Sanovnik.bg»Форум»Изповеди»Влюбена съм, а не зная какво да правя...

Влюбена съм, а не зная какво да правя...

  • 22.04.15 05:48#1ekaterinaekaterinaНовакРегистрация: 22.04.15Град: -Отговори: -Влюбена съм, а не зная какво да правя...Здравейте,
    Ще ви разкажа как се влюбих преди 3 години.
    Имах 5 годишна връзка с момче в което си мислех че обичам. Но тогава се случи така, че той ме излъга и аз прекратих всичко, и така месец по късно срещнах друго момче с което просто се забавлявахме, все пак аз бях приключила дълга връзка както и той и решихме да сме заедно, но без обвързване,и така 1 година и половина. Обаче започнах да се влюбвам,а знаех че призная ли си, всичко свършва, и от страх реших нищо да не казвам, а направо да прекратя всичко. Мина се още 1 мъчителна година от както не съм с него. Опитах се да го забравя с друг, но не се получава или точно когато мисля, че съм го забравила точно тогава се появява отново и започва да ме търси.Преди около 3 месеца му казах , че съм била влюбена в него и, че все още немога да го забравя, а той каза само "защо не ми го каза тогава".,А аз отговорих само "защото ме беше страх".И след това продължи да ме търси въпреки, че знае,че вече съм с друго момче и с него се чувствам добре сигурна и обичана...
    Въпросът ми е какво да правя да оставя всичко в миналото и да продължавам напред както до сега, или да се върна в миналото :cry:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.06.15 06:55#2Потребител#158956Потребител#158956НовакРегистрация: 08.06.15Град: -Отговори: 2от: Влюбена съм, а не зная какво да правя...Ако и той е влюбен в теб и те иска въпреки всичко и държите един на друг , върни се при него няма значение ,че е бил в миналото , просто тогава не му е било времето , а може би е сега . Успех ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:12#3miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Влюбена съм, а не зная какво да правя...Щом продължава да те търси, а и ти да му отговаряш, значи се обичато. Но идва проблемът със сегашният ти приятел. Прецени дали ти е по-важно Ти да се чувстваш обичава или да Обичаш. Със сегашния чувстваш сигурност, но обичаш бившия. Винаги съветвам хората да следват сърцето си, въпреки че това често води до невероятни разочарования, за които обаче накрая винаги си казваш - струваше си!ОтговорОтговор с цитат
  • 07.02.16 11:52#4ToniToniНовакРегистрация: 09.09.13Град: ПловдивОтговори: 12от: Влюбена съм, а не зная какво да правя...ухааа ...това е класически любовен триъгалник.МИ то това не е шега .Винаги нещо се появява от миналото и те дърпа и не знаеш какво да направиш .Жалко е ,че никой не ти казва как да постъпиш и това е като да ходиш на тръни.Не са ни научили наистина колко са сложни човешките взаимоотношения.Тук има един закон за правилния обмен .т.е Да знаеш колко да дадеш и колко да получиш.В смисъл да не се дава повече от небходимото и да не се правят преклаени жертви.
    Според мен твоя случай иска много голямо разбиране и преразглеждане на живота ти,както и да простиш на миналото в всичките му форми.Иска се да пренаредиш и правилните за теб приоритети.
    Мнгоо е важно да резбереш и кой се оглежда в теб и как го прави и ти в кой се оглеждаш.Затова говори повече Грег Брейдън и огледалата на есеите .....
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest