Sanovnik.bg»Форум»Мистика и Езотерика»Какво ли видях всъщност?!

Какво ли видях всъщност?!

  • 28.09.14 01:43#1Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8Какво ли видях всъщност?!Здравейте! Имам много странни случки ,но една от тях не мога да си обясня. Беше към 2 през нощта,събудих се ожадняла, приятеля ми не си беше легнал ,а работеше в кабинета ,аз станах да си налея вода, беше тъмно и влизаше малко светлина от лампите на вън станах от леглото и се запътих към вратата видях фигура в тъмното ,която беше точно като на приятеля ми -фигурата си разтвори ръцете за прегръдка и аз я прегърнах ,но ръцете ми минаха през въздуха,още преди да се осъзная какво се случи вратата се отвори , влезе приятеля ми и си разтвори ръцете да ме прегърне и аз изпищях. Какво видях всъщност?! дали не е било някакъв негов астрален двойник или ...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 05:17#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Какво ли видях всъщност?!Сигурна ли си,че си била събудена? ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 05:30#3Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?!Бях сънена все-още :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 07:08#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Какво ли видях всъщност?!Предполагам,че си го почувствала преди той да влезе. ОтговорОтговор с цитат
  • 28.09.14 08:48#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Какво ли - видях в същност.ОтговорОтговор с цитат
  • 30.09.14 06:27#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Аве, Кондьо, аз ти мернах снимката преди да я смениш с идеала си - ами ти си готина кльощава безумна чалгарка. Защо ти е да виждаш в същност, вместо да заработиш некой лев?

    Кажи ми - има ли причина да се държа така грубо(безумна чалгарка), или не?


    след 1/2 час

    Баси, отидох да си купа бира, и пак пропуснах да си искам (с ена банкнота) от ено момиче с кученсе. Нямам навик бе, баси възпитанието съм. И имам наглостта да се оплаквам, вашта майка българска...
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 11:53#7Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?!Az pone sum krasiva i moga bez problem da si sloja snimka . A ti ? Ili si ciganin ili turchin,koeto e o6te po-zle! Taka,che ne mi davai akul sled kato ti samiq nqma6 i ne znae6 kak da ob6tuva6 s horata i da si pokaje6 gnusnata fizionomiq. Rabotata na komleksarite e da obijdat bez pri4ina ... :n: :n: :n: :n: :n: :n: :n: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:16#8********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Не си достатъчно красива, дори не си хубава в лицето, ако някой те харесва той няма стремеж към хубавото. Просто си кльощава, но не можеш да направиш нищо повече. Но по-важното е твърдението ти че нямам причина, когато обиждам. Ами тогава как така успешно го правя?ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:34#9Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?!Na men ne mi dreme ti kakvo si misli6 za men! I ne sum se registrirala tuk da se obijdam s nqkoi. Iskam da ob6tuvam s interesni hora, s koito imame ob6ti ne6ta,a ne da si gubq vremeto s glupusti i s ne6ta,koito ne sa po temata.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:38#10********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Успех, тогава, дано някой пише по въпроса в близката седмица. Аз отивам да обиждам другите, щом не ме щеш.ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:39#11Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?! :blush: ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:46#12********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Мътна ми е главата от многото алкохол нощеска. Познато ли ти е? Защо ме подтиквате да пия? Та вие не взимате процент от продажбите, може би просто затривате, пък кой накъдето се ориентира да си плаща... Добре, че не ходя по аптеки, а така им се ще!

    Ти как мислиш - накъде да се ориентирам?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:47#13Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?!а сега алкохола е виновенОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 12:57#14********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Точно се опитах да те прегърна - разтворих си ръцете и ти изчезна. Какво става с мен?

    Мислиш ли, че ако си държа ръцете протегнати напред за прегръдка ще стана жрец/жрица?

    ***********

    А пък сега те прегърнах, ти пак се върна!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 01:32#15Coni CostovaConi CostovaНовакРегистрация: 28.09.14Град: СофияОтговори: 8от: Какво ли видях всъщност?!ОтговорОтговор с цитат
  • 01.10.14 04:48#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Какво ли видях всъщност?!Понеже пред закона всички сме равни, то аз си мисля, че краварите също са равни с Армин и неговите транс вокалистки. Те са най-красивите на света, затова аз смятам, че трябва да се омесят, за да се придобие истинско приличие и подобност. Ето затова аз искам краварките и краварите, както и други малко поизостанали в красотата си да напреднат в тази посока. А моята лайшмания знае как да постигне това! ps:


    Кукло, по теб има също работа по въпроса.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest