Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!

От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!

  • 15.04.16 09:41#1Teodora AngelovaTeodora AngelovaНовакРегистрация: 14.04.16Град: ПловдивОтговори: 3От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Здравейте!
    Съвсем скоро се регистрирах тук, но отдавна чета във форума най-различни истории. Ще ви разкажа по-накратко моята история. Предпочитам да не споделям годините си.
    Близо от 3-4 години насам,живея със странното чувство за чуждо присъствие (на дух,предполагам) у дома.Това чувство не ми дава мира.Постоянно изпитвам някакъв страх,когато стоя у дома, получавам някакви пристъпи на паника, като са най-често вечер,когато си лягам.Видях духа на дядо ми,който в интерес на истината не познавам, защото е починал преди 18-20 години,но не в този апартамент.Когато влезна в стаята си,не знам защо,но изпитвам някакъв ужас.

    От известно време насам,понякога долавям някаква странна миризма,която не мога да си обясня от къде идва, при положение,че проветрявам много често стаята си.Понякога имам чувството че се парализирам за кратко от страх.Не мога да помръдна.Не мога и не мога да си обясня всичко това.Понякога падат разни предмети от само себе си, чувам разни странни шумове.А, и да не забравя да кажа,че точно в началото на всичко това, чух някой да казва името ми, по-скоро да го шепти.Бях си вкъщи тогава и беше късно вечерта,към 23:00 часа.Обърнах се, нямаше никой и всичко около мен беше тъмно.

    Ще помоля само да ми помогнете и да ми кажете какво да правя.На Коледа миналата година окадихме целия апартамент,но всичко това продължава.Благодаря,че отделихте време да го прочетете.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.16 05:06#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Има някакво наистина странно присъствие около теб. Аз лично не мога да ти помогна, защото не знам както точно се прави в подобни случаи. За това е добре да се обърнеш към професионалист - свещеник, който да окади апартамента, друго си е. Или някоя врачка, обаче в този случай е доста трудно да не попаднеш на измамници. Сподели с родителите си и виж далии те не усещат нещо странно.ОтговорОтговор с цитат
  • 15.04.16 11:30#3Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Случва ми се и на мен постоянно, чуваш ли някой да ти говори и виждаш ри сенки и накива нища?ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.16 09:37#4Teodora AngelovaTeodora AngelovaНовакРегистрация: 14.04.16Град: ПловдивОтговори: 3от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Да,много пъти съм виждала сенки.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.16 09:38#5Teodora AngelovaTeodora AngelovaНовакРегистрация: 14.04.16Град: ПловдивОтговори: 3от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Говорила съм с родителите си, но те не са усещали нищо странно или необичайно.ОтговорОтговор с цитат
  • 16.04.16 10:02#6Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Ако искаш би могла да пробваш да се свържеш с това нещо...но не се плаши защото демоните се хранят със страха на хотата...и на колко си?ОтговорОтговор с цитат
  • 17.04.16 09:44#7Teodora AngelovaTeodora AngelovaНовакРегистрация: 14.04.16Град: ПловдивОтговори: 3от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Не искам да се свързвам по никакъв начин с това нещо.. Защото ме е страх .. На 16 години съм.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.18 05:53#8Beautiful Insanity 009Beautiful Insanity 009НовакРегистрация: 30.09.17Град: -Отговори: 19от: От 3-4 години усещам присъствието му вкъщи!Трябва да намериш начин да провериш дали има негативна енергия в къщата. Ако има ,има или демон или призрак,които са зли.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest