Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разговор по мобилен телефон с починалата ми баба

Разговор по мобилен телефон с починалата ми баба

  • 04.02.16 12:17#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Разговор по мобилен телефон с починалата ми бабаЗдравейте ! Сънувах починалата ми баба, която почина преди 12 години. В съня излизам от една сградата и вървя бавно, защото имаше сняг. Телефона започна ми звъни и се учудих кой е този номер. Като вдигнах и започна да се представи кой е "- Аз съм баба ти и живея в (еди кой си квартал). Ако имаш време ме намери, защото искам да те видя. ". И аз се учудих как така е жива и нали е починала. Викам й , че съм свободна и само да ми каже адреса. Какво означава разговор по мобилен телефон с починалата ми баба ?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 03:59#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Разговор по мобилен телефон с починалата ми бабаЗдравей, не искам да съм лош пророк, но просто така пише в съновника. Ако говориш в съня с мъртвец, в семейството ще има смъртен случай, особено ако те вика при себе си...ОтговорОтговор с цитат
  • 04.02.16 09:08#3Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Разговор по мобилен телефон с починалата ми бабаВидях го в съновника, но да съм сигурна все пак. Благодаря!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.02.16 06:36#4емилия илиеваемилия илиеваНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 24от: Разговор по мобилен телефон с починалата ми бабаНе е това,едва ли.Когато в съня има сняг и лед,това е сигнал за някаква опасност,неприятна ситуация,грешно решение.Починалия знае и иска да те предупреди да внимаваш,да не поемаш рискове,да не вземаш прибързани и необмислени решения,да се пазиш.Бъди внимателна и предпазлива.Благодари на баба ти,като я споменеш и запалиш свещичка,сложи цветя пред нейна снимка.Пиши пак!ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.16 11:46#5Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Разговор по мобилен телефон с починалата ми бабаБлагодаря! Ще изпълня това, което ми казахте. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest