Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Разговор с починала учителка

Разговор с починала учителка

  • 02.01.16 05:54#1Потребител#162907Потребител#162907НовакРегистрация: 14.11.15Град: -Отговори: 7Разговор с починала учителкаСънувах как разговарям с починала учителка по БЕЛ и История. С нея си говорим за Евроизбори и тя ми казва, че се подготвя за изборите и аз й казвам, че ще гласувам за нея и казвам, че много я обичам и т.н. и ще гласувам за вас и тя се зарадва. Ние седим с нея на позната улица. Тя седи на едно столче ниско, а аз стоя права. Показва се едно момче, което сме учили заедно и тя ни е учила и се опитах да се скрия от него, но не можах. Той ни поздрави с лек автомобил и ме гледаше право в очите ми ,а учителката се обърна към мен и ми се усмихна. Много ми беше странно да сънувам починала учителка и какво иска да ми каже, а тя никога не се занимавала с някакви избори и т.н. За първи път я сънувам и ми е странно, ако някой разбира от сънища да сподели.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 07.01.16 03:50#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Разговор с починала учителкаВсеки сънува, просто не си спомня. Според мен просто ти липсва подкрепата на тази учителка, явно ти е била близка.
    Предполага се, че когато сънуваш познат, трябва да очаквате вест.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest