П С И Х

  • 11.09.14 07:28#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470П С И ХМного психо индивиди се навъдиха, но никой не познава психо-маймуната.

    Така започнал своето изследване нашият учен, застанал пред клетка в

    зоопарка.Той гледал и изучавал с часове една маймуна. Точно тази, за

    която Дарвин бил решил,че сме произлезли от нея. Държал в ръката си

    руло вестник, като на първа среща с непозната девойка. Стоял и гледал...

    Това направило впечатление на най- старата маймуна. Той я гледал и тя,

    застанала точно срещу него, започнала, с издадена устна като колелце, да

    го гледа право в очите. Ученият се зарадвал. Вече си повярвал,че е

    създал контакт, за който от дълго време мечтаел. Маймуната, като

    видяла, че държи нещо,си помислила,- пак ще се хапне бананче, но нищо...

    Завъртяла се с неудовлетворение и гняв. В нея се завихрил неприязън,-

    Тоя даже няма и едно косъмче, но като се почесала, узнала,че и при нея

    липсват. Тогава навела очи и затърсила някоя буба.Ученият постоял

    известно време, а мисли се реели над главата му. - Дали ме позна, та

    толкова дълго ме гледа? Решен да отиде и следващия ден в зоопарка се

    прибрал в къщи, а маймуната се свила на клончето с една мисъл,- как ли

    този нехранимайко ще се сгрее, като се е разголил толкова? Така всеки

    поотделно разсъждавал за собственото си битие, но никой от тях не

    разбрал за мислите на другия и ученият не стигнал до извода,че маймуната

    е по-висше създание от него, защото външните белези не са били тези,за

    които пишат, че оформят индивида.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 06:09#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХАко всеки сам избира какъв да бъде и как да изглежда, то това би могло да е - всеки избира да е сам...

    Има си мода, която да избира как да изглеждаме. Има си стил... Те знаят много добре, доверете им се!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 07:10#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХМине не мине време и модата се повтаря.Това ли е прераждането?  ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 07:22#4********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХНе не е прераждане, а нещо като възраждане, щом си видяла повтаряемост във времето...

    но все пак жените имат завиден напредък в качеството
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 07:29#5antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХНезнам за качеството, но всички тези модифицирани елементи не спират ли
    развитието. ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 08:03#6********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХПак се опитваш да подведеш със заобикалящи въпроси, ама аз съм free и не стоя в задънени улици.

    Не видях никакъв интерес към играта, която предложих. За това би спомогнало спонтанното писане на коментари. Ти дори не си написала "О", което издава, че очакваш от нас да го добавим.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 02:38#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И Х съдия


    - Копеле, та вий, мисля, с вашто проницание,
    можете да имате всяка Lupus.
    Със весели игри - към светли бъднини!

    - Човек, мисля, че във вашите гърди,
    в сърцето, във душата
    зрее черна мъст.

    Вие трябва да постъпите в психиатрия!
    Тама на желе станете,
    бърже место заемете!
    И не смейте споменава,
    че това неправда!
    Я сме право, я сме съд!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 15.09.14 09:12#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХНе съм дорасла за съдия, а що за човек съм, може всеки да си извади заключение от това,което публикувам. Не съм правила на никого зло. Човек приема това,което му е изгодно.Но аз казвам Бог да ги прости,защото вярвам в Бог- великата вселенска истина.Предполагам,че сме тук хора от различни възрасти,раси,професии,а това предполага и различни гледни точки за нещата, с което всеки,който желае, може да се обогати.Може да четеш това, което ти е приятно.Успех. ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 12:10#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХХайдееее - имаме двата елемента - кръг и животно.
    Кой е третият? Нека образоваме мангалята да ни оправят още по-добре!

    ********************************************************************

    Маймуната е заключена, което е изпълнение на символът кръг, и още от началото сме го имали.

    Остава символът на камъка. Но сега виждам приложената заповед от старата г-жа да се яви кръг (липсата на буквата О в заглавието) - тя търси помощ за заключване на някого в лудница, или просто в безмозъчно състояние, в което пак се използват ресурсите на мозъка. Нали хората са ресурс?


    Г-н Юнг яко ги разбира сънищата и кабала. Той е тук, в сайта!
    http://psychology.dir.bg/_wm/diary/diary.php?did=80839&df=46&dflid=3


    Как само обяснява, че дори архитектурата не би могла да е измислена, а е резултат от миналото!!!


    КЪДЕ Е СТАТУЯТА, МИХАЛА?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 04:02#10antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХМълчащите мумии...ОтговорОтговор с цитат
  • 16.09.14 09:45#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХЗащо ровичкаш там където не ти е необходимо. Не си ли изучавал анатомия.Не залитай
    в посока,за която не си дорасъл.Какво общо има маймуна-човек в статията. Какви психологически драми търсиш.Търси положителното, тогава ще ти се открие това,което
    търсиш.Успех.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 10:24#12********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХХах - това, че сте злоупотребили яко с телата си едва ли означава всички да имат такъв вид ха-ха-ха. Или трябват просто много съгласия, за да се получат така грозни? Къде е естетиката?
    Eстествено, че не ми е работа - да не съм герантофил?!
    Ако беше моя работа щеше да е като кукла, а не като вярваща християнка.

    Въпроса беше каменна статуя, това намерих. По темата е, която е ПСИХО.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 17.09.14 05:00#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХКакво представлява лечението в моята частна психиатрия:

    Мед сестри прилагат чест секс на моите пациенти. Няма отърване.
    Не чрез апчета, а чрез редуциране и специален избор и обработка на храната по време на престоя в заведението ми задължително се постигат победи и самочувствие в неангажираща великите сили посока.

    ps:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 18.09.14 10:58#14antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХИ силите стават още по-велики отпреди.хах...Боц оттук боц оттам без чернилки и
    отливки,само с усмивки/ да оставим болежките настрана/ що за идиотщина. :x:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 26.09.14 03:24#15sibelsibelНовакРегистрация: 29.11.13Град: Бяла СлатинаОтговори: 10от: П С И Хе да то е вярно ама кво да се направи сега псохарите са си психариОтговорОтговор с цитат
  • 27.09.14 09:33#16********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХЕ как какво? Ами заставате обвинен че сте психар/психопат и посвещавате живота са да обясните и докажете, че това са всъщност други - тези, които ви нападат или правят на такъв/такава.

    Как е опосканата сграда в началото на Бяла Слатина? Имам я на снимка - не изглежда никак хубаво.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest