Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам

  • 03.07.12 09:51#1edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам:yawn: Тайно винаги се надявам нещо интересно да ми се случи, толкова искам приключения , магии, свръхестествено, НО нищо не се случва, та ви питам има ли изобщо смисъл да се надявам на свръхестественото, ако има някакъв нищожен шанс или си е просто загуба на време!

    Рождения ми ден е на 24 юли така, че побързайте да отговорите на жалкия ми въпрос, моля - :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.12 09:05#2edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамдам, ти лъв ли си, ако да, значи сме близки [b]по характер! :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.07.12 10:37#3ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамАз съм си СТРЕЛЕЦ, но ние пак сме с почти еднакви характери.. Ако добавим ЗМИЕНОСЕЦА, пак съм си стрелец.. Той е до 18 декември (според Съновник), а аз съм родена 1 ден по-късно ^_^.. Хей, и двете сме стихия огън, и затова си приличаме (нещо като в една група сме ).. ^-^ :wink: :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 14.07.12 05:22#4edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамда, това също е яко, баща ми е стрелец и право да си кажем е най-избухливият човек на света!! :wink: :y: Аз да ти кажа лесно ми се пали фитила от една единствена дума, защото ако ме обидят или обидят някой от семейството ми, езика ми става направо змийски, бълвам заплахи и обиди наред! :evil: Да ти кажа честно още нищо не се е случило интересно, колкото и да очаквам да се разнообрази ваканцията тя все си стои на едно и също място, сякаш времето е застинало, бива ли така! :yawn: ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.12 04:19#5edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамнякой ще пише ли нещо ново!? Моля!ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.12 06:56#6ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамИ аз много лесно се паля.. Преди бях спокоен човек, или по-спокоен, но сега.. нещоо.. Даа, хайде хора ние само коментираме, вие сте на ред..

    :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.07.12 10:20#7edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамспоред мен никой повече няма да пише няма смисъл, но благодаря, че поне ти ми писа и още едно момиче! :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.12 10:15#8ТeddiТeddiНовакРегистрация: 19.08.11Град: -Отговори: 89от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамАа, да ти кажа ако искаш ваканцията да стане по-интересна, не трябва да чакаш.. Трябва да предприемеш нещо.. :wink: ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.12 11:29#9edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамутре ми е рождения ден, дано нещо да се случи! Но засега трябва да трия един учебник и просто времето минава и освен, че ръката ме боли, но и ми е скучно как да предприема нещо като имам краен срок да върна учебника, а имам още 60 урока да изтрия :n: :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 24.07.12 04:47#10edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамНищо не се случи, но получих страхотни подаръци освен това мама смята, че съм пораснала, но в хубавия смисъл на думата, а баща ми е много щастлив! ОтговорОтговор с цитат
  • 06.09.12 05:42#11Georgi Georgi НовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 10от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамВиж ,според мен трябва да се случи нещо много необичайно ,за да се задействат сврахестествените ти възприятия ,като например някой да те удари с мухоловката по челото или да си удариш главата в шкаф или рафт.Ето какво трябва да направиш -всеки път като се разхождаш в апартамента или навън гледай уж неволно да се спънеш в корена на някое дърво или да се удариш във вратата в детската,а когато брат ти те раздразни му предложи да играете на замеряне с чехли..репетирай ,на мен ми се случва постоянно,само че без да искам ,но силите ми постепенно се откл1чиха и вече стигнах до раздаване на лечебни савети в интернет.Успех

    П.П А,тва за минутката е детска измишльотина според мен
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.09.12 08:27#12edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамтова има смисъл, но ако го правя само и само, за да получа някакви сили и то да не се случва по естествен път ами нарочно, нищо няма да се случи, но въпреки, че рождения ми ден мина и все още съм си мнооого скучна и обикновена... ще се надявам, защото надеждата умира последна, а ако тя умре, то тогава всичко си отива! ОтговорОтговор с цитат
  • 08.09.12 11:53#13Georgi Georgi НовакРегистрация: 28.05.12Град: -Отговори: 10от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам :y: ти сега учебника по английски ли ще триеш или ще търсиш приключения
    между другото тук има хора които могат да те научат на мн приключенски неща,за които повечето хлапета само са чели в хари потър но по добре не опитвай ,че има опастност да дадеш откат
    айде успех дано ти се случат мн различни и приятни неща до следващия рожден ден и не забравяй ,че мислите се превръщат в реалност п
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.12 08:30#14edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамщом казваш...ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.12 10:33#15edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквамно наистина исках приключения ОтговорОтговор с цитат
  • 05.10.12 04:19#16edno momi4e...edno momi4e...НовакРегистрация: 12.04.12Град: -Отговори: 54от: Скоро наближава рождения ми ден, не знам какво да очаквам октомври сме, а имах рожден ден през юли, явно мога да НЕ внимавам какво си пожелавам!!! ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest