Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

  • 03.07.12 09:51#1edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам:yawn: Тайно винаги се надявам нещо интересно да ми се случи, толкова искам приключения , магии, свръхестествено, НО нищо не се случва, та ви питам има ли изобщо смисъл да се надявам на свръхестественото, ако има някакъв нищожен шанс или си е просто загуба на време!

    Рождения ми ден е на 24 юли така, че побързайте да отговорите на жалкия ми въпрос, моля - :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 04:01#2ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамИма "златна минутка", която изпълнява желания.. Така прочетох в Съновник.. Тя се определя от датата ти на раждане.. Датата, на която си родена е часът, а месецът показва минутата.. Например ако си родена на 15 април - златната ти минутка е в 15:04, като трябва да кажеш желанието си за 15 секунди (ако си родена на 10 за 10 сек.; зависи от датата ).. Ако пък си родена на 25, или нагоре се обръщат числата - ако си родена прмерно на 27.04, значи златната ти минутка е в 04:27 (сутринта), но пак трябва да кажеш желанието си за 27 секунди.. Според Съновник, всяко желание се изпълнява, но.. не се знае.. Късмет..!! :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.12 09:28#3edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очакваммерси, ще опитам, та дано да се случи! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 09:13#4КристинаКристинаНовакРегистрация: 25.05.12Град: Стара ЗагораОтговори: 20от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамЗдравей! Значи не съм сама. И аз очаквам да ми се случат вълшебства. Според мен целия живот е ипълнен само с вълшебства, но ние сме толкова слепи за повечето от тях. Материалната ни природа ни отдалечава в известна степен, но за човека, който търси и има очи за магическото то непременно го съпътства. Освен това около рожденния ден на всеки човек се случват нови и вълнуващи неща, понеже това е момента от наталната карта, когато нещата назряват и енергиите на природата са най-силни за него в този момент. Желанията и мечтите се осъществяват в пълната си стихия, така че трябва само да наблюдаваме да не изпуснем нещо важно! Пожелавам ти най-магическото преживяване и свръхсетивни преживявания в най-скоро време!ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 02:13#5ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамbtw и аз много си падам по такива странни неща (макар че имам някакъв страх от всичко ), но жалко, че нищо не ми се случва.. Еднакви сме..!! :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 09.07.12 09:46#6edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамвие сте страхотни, получената подкрепа ми помогна да осъзная, че независимо от всичко, някъде там ще се случи нещо вълнуващо, непременно свръхестествено и завладяващо в живота на всеки един от моите нови приятели в "сановник", очевидно никой не е сам на този свят ! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 01:16#7ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамХей, благодарение на Съновник животът ми стана много по - вълнуващ.. Вече имам различни възгледи за нещата от живота.. Особено за смъртта.. Не ме е страх от нея, макар да съм още доста малка, за да се срещна с нея..

    А за тези желания мога да ви кажа още.. :wink: :wink:

    На Нова година, точно в 00:00, аз си пожелавам нещо, или по - точно си поставям цел, която ще изпълня непременно през новата година.. Същия ден по-рано (през деня) си съставям списък с желания, но такива, които са по силите ми (каквито ще мога да изпълня; които зависят от мен).. Не такива като "Ще срещна извънземно.." (много искам между другото)

    И също на рождения ми ден на колкото ставам, толкова цели си поставям, но като стана на 20 ще са прекалено много, затова ще пиша за колкото се сетя.. ^_^

    И преди първия учебен ден също мисля да ходя на някоя полянка (има такива месна при мен) и да си поставя цел, която да изпълня в училище, но пък тази цел ще е записана в списъка ми, така чее.. Може да го пиша след края на лятото.. нз..

    Може да правите като мен.. :wink: :wink:

    !! Малко е дългичко, но пък е интересно!! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 07:12#8edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамвъзможно е да проработи, защото, когато имаш цел в живота и я постигнеш ти се чувстваш удовлетворен и ... нали затова е живот, за да сбъдваш своите цели, така го изживяваш смислено и целенасочено, поне аз така мисля, а съм на 14 :y:  ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 09:33#9ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамХеей, аз също съм на 14 (декември ставам, де).. Ноо.. животът по-точно е за да може духът в теб (ее как да го обясня сега..) трябва се усъвършенства, защото от трети ранг той минава към втори ранг и се преражда, докато не мине към първи ранг - съвършен дух и духовен учител.. Това можеш да го прочетеш в Съновник, естествено, като напишеш в търсачката "Първи ранг", или "Трети ранг", или втори, а може и направо "ранговете на духовете", но това само ти дава обща представаза тези рангове..(е то пак ще ти излезнат първи, втори и трети ранг така).. :wink: :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 09:50#10edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам аз ви писах, защото този месец навършвам 15 ама нищо де моите най-добри приятели са на 14, имам предвид че са по-малки, за ранговете си права, мерси, че ми пишеш изобщо, нямам нищо да губя  :kiss: :y: според мен този сайт е страхотен, винаги можеш да откриеш отговор на всеки шантав въпрос, който си задаваш, пък и намираш приятели :blush: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 10.07.12 09:53#11ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамЛелее, имаме много общо.. И моята най-добра приятелка е по - малка от мен с 1 година.. Уау.. И сме една и съща зодия даже.. .. Аз не мога да пропусна ден, в който да не влезна в Съновник.. Любимият ми сайт.. :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.12 02:29#12edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамчакай, и ти ли си лъв!? Та ние може да сме .. астрални близначки, кажи ми само от кой град си аз съм от един морски :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.12 11:43#13ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамЕе, аз съм от град-село..

    В профила ти пише, че си Стрлец.. Лъв ли си..?? :wink: :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.12 10:44#14мЕГИмЕГИНовакРегистрация: 21.11.10Град: ПловдивОтговори: 266от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамТова което очакваш е Абсурдно
    напълно съм съгласна с teddinkka
    и то е вярно, съгласна съм да чакаш някакво вълшебство някакво приятно изживяване, но да чакаш свръхнеестествено да чакаш някакви си миражи просто забрави. Замечтай се нещо хубваво да ти се случи недей си хвърляй силите за някакъв си блян който може и никога да не ти се случи.
    Желая ти щастието да те споходи
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.12 06:41#15edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамщом казвате , но нека не избързваме, аз имах предвид, че искам нещо интересно да ми се случи, свръхестественото е просто една от многото надежди, просто живота ми е скучен.... да, зодия лъв съм! :blush: :wink: :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.12 02:56#16ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамАми то лъвът и стрелецът са огнени зодии и са от една група, така да се каже.. :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest