Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Преди да падна се стряскам

Преди да падна се стряскам

  • 06.08.14 01:16#1iloveminimaliloveminimalНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 1Преди да падна се стряскамДоста често преди да заспя напълно имам чувството,че вървя и след това се хлъзгам на нещо и преди да падна се стряскам.Може ли да ми обясните от какво се получава това..?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.08.14 06:38#2САРАСАРАНовакРегистрация: 08.08.14Град: -Отговори: 1от: Преди да падна се стряскамИ на мен също ми се случвало. Порових се в нета и открих това:
    Въпросното стряскане представлява миоклонични потрепвания или неволни мускулни спазми, които обикновено възникват по време на прехода между будност и сън или така наречената хипнагогия (времето, когато тялото започва да заспива.
    Според други теории, причини за потрепването са силният стрес и чувството за тревожност.
    Не се притеснявай. Това е нормално и се случва при много хора.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.08.14 10:20#3iloveminimaliloveminimalНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 1от: Преди да падна се стряскамБлагодаря ти ОтговорОтговор с цитат
  • 17.08.14 05:24#4ИванИванНовакРегистрация: 31.05.14Град: -Отговори: 7от: Преди да падна се стряскамОпитай се следващия път когато сънуваш това - да паднеш, без да се стряскаш, просто се отпусни. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest