Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с човек, който харесвам

Сън с човек, който харесвам

  • 09.09.14 11:22#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сън с човек, който харесвамСънувах, че бях на един площад дойде един политик до мен и ми каза "иди да говориш с него" , аз се обърнах и за моя изненада видях човека който харесвам, и отидох да говоря, незнаех за какво. Когато стигнах до него щях да попитам за какво става въпрос, обаче той ме хвана и ме целуна по устата. На мен хем ми харесваше, хем исках да се махна. Той ме пусна и каза "трябва да се върна при жена ми" и аз се учудих и казах "женен ли си", той не каза нищо и тръгна към един парк или гора с много дървета. Аз стоях и незнаех какво да правя, а политика ме викаше да се връщам веднага обратно, беше ядосан. По едно време реших да тръгна след него да го настигна,/ а политика продължаваше да ми вика да се върна/, исках да уточня въпроса с женитбата и жена му , защото незнаех и той не ми отговори нищо преди това. В следващият момент бях в някаква стая с него и все едно започнахме да правим любов, но ми е малко мътно в главата и така се събудих.
    Аз за пръв път сънувам че правя любов с някой насън.
    Какво означава този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 03:59#2ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамкотка най-вероятно не, но черна жена... ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 04:10#3antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамТам ли е същата класация на видове по-по-най.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 04:23#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамс него си говорим глупости намираме се на разговорОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 06:26#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с човек, който харесвамСпомняш ли си, Ели как ме нарече - това беше преди ок 15 години. Много внимавам, защото трябва и черните да се развиват леко-леко, а и да ни водят по пътя. Eли, при черните ги няма тези правила, защо натоварват нас?ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 08:19#6antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамЕдни приемат, а други не-  зависи от индивида.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 11:13#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамнезнам как съм те нарекла, след като незнам кой пише и не те познавам...ОтговорОтговор с цитат
  • 13.09.14 05:49#8antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамЦветовете са от голямо значение. Може би затова ни е дадено това многообразие
    в природата.
    ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest