Sanovnik.bg»Форум»Паранормални явления и способности»Как да се отърва от стореното?

Как да се отърва от стореното?

  • 01.09.15 05:22#1daqnadaqnaНовакРегистрация: 01.09.15Град: ВарнаОтговори: -Как да се отърва от стореното?Здравейте аз съм момиче на 11 години и на скоро ми се случиха много странни неща!
    Аз и две мои приятелки решихме да викаме демони...Използвахме лист с нарисувано око и от долу написахме името на демона. Но нищо не се получи...За това почнахме да си драскаме на стената пред блока на една от моите приятелки.
    Писахме имена другата ми приятелка написа Самара ,но не видяхме че отгоре имаше око!!!
    На другия ден отидохме на гости на приятелката ми чийто блок драскахме .

    По късно когато щяхме да си тръгваме видяхме босо момиче с черна коса и бяла рокля!!!Искахме да излезем но ключът го нямаше!!! :yawn: Намерихме го . Излязохме веднага.

    От тогава не ни се е случвало нищо но още се страхуваме.
    Една от моите приятелки също писа тази история .
    Моля помогнете!!! :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 14.02.16 03:03#2Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Как да се отърва от стореното?Това не е шега работа! Вие знаете ли, какво е демон? Те са зли. Не трябва да ги викате. Според мен сте имали късмет, но внимавайте. Просто не викайте демони или зли духове. Иначе ще си изпатите. Успех.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest