Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Помогнете ми да преодолея моята болка

Помогнете ми да преодолея моята болка

  • 19.12.12 01:31#1АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10Помогнете ми да преодолея моята болкаИдва внезапно ,силна, импулсивна, спираща дъха, разтърстваща, ужасна болка - вина, съмнение, подозрение към самата себе си-дали направих всичко, дали направих всичко възможно, можех ли да спра смъртта, можех ли?! Вероятно не, защото вече го няма, няма го и ужасно ме боли! Не мога да повярвам че се е случило, че това е бил краят....МОЛЯ ВИ ХОРА ПОМОГНЕТЕ МИ! Моят любим, този които ме дразнеше, този които ми досаждаше и този които с ревността си ме подлудяваше сега го няма....няма го! МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДА ОЖИВЕЯ....МОЛЯ ВИ!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.12 08:40#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Помогнете ми да преодолея моята болкасъжалявам за загубата ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.12 02:51#3НадяНадяНовакРегистрация: 25.11.12Град: СофияОтговори: 1от: Помогнете ми да преодолея моята болкаЗнам как се чувстваш,разбирам те на пълно,защото и аз изгубих моят любим преди 8 месеца.Да наистина е гадно болката няма да спре просто свикваш с нея. Просто не знам как да ти помогна,защото не мога да помогна дори на себе си.Ако искаш да поговориш с някого ми пиши на лично съобщение.ОтговорОтговор с цитат
  • 20.12.12 03:27#4cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Помогнете ми да преодолея моята болкаможеш да пишеш и на мен на лични.преживяла съм същото и знам че болката не минава.поне за мен е така.ОтговорОтговор с цитат
  • 06.03.13 07:34#5емилия илиеваемилия илиеваНовакРегистрация: Град: СофияОтговори: 24от: Помогнете ми да преодолея моята болка Тъкмо влязох в най-посещавания ми сайт с намерение да напиша нещо,защото сърцето ми ще се пръсне от мъка и от безсилие.Не му е тук мястото,но аз този сайт харесвам и обичам да чета във форума.Така попаднах макар и късно на това заглавие.Изразявам огромното си съчувствие и съпричасност към вашата болка.Аз го преживях преди осем години и е непоносимо да знаеш,че никога повече няма да видиш най-близкия си човек.Опитвах се да мисля,че душата е вечна,че ще й бъде дадено ново тяло и нов живот,но болеше нетърпимо,отчаянието беше огромно,непрекъснато ходех на гробища.Исках да знам какво се случва с душата,къде е,как се чувства,исках да получавам някакви знаци и наистина получавах до една година,после всичко спря,дори сънищата.Единствения лек в подобни случаи е времето,бавно,но ефективно.Сега не страдам така и отдавна разбрах,че никой не ме чака там,където отивах като на свиждане.Отдавна нищо не сънувам,паркета не скърца,няма звуци,няма образи,чувствам се напълно изоставена и забравена.Всичко,което е било- и добро,и лошо, ми се струва толкова далечно,все едно се е случило в друг живот!Независимо,че в живота има и радост,не разбирам защо трябва да преживяваме толкова много мъка,болка и отчаяние,при това лишени от реален контакт с нашия Създател!ОтговорОтговор с цитат
  • 07.03.13 05:47#6АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10от: Помогнете ми да преодолея моята болкаНе мога да говоря,нямам сили! ОтговорОтговор с цитат
  • 08.03.13 09:11#7cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Помогнете ми да преодолея моята болкатрябва да намериш сили.колкото и да боли.знаеш ли колко добре те разбирам.особенно като утрешния ден.когато е задушница.още сега ми се е стегнала душата.знам че те са около нас.и ни наблюдават.ОтговорОтговор с цитат
  • 13.03.13 08:33#8АниАниНовакРегистрация: 07.03.11Град: -Отговори: 10от: Помогнете ми да преодолея моята болка Благодаря за разбирането и подкрепата!Ако искате разкажете Вашата история,а когато се усетя че мога да говоря за това ще Ви Пиша!Моят e mail a630324@abv.bgОтговорОтговор с цитат
  • 29.08.13 09:44#9АниАниНовакРегистрация: 17.04.11Град: -Отговори: 1от: Помогнете ми да преодолея моята болкаДевет месеца в които преминавах със спомена,с болката,с отчаянието,с надеждата!Девет месеца които не са достатъчни,за да забравя,да си простя,да започна да се усмихвам!Боли,боли все така както болеше и в денят на загубата!Не мога да спра да страдам и да преживея!Иван,мъжът който дойде нечакан и непредвиден в живота ми си отиде пак така неочаквано и непредвидено и ме остави с болката от липсата му!Много искам да вярвам,че е място което заслужава неговото присъствие и душата му е намерила покой!Почивай в мир любими и знай,че ще бъда с теб отново и в друг живот и в друго време!ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest