Тема за тийнове

  • 18.04.15 05:52#1AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9Тема за тийновеЗдравейте. Знам,че този сайт се казва Съновник.бг,че също така ще е злоупотреба с правилата и условията за ползване на сайта,а и че темата няма да постигне голям успех, но я пускам с цел в тази тема да пишат само 'тийнове'. Искам извинение, ако е имало или има такава тема, защото аз не я открих и направих нова! Надявам се да нямате нищо против тази тема и всичко написано в нея! Тази тема е с цел тук да пишат само 'тийнове' по всякакви теми,които ги интересуват! Например: музика,книги,филми и др.неща.Надявам се темата да постигне голям успех,но за да стане това правилата трябва да се спазват!А,ето ги и тях:
    1.Кирилицата е за предпочитане!
    2.Грамотното писане е задължително!
    3.Не се обиждайте и не накърнявайте достойнството и мнението на някой!
    Давайте!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.05.15 02:56#2viktoriqviktoriqНовакРегистрация: 25.08.14Град: СофияОтговори: 48от: Тема за тийновеИмам проблем с чалгата защото в нея се пеят само простотии а всички които познавам слушат само такива песни и не мога да го разбера. Всички които разберат че слушам рок  казват че съм луда не го разбирам. :s: ОтговорОтговор с цитат
  • 13.06.15 06:30#3AndreiaAndreiaНовакРегистрация: 17.04.14Град: КърджалиОтговори: 9от: Тема за тийновебъди каквато искаш никой не може да ти отнеме независимостта.слушай каквото искашОтговорОтговор с цитат
  • 22.06.15 03:25#4AmolsaAmolsaНовакРегистрация: 18.04.15Град: -Отговори: 9от: Тема за тийновеМомиче, слушай рок и му се кефи! Слушам метъл, рок и пънк , а всички други около мен слушат чалга! Да не ти пука! Живей си живота и се кефи на рока! ОтговорОтговор с цитат
  • 11.11.15 08:33#5Gabriela DimitrovaGabriela DimitrovaНовакРегистрация: 05.07.13Град: БалчикОтговори: 35от: Тема за тийновеАз обожавам рок. Така че не си единствена : )  ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest