Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Какво означават радиоактивни облаци в съня?

Какво означават радиоактивни облаци в съня?

  • 07.07.16 10:52#1Потребител#173449Потребител#173449НовакРегистрация: 07.07.16Град: -Отговори: 1Какво означават радиоактивни облаци в съня?Здравейте. Прегледах сайта за отговори, но не са ми достатъчни и реших да започна да споделям сънищата си. Снощи сънувах че съм в град (позитивен съм че не беше Чернобил тъй като там няма улица наречена "Рай"), над който се рееха радиоактивни облаци (не съм сигурен дали да ги наричам "радиоактивни", но определено имаха странна форма и се отличаваха от другите). Единия беше жълт на цвят, другият син, синия се разшири, стана по-голям и скоро издуха жълтия към лявата страна. Изглеждаше, че тези облаци влияеха на хората в града и ги караха да изпадат в транс.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.07.16 02:35#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Какво означават радиоактивни облаци в съня?Може би те е страх от радиация. При мен е същото - това е от нещата, от които най-много ме е страх на света. И често сънувам, че има бомба, че радиацията избива земята. В сънищата си (както и наяве би трябвало да е) тя е невидима, но усещам, че идва...Ужасяващо страшно е... Търсила съм в съновника, пише, че сънуваш ли радиация, трябва да избягваш рискове и опасности поне няколко месеца напред.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.07.16 02:28#3Потребител#173791Потребител#173791НовакРегистрация: 12.07.16Град: -Отговори: 1от: Какво означават радиоактивни облаци в съня?Наскоро и аз сънувах радиация, но беше по-различно. Имаше някакъв хеликоптер, който хвърли някаква бомба към Румъния и понеже от блока си аз имам изглед към държавата, видях как някакъв пушек под формата на радиоактивен облак наближава града ми. Идваше много бързо и аз трябваше веднага да изляза от вкъщи и да се отдалеча. Истината беше, че сънувах съня си с голям интерес и не ме беше страх. Спомням си, че бях в кола и слизах по кварталния баир, на места можех да видя черни дървета, които показваха, че са радиоактивни. Минах по няколко от тези района с колата и усетих как пръстите ми започват да залепват за ръката ми, но след това излязох на по-безопасно място близо до центъра на града. Бях пред кръстопът и трябваше да избера най-подходящата улица, която да ме отведе до безопасно място. Времето също така беше много мрачно.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest