Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Не мога да разгадая съня си

Не мога да разгадая съня си

  • 23.07.13 12:12#1iloveminimaliloveminimalНовакРегистрация: 25.02.11Град: -Отговори: 1Не мога да разгадая съня си Сънувах,че приятелят ми беше обвързан с друго момиче.Видях ги,тя беше ниска с черна коса.Не я познавам. Питах го защо така прави,а той ми каза "Защото така ни е било писано."
    Не знам какво значи това,но с него сме заедно от доста време.Благодаря предварително!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.07.13 11:25#2МиленаМиленаНовакРегистрация: 20.06.13Град: -Отговори: 4от: Не мога да разгадая съня си Понякога сънуваме неща от който в реалност се притесняваме. Може да се чувстваш застрашена от някое момиче, или просто да се притесняваш за връзката ви. Не се впрягай толкова, понякога сънищата имат своето скрито послание - чувала съм, че щом съня е неприятен ( както в твоя случай ) е на хубаво ОтговорОтговор с цитат
  • 01.08.13 05:56#3Rosi StoyanovaRosi StoyanovaАдминистраторРегистрация: 15.10.13Град: СофияОтговори: 58от: Не мога да разгадая съня си Ако наистина в реалния живот имаш притеснения, че приятелят ти ти изневерява, сънят е отражение на тези притеснения. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest