Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън за път от театър до пансион за богатите

Сън за път от театър до пансион за богатите

  • 25.02.16 04:16#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Сън за път от театър до пансион за богатитеСънувам, че съм в чужбина и участвам в един театър. Ние репетираме по сценарии "Императори", ту сядаме на червени столове, ту излизаме на сцената, ту спим в залата. Някакъв руснак, който участва в този театър ме харесва. Само хвърля някакви погледи , чуди се как седне по близо до мен и подава ми някакви писма. След това ми се появи някаква силна светлина като слънцето и изведнъж се озовавам в един автобус. Само че пътувам права, а другите са седнали. Времето имаше сняг. Спираме на първата спирка и руснака слиза и аз също слизам, но руснака ми казва да върна в автобуса и да продължа пътя, че тук ми не е мястото. Качих се и продължихме. Спряхме се на няколко три спирки и изведнъж времето се промени и стана слънчево и топло. След това пак спряхме и се намираме в пансион за богати. Влизаме и там ни казват, ако се облечем в зелени блузи и ще ни приемат в този пансион. Обичам блузата и всички богаташи ме гледаха лошо и като учудени. А мойте хора търсеха директора и го намериха. И той ни казва, че в този пансион всичко ще бъде наред и да не се притесняваме. Това беше съня и за някой неща не можех да ги тълкувам.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 25.02.16 03:45#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Сън за път от театър до пансион за богатитеПредначертано ти е да станеш велик актьор, виждам гоОтговорОтговор с цитат
  • 27.02.16 12:23#3Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7от: Сън за път от театър до пансион за богатитеИнтересно! Не съм мислила да стана актриса и това не ми е мечтата, но пък времето ще покаже. :blush:ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest