Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангели

Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангели

  • 21.06.16 02:25#1Потребител#172162Потребител#172162НовакРегистрация: 13.06.16Град: -Отговори: -Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангелиЗдравейте.Преди няколко дни сънувах средният сън....Стоях в двора на една къща.Беше слънчево и хубаво.Наблюдавах три момчета да играят на нещо като голф,но не точно.Единият удари топката и тя се отзова пред краката ми.Хванах я и им я хвърлих обратно.

    Обърнах се и влязох в къщата,но нещо ме накара да се върна.Излязох на двора и тогава видях 3те момчета прегърнати.Гледаха към небето.Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангели.Какво означава този сън?Сега като Ви разказвам сънят си,чак ме побиха тръпки.Някой може ли да ми го разтълкува?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.06.16 06:10#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангелиКогато болен човек сънува ангели, означава, че ще оздравее. Ако пък си неомъжена жена, то в скоро време ще се омъжиш за човека в, който е влюбена. Ако ли не, ангелите просто предсказват щастливо и радостно събитие, успешни дела.ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.16 08:53#3wlinkwlinkНовакРегистрация: 29.04.11Град: -Отговори: 38от: Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангелиlol, занимаваш ли се с самоусъвършенстване??

    Тоя сън значи че живота ти се е ъпгрейднал.
    Момчетата са силите в тялото /къщата/ ти.

    В библията Христос говори за верния слуга който дава навреме храна на слугите в къщата.
    Като си им върнала топчето ти си ги нахранила.

    Самата практика е издигане на едно синьо топче от долната чакра до главата и връщането му обратно.
    Някои я наричат кундалини пранаяма.

    И заради това силите ти са станали по-могъщи - ангели.


    Ко значи практически за теб това?
    Ще си по-силна в живота - воля, интелект, етс.

    Дар за да напредваш в пътя, а не да се размотаваш само хехе
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.07.16 03:51#4LyubomirLyubomirДжедайРегистрация: 07.02.17Град: СофияОтговори: 3от: Пораснаха им крила и излетяха нагоре. Бяха ангелиНаправо останах потресен от историята.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest