Sanovnik.bg»Форум»НЛО и извънземни»Защо концепцията за извънземни е табу?

Защо концепцията за извънземни е табу?

  • 09.09.14 12:00#1meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17Защо концепцията за извънземни е табу?Доста странно е че тук на Земята концепцията за въображаем бог е напълно възприемана и по никакъв начин не се счита за „луда фантазия”, обаче концепцията за извънземни е табу и е направена за посмешище от обществото като всеки се прави на „ни чул ни видял”.Това е очевидно поради факта че извънземните са наистина реални, докато имагинерните богове не са. Рептилиите просто поставят хората да фокусират вниманието си на въображаеми богове и далеч от техните истински контрольори.Не е съвпадение че всички земни религии не признават съществуването на извънземни.(с малки изключения).Това е защото Рептилиите са тези, които са създали земните религии и по този начин не са насърчили концепцията за извънземна доминация над човечеството.

    Човешките същества са били създадени ( тоест изобретени) чрез генетически експерименти, които са били извършени от рептилиански извънземни. Тези извънземни познати като Ануннаки или „Рептилианци” и до сега управляват Земята.

    Фактически Рептилиите са индоктринирали хората толкова съвършено че те са толкова слабоумни за да проумеят тяхното съществуване. Чрез религия, наука и други форми на индоктринация (системно обучение – т.е мозъчна промивка) Рептилиите направляват човечеството в точно обратната посока на истината – до точката където концепцията за извънземен господар/създател се счита за най-лудата фантазия.

    „Много могат да възприемат концепцията за „Бог” или за Върховен Интелект, но те се задушават, когато се опитват да разберат идеята за извънземни същества.Това е от части заради религиозните и другите форми на програмиране и индоктринация. Много мислят толкова повърхностно че вярват че човешката раса е единствения интелект в цялото Творение”.
    Умишлено заблуждение и избирателно мислене

    Един супер важен въпрос, който религиите се опитват да заобиколят и който науката напълно пренебрегва е концепцията за умишлена измама.Измамата не е нещо стоящо неподвижно във вселената и е начин на действие на Рептилиите и на други високо интелигентни жадни за власт същества.Но научния метод не взима предвид концепцията за умишлената измама.

    Рептилиите са създали всички земни религии както и науката. И сега искат да сборят религията и науката една срещу друга. За нещастие атеистите са достатъчно глупави да мислят че науката е на тяхна страна. За това някой да използва подобна всеобща правителствено и корпоративно спонсорирана, мозъко контролираща ограничена доктрина като науката, за да открие реалната истина за действителността е смешно и показва че той игнорира концепцията за умишлена измама, (а игнорирането на концепцията за умишлена измама е селективно мислене).Истинските търсачи на истината съзнават че управляващия елит има задни цели и по този начин съединяват този важен факт с тяхното мислене.В контраст на това науката се опитва да действа така че все едно може да се търси истината без да се тревожиш за влиянието на управляващия елит което се оказва на света или пък за легитимността на информацията идваща от масмедиите.Според науката умишлената измама не съществува, конспирациите не съществуват, извънземни не съществуват а управляващия елит е доброжелателен ( и разбира се това е защото Рептилиите са създали науката на първо време).

    Иронично, хората, които наричат себе си „скептици” не са фактически скептици. По-скоро те са само селективни скептици. Това е защото те може да са скептични за някои крайни идеи но не са никога скептични относно идеологиите на статуквото (като науката) и за новините по масмедиите.Това е поради факта че човешките същества правят огромната грешка да поставят в съотношение правдивост с власт. По този начин след като Рептилиите буквално имат цялата власт на света, техните имплантирани системи от вярвания имат незаслужена правдивост, която идва заедно с подобна власт.

    А за вашата лична среща с умишлената измама един ден може би преди години сте решили че ще възприемете система на вярване (специфична религия или атеизъм), без дори да подозирате за секунда че са ви мамили умишлено.Не сте осъзнавали че приетата от вас система на вярване е капан, който чака да влезете в него.Сега изправени пред истината вие страдате от парализа на парадигмите и когнитивен дисонанс.(Когнитивният дисонанс е противоречие на убежденията . Понятие, предложено от Л. Фестингер за обозначаване на психичния дис-комфорт, дължащ се на факта, че субектът преживява тягостно едновременното наличие на две или повече противоречиви идеи. Човекът изпитва потребност от логическа кохерентност и ефективна хармония. Случва се обаче тази хармония да бъде нарушена от неочаквани събития. Например един от приятелите ми изненадващо започва да проповядва политически идеи, противоположни на моите. За да намаля този „дисонанс", трябва да намеся друг елемент, който да ми помогне да преодолея противоречието и да постигна отново вътрешното си равновесие. Мога например да отхвърля получената информация („не вярвам, че може да измени на убежденията си") или да омаловажа значението й („той бързо ще осъзнае грешката си").


    Извинявам се,че се получи малко дълго!Благодаря за отделеното време и не забравяйте коментарите.О ,да не сте длъжни да вярвате .

    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.14 05:14#2БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?Призовавам всички.
    Вярващи и невярващи да пишат тук,ако ще да става и дебат,хайде веселбата да почва.
    Предизвикам тези,които вярват,да ме подкрепят,а тези,които не вярват да ме победят.

    Аз съм първият.
    Защитавам това,което е написано и вярвам в конспирации и извънземни,те са факт и съществуват.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.14 05:39#3Пери ДивайнПери ДивайнНовакРегистрация: 09.09.14Град: -Отговори: 5от: Защо концепцията за извънземни е табу?Малко кофти,че трябва регистрация за форума,но все пак си заслужава.
    Аз те подкрепям. :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.09.14 11:48#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Какво плати, Пери, за регистрацията?

    А на дамата да кажа, че ако си отговаряше след като пусне мухата, можеше и да си говорим доста. Но има разбира се привлекателност в това, което е написано - начина на изразяване с тези евентуални политически противопоставяния...
    Но как искате приятел да има същата политика като вашата, след като във взаимоотношенията между мъжете и жените също има политика? А? Няма да отговорите, защото се усещате как искате той да не е съвсем това, което природата е решила. Но и защото ще ви е за първи път. Ха сега говорете!
    А аз ще ви кажа какво мисла че са тези рептили. Без да съм ги виждал.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 12:35#5БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?От цялата тази работа,само разбрах,че ще ни кажеш какво знаеш за рептилиите,ама нищо не прочетох и видях до сега.Ако искаш бъди с нас или ни обори господин Синъо.Разбирам Ви скритите послания и все още Ви уважавам,но в момента отклонявате темата.За това бъдете любезен да пишете по нея.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 12:48#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?Нека не правим семейни скандали сега, Waroo7, аз искам да си говоря с нея, а не с кой да е. Ако обичаш пиши лични направо в секция хумор. Ти си особено затъпен, стопер, и винаги готов да се съгласиш. Съгласен ли си да вървиш след онзи пират, който замина да се самоубива, или и това не зависи от теб?

    Какво тайно съм написал и ти си го прочел между редовете?


    Забележете какво съм искал да кажа - какво зная за рептилите, и то безплатно, като на комунист, или по-скоро паразит, нали елегантния? Знаеш ли биологичната форма на своята елегантност? Дъждовен червей, катаджия прос.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 01:10#7БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?Вече ми бактиса от тъпашките ти изказвания неудачник без живот и грам разум.Ти не мислиш и не пишеш трезвено,досущ си приличате с оня чалдисан пират,все сте в нетрезво състояние.
    Още повече,кой ще ми публикува """Личните-Ми-Моите...!!!Че и хумор писал""" писма във форума,освен ако не е пълен пундио--Те са лични.....Съгласявал съм се написал...смешник си,вече ми кипна,стар си и доста нелепо изказване имаш за човек на тези години.Какво си постигнал в този живот Иван Ирланедецо а?Как да дремиш?Да си цар на улицата?Според твоите изказвания?
    Кой интелигентен човек ще направи във форума,статия за Псувня?Ти тъп ли си?
    В началото те имах за мъдър,свестен,че само се правиш,ама вече ми писна.
    Дъртак без живот си ти,не се прави.Айде какво ще кажеш сега,какъвто и отговор да ми дадеш,все ще ти намеря контрата,ти си лесен,не ме познаваш достатъчно добре.Държах се учтиво,но до тук беше.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 01:15#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Защо концепцията за извънземни е табу?За такива хора казват внимателно, че може да ги ядосате! Ше мина с джипа през тебе и през смотаната ти шестоъгълна палка, болен и бит служител!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 01:28#9БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: Защо концепцията за извънземни е табу?Каквото и да ти кажа,ти няма да спреш да пишеш.
    Ти си вирус без лек.
    Не си за тук.
    За лудницата си.
    Ти проваляш почти всички теми,симбиотично пригоден за зло вирус такъв.Карнедж зловонно пишещ.

    Току що провали хубавата статия на Gold Heart с твоята тъпотия.

    Защо?Защо го правиш,болен ли си,ама верно,то ако си умен и разбран,както пирата постъпи щеше да си отплавал доста отдавна,но:::

    Ти имаш болестно състояние и точно те не се осъзнават.
    Ще те разбера много добре Ирландецо,ще ти намеря раната и ще ти я соля винаги,когато те видя.
    Вече относно тази тема приключих.Ще отговарям на всички останали,но не и теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:09#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Защо концепцията за извънземни е табу?Отиди на черква,кръсти се и се помоли.И това да е редовно, и тогава ще си говорим.А така да се коментира нещо, за което не си и помирисвал е глупост.Човек е вселена и погледни в себеси,в душата си.Тогава може да стигнеш до други изводи.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:21#11!!НовакРегистрация: 10.09.14Град: -Отговори: 8от: Защо концепцията за извънземни е табу?Наистина е много повърхностно да се мисли,че ние сме сами в вселената . Със сигурност има и много много други , които са по напреднали от нас .. със сигурност има и някои които още не са стигнали нашето ниво . Според мен религиите са измислени за по - лесен контрол на населението . Сигурен съм,че на нашата планета живеят и други същества с по-висш интелект от нас . Не знам дали те са ни създали или не но мисля ,че те имат контрол над нас . Има много мистерии и загадки , и много различни теории по въпроса за произхода на човека, но все някъде се крие истината ! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:29#12meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Защо концепцията за извънземни е табу?ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:33#13!!НовакРегистрация: 10.09.14Град: -Отговори: 8от: Защо концепцията за извънземни е табу?Коментара ти е излишен,щом нямаш какво смислено да кажеш по темата по добре да не беше писала . Нищо лично ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:43#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Защо концепцията за извънземни е табу?Браво!!! Момче с характер.Но вярата в извънземни не те прави способен да участваш
    в дебати, за които нямаш елементарни понятия.Темата се разглежда и обосновава
    от различни гледни точки и тогава се достига до някакъв извод.Ето и Хокинг успя
    да осъзнае, че колайдера е гибелта на човечеството.А ти какво ще кажеш?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:55#15meltemmeltemНовакРегистрация: 21.07.14Град: СофияОтговори: 17от: Защо концепцията за извънземни е табу?Омръзна ми от всички ви!!!!!!!Единственият свестен човек в този сайт е war007.Само знаете ,да критикувате и нищо друго.Престанете вече публикувам тези статии за любознателни души !!!Когато се регистрирах в този сайт мислех ,че ще има интелигентни хора с ,които да обсъждам разни неща.Вместо това се натъкнах на варвари ,които все още са в 1 700година.Ние сме в 21 век и всеки има правото да прави каквото си иска.О,да за малко да забравя.Няма да успеете да ме свалите долу чрез някакви хейтърски коментарчета!ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 12:07#16!!НовакРегистрация: 10.09.14Град: -Отговори: 8от: Защо концепцията за извънземни е табу?/Златно Сърце/ Това което казах беше за /Михала/ !!! нямам нищо против теб ! даже подкрепям разсъжденията ти !!! станало е объркване .. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest