Sanovnik.bg»Форум»Ясновидство и Предсказания»Сънувам неща, които после се случват

Сънувам неща, които после се случват

  • 09.04.16 07:42#1Потребител#168697Потребител#168697НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: -Сънувам неща, които после се случватОт няколко дена вече ми се случва да правя нещо и да се сетя че това съм го сънувала като малка. Друг път сънувам как минавам покрай един плакат примерно и веднага на другият ден това става. Имам една приятелка на която й се случват същите неща, тя веднъж сънува човек който не е виждала от около една седмица и след съня й на другият ден тя го вижда.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.16 09:06#2Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6от: Сънувам неща, които после се случватPVF123 :От няколко дена вече ми се случва да правя нещо и да се сетя че това съм го сънувала като малка. Друг път сънувам как минавам покрай един плакат примерно и веднага на другият ден това става. Имам една приятелка на която й се случват същите неща, тя веднъж сънува човек който не е виждала от около една седмица и след съня й на другият ден тя го вижда.ОтговорОтговор с цитат
  • 09.04.16 09:29#3Zaicho666Zaicho666НовакРегистрация: 09.04.16Град: -Отговори: 6от: Сънувам неща, които после се случватАз съм и приятелка и де познаваме от малки...но относно форума... ами от няколко дни ми се случват по-странни неща от обичайното...онзи ден сънувах един приятес който не сме се виждали от седмици и слд като го сънувах още на следващия ден сесрещнахме...същото де случи и днес части от съня ми се сбъднаха и това е малко плашещо, да знаеш какво ще се случи....ще се радвам ако някой ни обясни сакво става...зодя лъв съм ако има значение и съм на 14  ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest