Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сънувах починалата си баба, която ме викаше

Сънувах починалата си баба, която ме викаше

  • 22.04.16 12:26#1JessyJessyНовакРегистрация: 28.09.12Град: ПловдивОтговори: 5Сънувах починалата си баба, която ме викашеЗдравейте,

    На 20.04.2016г. срещу 21.04.2016г., сънувах баба ми, която почина на 14.04.2016г.
    Стоях в една мрачна стая. Сякяш беше задимена. Баба ми се появи на вратата и ми казва, хайде ела да тръгваме. Аз се зачудих понеже зная от майка, че когато те вика мъртъв човек не трябва да ходиш. П

    осле и казах:Къде да тръгвам? Тя пак каза: ела..., ела. Аз се смутих и все едно се съгласих, но не исках и не бях сигурна какво да правя. В това време стана черно пред очите ми. Може би след две секунди се върнах в същата стая с баба ми и и казах: Тръгвай ти бабо, хайде чао,чао. Направо сякаш я изгоних. После се събудих.

    Как го разбирате този сън? Да ви призная, малко се поизплаших.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.04.16 04:04#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Сънувах починалата си баба, която ме викашеНе е хубаво, така е. Мисля, че си помогнал/а на баба си да продължи напред, понякога духовете се заклещват между двата свята. Смятам, че просто е търсила подкрепата ти.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.05.16 02:44#3mariamariaНовакРегистрация: 21.01.13Град: Голяма долинаОтговори: 39от: Сънувах починалата си баба, която ме викашеМъртвец вика ли те - НЕ ОТИВАЙ иначе ще умреш.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest