Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

  • 03.07.12 09:51#1edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам:yawn: Тайно винаги се надявам нещо интересно да ми се случи, толкова искам приключения , магии, свръхестествено, НО нищо не се случва, та ви питам има ли изобщо смисъл да се надявам на свръхестественото, ако има някакъв нищожен шанс или си е просто загуба на време!

    Рождения ми ден е на 24 юли така, че побързайте да отговорите на жалкия ми въпрос, моля - :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.12 10:03#2cvetelinacvetelinaНовакРегистрация: 07.10.12Град: -Отговори: 241от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамаз винаги около рождения си ден съм в сатурнова дупка.тази година се разболях точно на рождения си ден от бронхопневмония.миналата също.ОтговорОтговор с цитат
  • 23.05.13 07:46#3зоризориНовакРегистрация: 28.01.13Град: СофияОтговори: 6от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамООООООООООХХХХХХХХХХХХХХ ЕДИН ЧОВЕК КАТО МЕН НАИСТИНА ВСИЧКО Е ТОЛКОВА НЕ ЧЕСТНО ИСКАМ ПРИКЛЮЧЕНИЯ :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.13 06:01#4АлексАлексНовакРегистрация: 11.10.11Град: ВарнаОтговори: 112от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамДа ви кажа недейте толкова много да искате " приключения". Може отначало да ви харесва, ама после ако почнат да ви се случват страшни случки, да не можете да заспите, да усещате присъствия,да чувате гласове и стъпки, да имате кошмари и т.н., едва ли ще сте толкова въодушевени! :wink: Който го е преживял, знае най-добре! ОтговорОтговор с цитат
  • 22.07.13 05:01#5darKneSS..inHeR.SoULdarKneSS..inHeR.SoULНовакРегистрация: 21.01.13Град: -Отговори: 16от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквами аз искам приключения!! като от книгите!!!!!!!!!!!!!!!ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.14 12:14#6sladuranatasladuranataНовакРегистрация: 03.03.14Град: -Отговори: 2от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамтака е!! Аз също от скоро попаднах на този сайт и съм удивена!!! Прегръщам те силно

    Момиче почти на 14 :3
    ОтговорОтговор с цитат
  • 05.03.14 02:57#7edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest