Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Книгата, която не трябва да четеш VII

Книгата, която не трябва да четеш VII

  • 03.10.15 12:04#1M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15Книгата, която не трябва да четеш VIIСтраница VII
    Нощен страх

    За няколко дни животът ми се преобърна и сега се налагаше да живея сама със съседи които твърдят, че съм ангел, а те демони. Ако наистина съм ангел къде са ми крилете.Имах още много подобни въпроси и поради тази причина сега се намирах в дневната на Джул и брат и който намразих. Той се отказа много ужасно същество, но както и да е.
    Дневната им беше голяма имаше огромна врата, която водеше до прекрасна тераса.И тъй като бяхме седнали точно до тази врата и тя беше отворена гледката се виждаше и беше прекрасна. Къщите изглеждаха толкова красиво наредени и цветът на всяка една се открояваше.
    - Какво искаш да попиташ? - започна Джул.
    - Интерисувам се от крилете. Има ли видове значение и нещо такова? - погледнах я сериозно.
    Очите й ме пронизваха като стрели.
    - Белите криле са за ангелите те са пълни с чистота и красота. Сивите са за децата на грешните ангели те символицират омърсяването на родителя . А черните са на демоните те символисирът злото болката и грозотата. - след послед ото изречение тъгата изплува в очите и толкова внезапно и за толкова кратко, че почти незабелижимо.
    - Каква е моята роля във всичко това с ангелите и демоните.
    - Ти трябва да опазиш книгата на луната. - започна тя - Има три пазителки за три книги първата е книгата на слънцето втората е на звездите и най важната и трета книга е книгата на луната. Но макар другите пазителки да имат своите книги ти не я претежаваш и трябва да я намериш. И има едно правило което казва че само ти можеш да я прочетеш затова трябва да направиш още нещо и то е заедно с нас да влезеш в академия "Нощен страх" там ще можеш да се обучиш да се биеш и всичко останало, ще се научиш дори да контролираш силите си и крилете си.
    Погледнах я учудно и неразбиращо . Какво ли си е мислела като ме кара да уча в тази академия . Разбира се че нямаше да го направя.
    - Аз ~
    - Влизаш - прекъсна ме глас който не ми даде право на избор.

    --------------------------
    Знам че беше наистина кратка глава и че не съм пускала отдавна но винете даскалото. В знак на извинение утре ще се опитам да кача една история която от доста време мисля така че пожелайте ми късмет и ми простете просто сега са входните а тази година ми е много важна така че ....
    ОтговорОтговор с цитат
  • 08.11.15 12:55#2Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Книгата, която не трябва да четеш VIIЗащо не продължиш с тази? Много ще е интересно, ако тя и той се влюбят и така нататък.ОтговорОтговор с цитат
  • 03.12.15 09:49#3viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: Книгата, която не трябва да четеш VIIПродължииии моляааа :y: ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest