Анонимен

Новак
Моята стенаСтатииСъветиСподелени Истории3Коментари5Форумни теми5Постове във форума1За менИзпрати съобщениеточки0

Доста често преди да заспя напълно имам чувството,че вървя и след това се хлъзгам на нещо и преди да падна се стряскам.Може ли да ми обясните от какво се получава това..?



Доста често сънувам бившия ми приятел,който преди около две години ме беше наранил много и се разделихме. И всеки път като го сънувам е весел и се държи много мило с мен.някой знае ли какво означава това?


Доста често сънувам сънища,които на другия ден се сбъдват. Не е ли малко странно това
?


Сънувах,че приятелят ми беше обвързан с друго момиче.Видях ги,тя беше ниска с черна коса.Не я познавам. Питах го защо така прави,а той ми каза "Защото така ни е било писано."
Не знам какво значи това,но с него сме заедно от доста време.Благодаря предварително!


Сънувам, че съм на училище, по време на третия час дойде някаква жена и ми каза след часовете да отида с нея и аз се съгласих. След като свършиха часовете се качих във нейната кола и потеглихме за едно село и аз не знам кое беше точно. След като спряхме до тях се показа едно момче на вид 15-16 годишен рус със сини очи, даде ми 5 кокичета и ме прегърна.
След това отидохме до хола им и той ме прегърна и сънят ми свърши. Може ли да ми кажете какво означава това ? 
