Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душа

За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душа

  • 06.10.11 07:33#1SilviyaSilviyaНовакРегистрация: 06.10.11Град: СофияОтговори: 2За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаЗдравейте на всички от този форум,

    Знаете ли иде ми да крещя от щастие, от радост. Толкова съм щастлива. Сега ми се насълзяват очите, като пиша това, което искам да ви споделя.

    Моя приятелка ми даде имейла на тази жена Даниела - ясновидка, тук от този сайт и аз се свързах с нея и реших да отида. Толкова проблеми имах и като че ли ми се натрупваха и натрупваха още. Сутрин ставах като смазана и без желание за нищо. И така, казах си, какво пък толкова пари съм давала и по други гледачки, знам ли, може би и по скоро вече нямах изход. И така оказах се при нея. Това, което през тези горе долу 30 мин ми каза тя не успях да го осмисля и си казах почти на излизане: Хм това, което ми казва, като че ли не се отнася за мен. Тя ме изпрати до външната врата погледна ме в очите и ми каза: Виждам, че не ми вярваш и ме помоли да изчакам няколко минути.

    На връщане държеше в ръката си един плик и ми каза “Моля те, къпи се с това три дни, следващите 3 всяка вечер чети това, което съм ти сложила вътре. Преди да минат 9 дни момчето, което обичаш ще ти се обади и ще те помоли да поговорите. Не забравяй, че той много те обича, но вината да се отдръпне е твоя. За това, че не ти върви е защото избързваш без да мислиш. ТУК ЗНАЕХ ЧЕ ТЯ ИМАШЕ ПРАВО.

    И за това, което съм ти сложила вътре пари няма да ти взимам, за да се научиш да вярваш в хората и да се отваряш към тях. Когато решиш, че можеш да ми се довериш, върни се.
    Да ви кажа тръгнах си малко засрамена. Тогава си дадох сметка, че съм горделива и в живота и със брат ми и със хората, които ме обичат повече отколкото аз тях. Разплаках се. Плаках почти до спирката. В автобуса си мислех за това, което тя ми говореше. На седмият ден ако искайте вярвайте, ако искате не, ми се обади Венци и се разбрахме.

    Минаха дни и аз се върнах при тази жена. Извиних и се защото се срамувах от нея, но тя ме погали и ми каза: Въпреки горделива ти си силна. Аз само ще ти отворя пътищата, а ти върви по тях с разума си.

    Извинявам се, че това стана като разказ, но тези пари, които похарчих при тази жена бяха най-приятно похарчените, или не по скоро си купих урок за живота с тях. Най-голямата ми инвестиция. Започнаха да ми се подреждат нещата и сега виждам смисъла зад всички думи, които ми беше казала тази жена.

    Щастлива съм, мислиме за сватба и вярвайте ми хора тя е първият човек, който ще поканя.............
    ЩАСТЛИВАААААААААААААААААААААААААААААА СЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪМММММММММММММММ.
    БЛАГОДАРЯ ТИ ДАНИЕЛААААААААААААААААААААААААААА
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.04.12 09:14#2xNirvanAxxNirvanAxНовакРегистрация: 11.04.12Град: СофияОтговори: 24от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаПф.. Чак пък да и помниш думите толкова точно не ми се вярва нещо ОтговорОтговор с цитат
  • 23.06.13 07:59#3Ивелин СтояновИвелин СтояновНовакРегистрация: 11.10.11Град: СофияОтговори: 16от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаАре няма нужда от реклама ако е читав човек значи ще помогне пък аз кавото обичам ще дам .представяш ли си закъсал го човека няма пари за хляб и тази да го удруса с яко пари и накрая нищо или прати СМС и накрая пак греда  .Читавите гадатели не трупат печалби от загазили хора :y: ОтговорОтговор с цитат
  • 02.07.13 11:09#4МарджМарджНовакРегистрация: 27.06.13Град: БургасОтговори: 13от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаНе мисля ,че си горделива в предположение ,че ти е бил скапан живота. Искам да ти кажа ,че тя ти даде погрешна представа за теб. Всички гледачки взимат пари дори тази да е истински ,то ти си направила грешка ,но тя те обърква . Ти не си горделива.Изоообщо не си мисли за това. Даже не знам от какво си се засрамила и плакала!? ОтговорОтговор с цитат
  • 22.10.13 11:51#5Maria PetrovaMaria PetrovaНовакРегистрация: 22.10.13Град: -Отговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаПлакала е, защото е била влюбена в този мъж и е била в безизходица. Хората изживяли голямата си любов, ще ме разберат! По този начин се чувствам и аз сега. Чувствам се изгубена от факта, че не мога да имам човека, когото обичам. Когато обичаш силно, живееш в друго измерение и търсиш помощ :evil: . От това се е "срамувала", защото някой е докоснал най-съкровените и чувства! ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.13 03:15#6Petar PandurovPetar PandurovНовакРегистрация: 23.10.13Град: -Отговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаОтговорОтговор с цитат
  • 24.10.13 06:56#7Vania StefanovaVania StefanovaНовакРегистрация: 24.10.13Град: АбланицаОтговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаtazi e palna izmamnica...ne i se obajdaite hora.ne se lajete.TAZI E IZMAMNICA.IMA IMPULSEN TELEFON.ni6to ne poznava.samo laje i gleda da te nakara da se obadi6 po impulsnia telefon ili da otide6 pri neia.goliama izmamnica e.ne i se hva6taite na evtinite lajiОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.14 01:27#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаМомиче, сега си щастлива,че това което си силно желала се е сбъднало.А замисляла ли си се дали точно това е твоето щастие. Понякога това, което ние си мислим ,че е добро, в бъдеще ни се показва друго. Пожелавам при теб да не е така.Пожелай си времето да ти покаже къде е твоето истинско щастие и тогава ще бъдещ наистина щастлива, защото само Бог знае кое е най-доброто.Успех.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 12:57#9verginiqverginiqНовакРегистрация: 15.09.14Град: СофияОтговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаzdravei izvinqvaite ako te bezpokoq imam nujda ot va6ata pomo6t bih iskala da vi pomolq da mi dadete kordinatite n atazi jena az imam mnogo problemi i ot pro4etenoto razbiram 4e tq ne e6arlatanka blagodarq vi predvaritelnoОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.14 09:50#10БарниБарниНовакРегистрация: 19.03.12Град: ВарнаОтговори: 102от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаДори и да е измислена история???Какво толкова!?
    Защо се дразните,че жената въпреки проблемите си е извадила късмет и всичко опира до щастлив край?
    Това,че самите Вие не можете да се справяте с ежедневните проблеми,капризничите,уморявате се от педалско лесни работи и твърдите,че е стресиращо....еми не стойте пред тъпите си компютри,а се раздвижете,спортувайте вместо да стоите във вас,яжте домашна храна и си лягайте на време независимо възрастта....
    -Нямал съм време от работата и се връщам уморен.....ай сиктир....казват,че Позитивния и организиран човек има време за всичко...направете си извод.
    за всичко си има решение...баси кекавите материалистични хора дет сте.

    Засрамете се от злобата си,че не можете да се справяте с нормални---лесни проблеми,зомбита такива,а се пишете за велики,да Ви имам и самочувствието,после претендирате България над всичко....омфг...да!България над всичко,но с хората,които са кадърни,доблестни и честни,а не черните утайки.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.02.15 01:06#11spring.flowerspring.flowerНовакРегистрация: 16.02.15Град: -Отговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаsun6ain84 :Аз се свързах с тази жена и искам да ти кажа, че е толкова реална, колкото дори не подозираш. Съветвам те да опиташ и ще разбереш, че няма лъжа и измама. Но все пак, всеки има право да изказва мнение, но с явни доказателства.

    Аз имам един въпрос- как се свърза с тази жена по телефона ли ? Дали ще дава обяснения по тел. във връзка с някакво запитване ? :blush:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.07.16 10:39#12ДимиДимиНовакРегистрация: 26.07.16Град: ПловдивОтговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаИзвинявай може ли да ми кажеш къде точно се намира тази гледачка или някакъв телефон за връзка? Благодаря предварителноОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.16 12:28#13Rossi StavrevaRossi StavrevaНовакРегистрация: 09.08.16Град: ПловдивОтговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душагоспожо може ли да ми дадете координатите на тази ясновидкаОтговорОтговор с цитат
  • 18.01.17 12:49#14aglayaaglayaНовакРегистрация: 18.01.17Град: ПерникОтговори: 1от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаМоже ли телефона на тази даниелаОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.17 12:22#15Потребител#191365Потребител#191365НовакРегистрация: 11.05.17Град: БургасОтговори: 2от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаМоля ви дайте ми връзка с тази жена спешно ми е ..ОтговорОтговор с цитат
  • 11.05.17 12:22#16Потребител#191365Потребител#191365НовакРегистрация: 11.05.17Град: БургасОтговори: 2от: За тази ясновидка , благодарности от цялото ми сърце и душаМоля ви дайте ми връзка с тази жена спешно ми е ..ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest