да не им изядат душите и да не ги направят Холоу, Шинигамитата се бият с тях.Аз като глупачка повярвах-виждах черни сенки във въздуха (шинигамито със бързи движения)и проблясъци (мечът на Шинигамито).В гърдите ми усещах нещо, като синджир.Когато Холоу те напада в гърдите ти се появява синджир, който пречи на дишането.Ако този синджир се скъса умираш.Усещането на духовна енергия пък е реаятсу.Реятсу е енергия, която помага за усещането на енергия, която е околко теб-реятсуто може да бъде-зла душа, добра душа, силна душа, слаба душа.Ако е с по-силна душа има по-голямо реятску, което пък значи, че има по-голяма душевна енергия.Ако е по-малка ти се черпиш с душевна енергия от реятсуто на слабака.Баунто пък са хора, които привличат жертвата си с примамлива песен, и после изсмуквта душата му.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.01.13 06:41#13ElenaElenaНовакРегистрация: 03.01.13Град: Червен брягОтговори: 10от: Духове, или нещо друго....мила и на мен ми се е случвало ако те е страх тои се храни с това ако не те е страх тои с времето ще си тръгне щото няма да има с кво да се храни аз така направих и помогна а ако нестане значи е нещо много сериозно ОтговорОтговор с цитат
  • 31.01.13 07:41#14peshopeshoНовакРегистрация: 31.01.13Град: БратаницаОтговори: 1от: Духове, или нещо друго....Човекът който е починал има ли някаква връзка с тебеОтговорОтговор с цитат
  • 18.02.13 05:27#15Blackou7Blackou7НовакРегистрация: 18.02.13Град: -Отговори: 1от: Духове, или нещо друго....Към авторката. Това е просто енергия. И на мене ми се е случвало и е доста неприятно. Вземи си тамян от църквата и мини къщата с него като казваш молитвата. Аз така правя, не съм особено набожен човек, но става по- добре и по търпимо за известен период. А ако ме питаш от къде идва ще ти отг, че по някои път идват такива работи или биват привлечени от отрицателната енергия на някои в къщата. Не се плаши, временно се усещат тези работи. ОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.13 03:58#16НияНияНовакРегистрация: 26.02.13Град: -Отговори: 11от: Духове, или нещо друго....Може би този дух иска да ти каже нещоОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest