П С И Х

  • 11.09.14 07:28#1antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470П С И ХМного психо индивиди се навъдиха, но никой не познава психо-маймуната.

    Така започнал своето изследване нашият учен, застанал пред клетка в

    зоопарка.Той гледал и изучавал с часове една маймуна. Точно тази, за

    която Дарвин бил решил,че сме произлезли от нея. Държал в ръката си

    руло вестник, като на първа среща с непозната девойка. Стоял и гледал...

    Това направило впечатление на най- старата маймуна. Той я гледал и тя,

    застанала точно срещу него, започнала, с издадена устна като колелце, да

    го гледа право в очите. Ученият се зарадвал. Вече си повярвал,че е

    създал контакт, за който от дълго време мечтаел. Маймуната, като

    видяла, че държи нещо,си помислила,- пак ще се хапне бананче, но нищо...

    Завъртяла се с неудовлетворение и гняв. В нея се завихрил неприязън,-

    Тоя даже няма и едно косъмче, но като се почесала, узнала,че и при нея

    липсват. Тогава навела очи и затърсила някоя буба.Ученият постоял

    известно време, а мисли се реели над главата му. - Дали ме позна, та

    толкова дълго ме гледа? Решен да отиде и следващия ден в зоопарка се

    прибрал в къщи, а маймуната се свила на клончето с една мисъл,- как ли

    този нехранимайко ще се сгрее, като се е разголил толкова? Така всеки

    поотделно разсъждавал за собственото си битие, но никой от тях не

    разбрал за мислите на другия и ученият не стигнал до извода,че маймуната

    е по-висше създание от него, защото външните белези не са били тези,за

    които пишат, че оформят индивида.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 12:45#2********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХМного правилно съпоставяш в сексуален аспект маймуни с човек. Честотата на актовете е просто колкото организма успее да създаде. Там потисничество също има - то е от главния маймун, а по-слабите са на ръчно доволене. Което не могат женските. Дори мога да ти посоча един вид, много близък до човешкия - гибон. Хранят се и с месо. Не знам какви съвкупления са ставали навремето, за това можем да знаем с помоща на опитни стари дами, които биха могли да огреят въпроса.

    Но за ПСИХ имаме и друг елемент. Кой е той, любознателна Михала?
    Помощ - те са 3 на брой, ти посочи един от тях.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 12:58#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХНека си направим ехперимент, ако ви е любопитно :blush: :

    Ще трябва тук да пишат и други, за да видим след известен брой мнения дали сме събрали и трите елемента, които съставляват психореалност. Аз знам със сигурност втория, но съм забравил третия. Първия няма да издам.

    Работата е в това дали случайно и несъзнателно можем да съберем нещата да отговарят на заглавието(ако някой знаещ просто не ги назове). А после може да поразсъждаваме каква сила е направила това.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 03:27#4antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХУмничкият ми, кое може да има общо между личностните отношения.  ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 03:31#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХМощни и съпътстващи силови полета, като за едни са съпротивителни дeйствията им, а за други са помощни?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 03:38#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХФизикално погледнато, но дали може да се обвърже с обема на съществуването.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 05:03#7********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХРазбира се, трябва да се каже частицата "в" - V - обем.

    Би могло да се изрече примерно "човек в силови полета", ако имаш в предвид човек

    Но не разбирам накъде поведе разговора.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 05:58#8ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: П С И ХАз не разбрах :cry: ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:05#9********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХНедей да плачеш, ще ти обясня безплатно. Кое не разбра - мене или нея, защото нея и аз не я доразбрах, но се опитах да следвам въпросите й. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:06#10ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: П С И Хна 11 съм мислиш, ли че разбрах нещо ?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:09#11********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХРазбра какво правиш, когато плачеш. ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:10#12antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХТака винаги се получава.Не се разбираме един друг, но отреагирваме с
    нашата същност. И това не е инстинкт за самосъхранение, а чувство. То е в
    основата на нашето битие. :wink:
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:10#13ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: П С И Х ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:14#14ДаянаДаянаНовакРегистрация: 13.04.14Град: КазанлъкОтговори: 19от: П С И ХКаква беше целта на текста ти ?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:31#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: П С И ХМихала иска да ни запознае как да направим първият си милион. Аз ще я изслушам, щом настоява... А ако не разбереш нещо ще се опитам да ти преведа, Тигре.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:39#16antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: П С И ХТова е показател,че ние с нашите чувства,сме едно цяло във вселената и
    ако не го осъзнаем да очакваме крайния резултат от нашия инат.Не се познаваме
    въпреки,че мислим обратното. Разликата във възприятията ни представя едно, а
    всъщност сме друго или можем да бъдем. Тук е закона за свободната воля. Всеки
    сам избира какъв да бъде и как да изглежда. Едното е свързано с другото. И това,че
    маймуната в нашите очи изглежда така не означава,че тя се вижда по същия начин.Илюзия,всичко е илюзия на сетивата. :kiss:
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest