Sanovnik.bg»Форум»Лично Творчество»Мисля да напиша книга

Мисля да напиша книга

  • 19.04.15 08:05#1AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9Мисля да напиша книгаЗдравейте.Мисля и искам да напиша книга,тъй като имам много(ама наистина много)идеи и мисля,че пиша добре,но не съм сигурна дали на някой ще му се хареса(освен на приятели и роднини).Ще се радвам,ако някой наистина ми даде малко кураж и ми сподели опита си(може би писател?)?!Искате ли и вие да напишете книга?Имате ли талант(според вас)за писане?А писали ли сте книга?Аз мисля да си направя малко планче,което да следвам и да си изпълнявам(точка по точка)и така може би ще стане роман(книга)?!Дайте съвети,идеи и споделете от личният си опит!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.15 11:00#2БетинаБетинаНовакРегистрация: 19.02.14Град: ВарнаОтговори: 19от: Мисля да напиша книгаНапиши книга и публикувай главите когато е готова :3
    Аз съм тръгнала да пиша книга, но няма да я публикувам. Още съм едва на 3 глава
    Аз ти пращам кураж :y:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 21.04.15 02:02#3AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Мисля да напиша книгаБлагодаря!А как ще се казва твоята книга?Надявам се наистина да успееш да я издадеш!Успех! ОтговорОтговор с цитат
  • 22.04.15 07:41#4ГеоргиГеоргиНовакРегистрация: 15.12.14Град: -Отговори: 14от: Мисля да напиша книгаКонкуренцията се увеличава. Само така :y:. С нетърпение очаквам да прочета някоя от творбите ви!Пожелавам ви вдъхновение!
    Поздрави Еди!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 23.04.15 03:41#5AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Мисля да напиша книгаБлагодаря,Еди.Пожелавам успех на всички започнали с това начинание...поздрави! ОтговорОтговор с цитат
  • 18.08.15 11:17#6M.M.НовакРегистрация: 23.06.15Град: СливенОтговори: 15от: Мисля да напиша книгаАз съм започнала да побликувам една книга в сайта и отделно с една моя приятелка пишем книга и да ти кажа че сегашният вариант на книгата няма нищо общо с началният дори героите имат леко променени характеристики така че отнема много време и търпение.ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest