Пътувах извън тялото си

  • 05.10.15 12:00#1Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16Пътувах извън тялото сиЗдравейте, наското несъзнателно пътувах извън тялото си, събудих се после някак си веднаг заспах чувах и виждах всичко, докато не ме събудиха. Моля кажете как да го повторя
    ОтговорОтговор с цитат
  • 06.10.15 05:57#2miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Пътувах извън тялото сиКонцентрация. Лягаш и затваряш очи, все едно ще спиш. Но не заспиваш, само трябва да залъжеш тялото си. Успокояваш пулса, дишаш равномерно. Когато усетиш, че тялото ти спи, а съзнаието спи, отваряш очи и излизаш извън тялото си. Така съзнателно ще се разхождаш извън него. Но внимавай, тъй като така оставяш тялото си незащитено и в него могат да влязат редица нечисти духчета и сили, които само това чакат.ОтговорОтговор с цитат
  • 07.10.15 05:12#3gabit04gabit04НовакРегистрация: 31.08.15Град: ВарнаОтговори: 1от: Пътувах извън тялото сище пробвамОтговорОтговор с цитат
  • 10.10.15 11:07#4Потребител#156422Потребител#156422НовакРегистрация: 21.03.15Град: -Отговори: 16от: Пътувах извън тялото сиКак да се защитя от духовете?ОтговорОтговор с цитат
  • 13.10.15 03:05#5miglenamiglenaНовакРегистрация: 01.10.15Град: АлиноОтговори: 97от: Пътувах извън тялото сиТова вече не знам. Може би силна вяра в собствените си сили и всички защитници, които са около нас. Ангел хранител и духове на починали роднини. Успех!ОтговорОтговор с цитат
  • 14.11.15 09:05#6КоутърКоутърНовакРегистрация: 10.06.14Град: КостинбродОтговори: 5от: Пътувах извън тялото сиТова, което си направил се нарича астрална проекция. Има една много хубава книга по истински случаи. Мисля, че се казваше "Пътуване извън тялото". Не помня автора, но книгата беше черба със златни букви.
    Има различни видове за правене на проекция. Моят начин е този: първо преди да заспиш си казваш на ум, че наистина искаш да се събудиш през нощта, за да направиш проекция (аз винаги се будя), когато се събудиш не мърдай!!! Тогава тялото е най-отпуснато (ако мърдаш напрягаш мускули, а не трябва), после си затвори очите и си представи, че духът ти се издига над тялото. Каквото и да почувсваш не спирай и не отваряй очи, докато не излезеш напълно. Едно просто движение като отваряне на очите проваля процеса (от личен опит знам).
    Пак казвам, при всеки е различно. При мен дейсва този метод. Пробвала съм с такива от нета, но без резултат, а за този се сетих сама. Мога да ти разказвам още лични опити и как почна всичко при мен, но коментарът става много дълъг. Късмет!
    (ако пробваш ми разкажи какво си изживял. Ще ми бъде много интересно)
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest