Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Нещата, за които си мисля, се сбъдват

Нещата, за които си мисля, се сбъдват

  • 24.05.16 07:29#1АнонимнатаАнонимнатаНовакРегистрация: 24.05.16Град: ВарнаОтговори: 1Нещата, за които си мисля, се сбъдватЗдравейте, от известно време започнах да си представям неща които се случват...
    Когато бях сама у нас си представих, че родителите ми ще излязат от работа по рано и ще отидем да се поразходим някъде. И не след дълго всичко се случи след което бях ужасно учудена
    Случвало ли ви се е???? Моля споделете тъй като ми е много странно и немога да си обясня това!?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.16 05:07#2МимиМимиНовакРегистрация: 03.07.15Град: АсеновградОтговори: 3от: Нещата, за които си мисля, се сбъдватДа случвало ми се е.Едно лято излязох с приятели и се качваме по едни стълби и си помислих , че ще падна и след секунда наистина паднах.Но да случвало ми се е и продължава да ми се случва.Дори и сега ми се случи помислих си , че ще ми се обадят и наистина ми звъннаха.Не си единствена спокойно.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.06.16 05:01#3Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Нещата, за които си мисля, се сбъдватНа всеки понякога се случва. Развиваш интуицията си - браво! Тя ще е нужна на всеки човек във времената, които идват.ОтговорОтговор с цитат
  • 18.06.20 07:44#4МигленаМигленаНовакРегистрация: 02.11.14Град: АсеновградОтговори: 3от: Нещата, за които си мисля, се сбъдватМоят съвет е да им кажеш, но е хубаво други хора да не знаят!
    Започни деликатно, а накрая им кажи, че следващия път когато ти дойде подобна мисъл ще я кажеш на тях и до 2 дни да видят, че е вярно.
    Все пак са родители, не надзорници в затвор. И аз мислех, че нашите са строги и си правех едно време всичко на собствена глава, докато не упрях да ме вадят от калта. Родителите мислят добро за децата си. Има изключения, но! Опитай.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest