Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах 70 малки кученца и подминах любимия

Сънувах 70 малки кученца и подминах любимия

  • 27.01.16 11:04#1Ester LeviEster LeviНовакРегистрация: 27.01.16Град: СофияОтговори: 2Сънувах 70 малки кученца и подминах любимияЗдравейте,

    От много време винаги сънувам човека които обичам.Лошото е ,че или се държи все едно мен ме няма или както вечерта аз го подминах и отивах в някаква висока сграда за среща за нещо важно.Преди това сънувах тези 70 малки кученца с черно и бяло и ги взех при мен за да не им се случи нещо.После се намерих в някаква фирма или нещо подобно и кученцата избягаха и 5 коли различни тръгнаха да ги търсят.После се появи една актриса -руса с дълга коса и добре облечена и ми говореше за кученцата.След това вървях през един голям площад и това беше в Брюксел подминах любимия си и той седеше доста учуден от това.Влязох на среща в тази сграда и нещо обсъждах.

    А преди време имах сън които и така не разбрах по време на кампания видях любимия си да говори на сцената.Имаше много хора имаше до мен един млад мъж.След като любимия свърши да говори изведнъж излезе без да каже нищо но после се върна и в един момент младия мъж държеше новородено бебе.А всички около мен започнаха да смучат бебешки биберон и любимия прегърна младия мъж с новороденото бебе и ми говореше. Така и не разбрах смисъла на това може ли да ми помогнете с това .... Благодаря Ви !
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest