За Русалките

  • 03.09.14 11:33#1БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102За РусалкитеЗдравейте! Днес попадайки на тема от сановник свързана с експеримент с риби и тяхната еволюция (Динозавърска змиорка-все още го има-можете да го видите), се сетих за русалките, но последните сведения за тях.
    Това, което предстои да напиша може и преди да сте го чели,а това,към което ще Ви препратя може и да сте гледали.

    Ако не Ви се чете направо скролнете най-долу и вижте какво трябва да
    търсите.


    Увод:
    Още от малки на всички са ни разказвали фантастични истории свързани с дракони,лами,ангели,но сега ще обсъдим тези така наречени русалки.Знаем,че русалките са получовек полуриба.Винаги от женски пол сме ги срещали,никога от мъжки.Известни са под името русалки,сирени,морски дами-на английски(Мермейд-Мер-Езеро,Море Мейд-Неоженена дама,девствена жена).Те са красиви и омайвали моряците със своите нежни и прекрасни(вълшебни гласове).
    Дори Христофор Колумб споменава в своите дневнице,как е видял 3 русалки край бреговете на Доминиканска Република(Това е под Куба-Карибите,за тези,които не им се търси или не знаят) през 1493 как се показвали на повърхността край неговия кораб.

    Дори пак можем да срещнем Русалки при "Одисея"това съм убеден,че го знаете,ако не от Илиада на Омир,та поне Филмите,които са давали по телевизията.

    Не е ли интересно как още от древността присъстват такива "Митични създания",а моята версия е че във всеки един мит или легенда Има поне "Капка" реалност.

    До преди известно време 1 година може би си мислех,че русалките не са истински,просто като бях малък,както всеки един се надявах да са истински,но все пак съм бил малък.Но в момента в който попаднах на случайно видео от АнималПланет относно русалките,това ми привлече вниманието и почнах да се интересувам.А това което видях беше доста логично подредено,структурирано и въобще не ми изглеждаше фалшиво или подправено с програми.
    Склонен съм да вярвам,пък и обяснението,което дават е доста логично.
    Оказва се ,че тези русалки са наши "роднини" до известна степен и има мъжки русалки-русали.Наистина са красиви,но поне аз ги изнамирам за такива.Но не искам да Ви давам спойлери,който се интересува да погледне.

    В ютуб напишете:
    Ако не знаете английски: Истината за русалките,ще Ви излезе
    Мермейдс(на англ.) /Русалките (Новите доказателства) -На Петър Симеонов.

    Но Ви препоръчвам английското,доста е дълго и аргументиращо.
    на англ: Мермейд`с анимал планет.
    1вото или 2рото видео,аз първо гледах 2рото видео с онзи репортер.Не съм гледал 1вото,но мисля,че и то става,от това което мернах,за да не Ви дам грешна информация.

    Благодаря за отделеното време,ако някой има въпроси да ми пише,но относно каква тема,че доста често и аз забравям за какво съм писал на други хора.
    Ако съм обидил някого с нещо се извинявам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 01:25#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: За РусалкитеСупер си с новите си червени очи, True Alpha. За награда ще ти издам на уше малка тайна - тук има и луди. :x: ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 08:34#3КалоянаКалоянаНовакРегистрация: 31.08.14Град: СофияОтговори: 16от: За РусалкитеТова ми е ясно отдавна, и преди имах рег тук...смених си паролата със случайна, която няма да запомня и си затрих акаунта, защото сайта се беше променил адски много и се напълни с разни идиоти, които си мислят, че имат супер сили.И, между другото, имената се пишат с голяма буква :y: .
    П.П.-Не можах да се сдържа да не отговоря на пропитият ти със сарказъм коментар
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.09.14 02:25#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: За Русалкитеот лошата ми храна напоследък е...

    Впечатлен съм от акробатиките Ви, г-це Рубинени очи! Вашта пластичност си е за завист и издава стройното Ви здраве. Вие сте ъъъ... страхотна! Сигурно липсвате някому, но това не съм аз, защото имам щастието да си общуваме тук.

    Я, я да Ви дам да повъртите колелото, а ние да продължим сериозната тема за педерусалките, без обиди. А Вие подвиквайте по някоя команда.



    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:07#5Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеРусалките,познавам Отли,той е гном.
    Изглежда си правите партита без мен.А аз съм акробат,как не вий срам,юнги такива.
    Да,ние ловуваме Нимфоманки и Русалки.
    Дори в последния ми филм,един целуна една...много гнусна работа,човек и риба уф
    Но,не забравяйте,че кърбито оправя всичко.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:15#6Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеСин дивак,кротни си малко конете и си купи Ром и Ром,накрая още РомОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:15#7Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеСпоменах ли , че съм Пират?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:54#8БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: За РусалкитеСега си имаме и пират...от къде се вземате?ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 12:57#9Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеАз съм от Карибите господин Агент007 Война.
    Правя това,което позволи:
    War007:
    отказвам се....пишете за каквото искате:пингвини,нимфи,нимфоманки,дракони,джуджета.Само да не са обиди.


    Подчертавам Каквото Искате.
    Пиратски закон брато,айде отивай да се трепиш за Троя.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 10:03#10КалоянаКалоянаНовакРегистрация: 31.08.14Град: СофияОтговори: 16от: За РусалкитеЯяя, и пират има вече хД. ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 10:11#11КалоянаКалоянаНовакРегистрация: 31.08.14Град: СофияОтговори: 16от: За Русалките :
    Добър въпрос хД...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 02:02#12Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеКажи ми алфи?
    Ти имаш ли си червени очи?
    Ако е така ти трябва син пуловер.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 02:06#13КалоянаКалоянаНовакРегистрация: 31.08.14Град: СофияОтговори: 16от: За РусалкитеНе, Джаки, за жалост очите ми са си съвсееееем нормални. Но пък имам син пуловер :y: .ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 03:14#14********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: За РусалкитеПирата няма откъде да може да има толкова интелект, за да каже това. Това не се раздава като социални помощи, нито се заработва с продажба на мамули по плажа.
    Кой стои зад това негово изказване? Или просто Alpha си знае гьола?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.14 03:41#15Джак СпароуДжак СпароуНовакРегистрация: 06.09.14Град: ВарнаОтговори: 17от: За РусалкитеНе съм просто какъв да е пират.Аз съм Ж.Спароу.
    Мислех,че до сега ще си разбрал Син Вожде.
    Но има умни пирати,като за начало.
    Черната Брада,Аз,Ан Бони,Мери Рийд,Жан Лафит,Щюртебекер и др.
    Айде скърбясвай си с ИришУискито.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.14 12:20#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: За РусалкитеAmi, русалките не съществуват, те са измислени въз основа на нечи желания - има някаква основа да съществуват в приказките, но тя не е достатъчна за тази реалност. Както знаем реалността се крепи на няколко стълба/опорни точки и всеки се опитва да реализира някаква такава. Това е и като да искаш реалността да си богат човек. Възможно е, но има и пречки, трудности.
    Това означава, че русалките биха могли да съществуват, но не го правят, защото не са приспособени за условията.
    Защо ти е земноводно с еднаква неспособност за живот на сушата и във водата?
    Ако съществуваше нямаше да ѝ е хубаво. За това също ги няма. Питай някой случаен възрастен, ако не вярваш. Питай десет, двайсет...
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest