Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Истинско или плод на въображението?

Истинско или плод на въображението?

  • 22.10.15 05:25#1Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35Истинско или плод на въображението?Здравейте. Преди 2 дена имах болки в апандисита. Отначало бяха горе-долу търпими, но на другия ден (вчера) болките станаха много силни. Та, прибрах се от училище и чаках мама да се прибере и да отиндем на лекар. Лежах в леглото си и толкова ме болеше, че дори сълзи се стичаха по лицето ми. Бях готова да направя всичко да спре. И стисках очи, търпейки болката, надявайки се да спре скоро. Изведнъж в главата ми влясоха думите :"Игнорирай болката". Повтаряха се в главата ми многократно и ме накараха да се надявам на чудо болката да спре. Започнах да си ги повтарям и вярвах, че ще има промяна. И стом изрекох думите 3-4 пъти със затворени очи, болката бе много по-поносма, едвам забележима. Шокирах се от това... дори не знаех как да го нарека... и отворих очи.

    Тогава болката се появи отново. Секундите без болка бяха все едно бях спряла времето или бях спряла самата болка. Затова се опитах още веднъж. Получи се. Но третият път бе така, че ли енергията в мен, която предизвика... това, се изчерпи и болката я нямаше само за една единствена секунда. Сякаш батериите на това, което отне болката за кратко, свършиха. Реших по-късно да опитам пак. Но след 30 минути, болката изчезна отново само за секунда. Днес не можах да опитам пак, защото нямам повече болки. (заради капките, които лекарят ми даде) Но след време пак ще ме заболи още повече ( имаше вероятност да ме оперират, но апандисита не бе достатъчно възпален за да се съгасят да ме оперират) и смятам да опитам пак.

    Исках просто да ви попитам, ако знаете нещо спрямо това, което се случи или това е било плод на въображението ми ?

    Благодаря предварително. Успех на всички! :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.15 04:48#2Пламена M.Пламена M.ДжедайРегистрация: 13.11.12Град: -Отговори: 215от: Истинско или плод на въображението?Това е напълно възможно. Някои го наричат самовнушение, други смятат, че всеки сам може да лекува болежките си със силата на подсъзнанието. При теб явно тази способност е доста развита. Можеш да я развиеш, но не чакай да те заболи. Потърси написаното от Петър Дънов - ЛЕЧЕНИЕ С МИСЪЛ. Там подробно се обяснява как всеки може сам да лекува всяка болест с мисъл и слово. Тъй като при теб тази способност явно вече е развита, това ще ти бъде само от полза за съумееш да контролираш новата си сила. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 23.10.15 05:52#3Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Истинско или плод на въображението?С радост ще го прочета. Макар,че за първи път чувам за това. Но ти благодаря за информацията. Вечв започнах да си мисля, че полудявам. Успех и на теб. ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest