Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах починалото си куче

Сънувах починалото си куче

  • 26.12.21 12:35#1Desislava Atanasova-ChomaDesislava Atanasova-ChomaНовакРегистрация: 01.04.17Град: -Отговори: -Сънувах починалото си кучеЗдравейте,

    имах черен пекинез. Уникално мил. Той почина преди 15г.

    Сега основно се занимавам с котки и имам котки.

    Тази нощ сънувах странен сън.

    Намерих си кучето, отслабнало, но добричко.

    Гушнах го и казах на майка ми: Олеее, покрай тези котки забравих Джиджа/така се казваше/. Толкова е отслабнала, гладна, жадна, едва е жива.

    Какво говори този сън? Събудих се разстроена.

    Отдавна не съм ходила на гробчето й.

    Какво иска да ми каже.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 02.09.23 12:07#2MSLMSLНовакРегистрация: 01.09.23Град: ВарнаОтговори: 11от: Сънувах починалото си кучеЗабравено обичано същество: Съня може да отразява вашите сърдечни желания и преживявания за кучето, което вече не е с вас. Въпреки че са преминали 15 години, това куче все още остава във вашите спомени и ви липсва. Вашата реакция в съня - да го намерите отслабнало и гладно - може да отразява желанието ви да го забравите и отново да се грижите за него.Грижа и отговорност: Съня може да подчертае вашата грижа и отговорност към своите настоящи котки. Вашата реакция да го откриете отслабнало и гладно може да отразява грижата, която имате към вашите настоящи домашни любимци, като възможността да забравите за тях и да им предоставите необходимите грижи.Емоционалност и преживяване на загуба: Съня може да бъде израз на вашата емоционалност и преживяване на загуба. Вашата реакция да намерите кучето в такова състояние може да подчертае вашата скръб и тъга, които все още носите след неговата смърт.Проява на съзнанието: Съня може да бъде просто проява на вашия мозък, пренасящ спомени и емоции от миналото. Тези спомени и емоции могат да влияят на вашето подсъзнание и да се отразят в сънищата ви.ОтговорОтговор с цитат
  • 04.09.23 10:56#3JellyJellyНовакРегистрация: 02.10.17Град: -Отговори: 4от: Сънувах починалото си куче.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest