Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Защо концепцията за извънземни е табу?

Защо концепцията за извънземни е табу?

  • 09.09.14 12:00#1meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17Защо концепцията за извънземни е табу?Доста странно е че тук на Земята концепцията за въображаем бог е напълно възприемана и по никакъв начин не се счита за „луда фантазия”, обаче концепцията за извънземни е табу и е направена за посмешище от обществото като всеки се прави на „ни чул ни видял”.Това е очевидно поради факта че извънземните са наистина реални, докато имагинерните богове не са. Рептилиите просто поставят хората да фокусират вниманието си на въображаеми богове и далеч от техните истински контрольори.Не е съвпадение че всички земни религии не признават съществуването на извънземни.(с малки изключения).Това е защото Рептилиите са тези, които са създали земните религии и по този начин не са насърчили концепцията за извънземна доминация над човечеството.

    Човешките същества са били създадени ( тоест изобретени) чрез генетически експерименти, които са били извършени от рептилиански извънземни. Тези извънземни познати като Ануннаки или „Рептилианци” и до сега управляват Земята.

    Фактически Рептилиите са индоктринирали хората толкова съвършено че те са толкова слабоумни за да проумеят тяхното съществуване. Чрез религия, наука и други форми на индоктринация (системно обучение – т.е мозъчна промивка) Рептилиите направляват човечеството в точно обратната посока на истината – до точката където концепцията за извънземен господар/създател се счита за най-лудата фантазия.

    „Много могат да възприемат концепцията за „Бог” или за Върховен Интелект, но те се задушават, когато се опитват да разберат идеята за извънземни същества.Това е от части заради религиозните и другите форми на програмиране и индоктринация. Много мислят толкова повърхностно че вярват че човешката раса е единствения интелект в цялото Творение”.
    Умишлено заблуждение и избирателно мислене

    Един супер важен въпрос, който религиите се опитват да заобиколят и който науката напълно пренебрегва е концепцията за умишлена измама.Измамата не е нещо стоящо неподвижно във вселената и е начин на действие на Рептилиите и на други високо интелигентни жадни за власт същества.Но научния метод не взима предвид концепцията за умишлената измама.

    Рептилиите са създали всички земни религии както и науката. И сега искат да сборят религията и науката една срещу друга. За нещастие атеистите са достатъчно глупави да мислят че науката е на тяхна страна. За това някой да използва подобна всеобща правителствено и корпоративно спонсорирана, мозъко контролираща ограничена доктрина като науката, за да открие реалната истина за действителността е смешно и показва че той игнорира концепцията за умишлена измама, (а игнорирането на концепцията за умишлена измама е селективно мислене).Истинските търсачи на истината съзнават че управляващия елит има задни цели и по този начин съединяват този важен факт с тяхното мислене.В контраст на това науката се опитва да действа така че все едно може да се търси истината без да се тревожиш за влиянието на управляващия елит което се оказва на света или пък за легитимността на информацията идваща от масмедиите.Според науката умишлената измама не съществува, конспирациите не съществуват, извънземни не съществуват а управляващия елит е доброжелателен ( и разбира се това е защото Рептилиите са създали науката на първо време).

    Иронично, хората, които наричат себе си „скептици” не са фактически скептици. По-скоро те са само селективни скептици. Това е защото те може да са скептични за някои крайни идеи но не са никога скептични относно идеологиите на статуквото (като науката) и за новините по масмедиите.Това е поради факта че човешките същества правят огромната грешка да поставят в съотношение правдивост с власт. По този начин след като Рептилиите буквално имат цялата власт на света, техните имплантирани системи от вярвания имат незаслужена правдивост, която идва заедно с подобна власт.

    А за вашата лична среща с умишлената измама един ден може би преди години сте решили че ще възприемете система на вярване (специфична религия или атеизъм), без дори да подозирате за секунда че са ви мамили умишлено.Не сте осъзнавали че приетата от вас система на вярване е капан, който чака да влезете в него.Сега изправени пред истината вие страдате от парализа на парадигмите и когнитивен дисонанс.(Когнитивният дисонанс е противоречие на убежденията . Понятие, предложено от Л. Фестингер за обозначаване на психичния дис-комфорт, дължащ се на факта, че субектът преживява тягостно едновременното наличие на две или повече противоречиви идеи. Човекът изпитва потребност от логическа кохерентност и ефективна хармония. Случва се обаче тази хармония да бъде нарушена от неочаквани събития. Например един от приятелите ми изненадващо започва да проповядва политически идеи, противоположни на моите. За да намаля този „дисонанс", трябва да намеся друг елемент, който да ми помогне да преодолея противоречието и да постигна отново вътрешното си равновесие. Мога например да отхвърля получената информация („не вярвам, че може да измени на убежденията си") или да омаловажа значението й („той бързо ще осъзнае грешката си").


    Извинявам се,че се получи малко дълго!Благодаря за отделеното време и не забравяйте коментарите.О ,да не сте длъжни да вярвате .

    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 04:46#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу? For Whom The Bell Tolls
    https://www.youtube.com/watch?v=bg92QpjRcJk
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 01:26#3БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?Сериозно...метъл?
    Егати зомбиращата песен.
    Ето това е музика Techno Disco! http://www.youtube.com/watch?v=0GdslNxmixw

    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 01:41#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Намери си по-добре жена, с която да преминеш на trance, може и vocal, защото да не те обиждаммм...



    Темата ми се струва поизчерпана - аз осветлих съществените неща.

    Благодаря на авторката.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 07:37#5БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?Ти вече ме обиди отдавна noob проклет,не ми пука за теб и няма да ми пука,ако щеш ме подкрепяй,ако щеш нападай....ти пропадна в моите очи.
    Пък едва ли ще си променя мнението си....нали ще ме прегазваш с джип...а аз съм шибан полицай конформист,както ти се изрази.
    Аз жена ще си намеря и мога да си намеря....ам ти?Ще умреш сам и незадоволен във всички аспекти. :x:
    Не те съжалявам,ако беше преди да,но сега...не.
    Айде Игор размяткай си Житейския Опит насам и натам.

    Темата е изчерпана,благодарение на Мен,Trigger,Stampz,Mihala и Gold Heart....но не и теб,ти не спадаш никъде.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 01:56#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Решил съм да не си подновявам книжката, а тя изтече вече. Това е голям + ,

    защото си е като жълтата книжка. Спи спокойно, мамино ангелче.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 06:40#7БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу? Мамино ангелче каза.....Дори не знам защо ти пиша,очевидно съм мазохист и обичам да споря....но съм МаминАнгелово Мазохистче,което спори.
    С последното си съобщение трябваше да спрат коментарите над тази тема,дори аз не би трябвало да пиша сега,но нали съм Война....или Вароо7...то има и негасена вар,нали знаеш,при следващия коментар не забравяй да го споменеш.
    Не съм ангел,нито дявол.Но поне не съм чалнат виехо негативист. :x:
    Ако ще ми отговаряш тук,просто не го прави.
    Моля те,това да е последния мой коментар тук,както и твой,който вече написа.
    Нека не разваляме темата заради ...семейния ни проблем.
    Ако имаш здрави топки,ще ми пратиш лично съобщение и ще ми кажеш всичко,което трябва,като на човек,а не тук,че да ни гледат всички.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 07:01#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу? http://demotivators.to/media/posters/3741/911702_lyubopyitstvo-ne-porok.jpg" alt="" /> ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 10:06#9stempzstempzНовакРегистрация: 27.11.13Град: ВарнаОтговори: 9от: Защо концепцията за извънземни е табу? За завършек по темата за ретиликоните ще кажа,че най-известният за момента рептил си остава змията от едем,която говорила и ходила и имала дос-тъп до дървото на познанието и се запознала с хава 1.0(първата версия майка-матрица на земята),която след дълги чатове я убедила да отхапе ябълката,която била злобреден софтюаре пълен със вируси,същата ябълка била забелязана да пада върху главата на исак нютон 66 века след това,наскоро забелязана и по джобовете на объркани с информации транс-персонални психоаналитици,подвластни на обърканите възприятия, следствие на ударни мозъчни биохимични импулси със висок интизитет.Както казва известния трептил steve jobs.bg в интервю за списание,,клизма чрез призмата''не спирайте да мечаете- да сте информационно зависими.''ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.14 08:56#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Всичко е лъжа и измама - темата не е нито изчерпана, нито завършена, нито всички сме зависими от бълващите информация медии. Освен това дори не е развита - ако правехме дете, то щеше да е с ментални отклонения...

    А за зависимостта мога от отмах да посоча 2 непобедими(камо ли от отделни хора!) сили - огромна маса със хванати "спътници" и г-жа фармация, която все си търси парички.


    Също така мисля, че това дължим на пъзззлите, които не щат да тръгнат на лов за рептили, след като го провокираха!!!



    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.09.14 11:04#11meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Защо концепцията за извънземни е табу?Синьо престани да пишеш някакви глупави коментарчета!Стана ми скучно от това.Ако си достатъчно смел пиши в личните съобщения!!!!!! :n: :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 19.09.14 06:41#12********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Има доказателства за тяхното съществуване - разни летящи чинии и трупове на същества... някаква част от написаното в сайта, дори 1% да е.

    Ето това е наистина смислен коментар и точно сега му е мястото. За него получавам 6, за разлика от предните, за които получих две. Това е българската учителка - просто смърт. Горда!


    Сега ме чуй добре:
    Има един руски(макар и различна религия) филм Жизнь, който е много сив и тъжен, той показва ясно какво се опитваш да сториш, както и всички с твоето отношение. Това изисква особена бруталност за да му противостои. Или човек е пречупен и си изпълнява ролята, както е на лентата. Да не хапнеш от алабаша? Достатъчно смела ли си, за да ядеш от това нещо? Аз ли съм яденето, А?!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.09.14 10:26#13meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Защо концепцията за извънземни е табу?Синьо казах ти, че ако имаш смелост пиши в ЛС, а недей да ми разваляш темата! :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.01.15 07:19#14Потребител#120975Потребител#120975НовакРегистрация: 13.11.13Град: -Отговори: 9от: Защо концепцията за извънземни е табу?izvan zemni niama i nikoga nee imalo.za poslednite 200,000 godini. ОтговорОтговор с цитат
  • 11.02.15 07:33#15ВиракочаВиракочаНовакРегистрация: 10.02.15Град: РазградОтговори: 22от: Защо концепцията за извънземни е табу?Ако проумеете значението на пирамидите ще разберете че рептилиите на са сила. Може би са сила в масонския свят но силата им свършва до там. Ние сме плод на лунната пирамида те са настоящето, ние сме в малката пирамида в миналото за тях,най-малките пирамиди са избора ни за живот на земята ,във водата или жвздуха. Голямата Слвнчева пирамида е бъдещето те дават материали за направата на светове и са инспектори на знанията с които разполагаме и прилагаме в природата. Пирамидите означават че си човек и живееш в изкуствен свят, АНУНАКИ не са рептилии а ЕЛФСКИ СЪЗДАНИЯ и всички ние сме във вътршността на растение и няма да ни пуснат в истинския свят докато общото им съзнание наречено ТВОРЕЦА одобри че сме готови. Молете се само да не сте от групата ДУШИ обречени да са двигателя на рстението. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.02.15 02:17#16antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Защо концепцията за извънземни е табу?Темата е твърде показателна за човешкото търсене.Всеки има своя теорема и свое доказателство,но това обхваща кръга на неговите познания.Той не може да достигне повече от ръста си. А ръста е това, което е изградено и зададено като първична единица.А първоначалото е в едно по-голямо първоначало, което обхваща всичко. Самото учение на Исус Христос,който съумее да достигне до неговата същност, ще разбере и собствения си живот и вселена. Всичко се развива, но не на всеки сетивата могат да обхванат съвършенството.Защо? Защото има един, който е заложил нашата защита.Ако разберем всичко, ние ще се самоунищожим, защото няма да осъзнаем сложността. Ще приемем всичко като течаща вода, на която дълбочината не се вижда и ще потънем.И сега разглеждаме неща, които не са ни необходими, но от любопитство.А някои истини казани не на място и не на време,могат да послужат за зли намерения.Бог дава на когото трябва и което трябва. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest