Sanovnik.bg»Форум»Съновник»Сън с човек, който харесвам

Сън с човек, който харесвам

  • 09.09.14 11:22#1ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168Сън с човек, който харесвамСънувах, че бях на един площад дойде един политик до мен и ми каза "иди да говориш с него" , аз се обърнах и за моя изненада видях човека който харесвам, и отидох да говоря, незнаех за какво. Когато стигнах до него щях да попитам за какво става въпрос, обаче той ме хвана и ме целуна по устата. На мен хем ми харесваше, хем исках да се махна. Той ме пусна и каза "трябва да се върна при жена ми" и аз се учудих и казах "женен ли си", той не каза нищо и тръгна към един парк или гора с много дървета. Аз стоях и незнаех какво да правя, а политика ме викаше да се връщам веднага обратно, беше ядосан. По едно време реших да тръгна след него да го настигна,/ а политика продължаваше да ми вика да се върна/, исках да уточня въпроса с женитбата и жена му , защото незнаех и той не ми отговори нищо преди това. В следващият момент бях в някаква стая с него и все едно започнахме да правим любов, но ми е малко мътно в главата и така се събудих.
    Аз за пръв път сънувам че правя любов с някой насън.
    Какво означава този сън?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 03:27#2antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамПлощада познат ли ти е? Чувствата,които са те владяли са положителни и това
    показва развоя на съня. Каква професия имаш?-необходимо е за тълкуването.Има
    ли нещо общо с политиката? Внимавай щом го харесваш. Тогава може и съня да е под влияние на тези чувства. Предложението,което ще получиш ще ти хареса, но след
    това ще дойде разочарование.Не се старай да криеш нещата защото се виждат. Ако не
    искаш не ги пиши.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:16#3********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с човек, който харесвамсъжалете ено зомби... не мога да се досетя какво означава, толкова е реално...ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:41#4ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамсиният, за последен път ти повтарям, че публикувам истински сънища!реално тази случка не се е случила както е описана- поне засега.


    Михала, чувствата и в действителността, и в съня са хубави от моя страна. Не искам да споменавам имена умишлено. В действителността май не е вярно това от съня или е перефразирано незнам. Ти писа в предният ми сън, че това са мои действия - така по ми се свързва това което съм сънувала. Според теб какво означава?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:43#5********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с човек, който харесвамхах - тя ме членува с дебелия :cry:
    Да ти се връща тъпкано, Ели!!!
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:44#6ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамНе участвам в никаква политическа партия и не съм участвала до сега, и не ми е познат площада. Бяхме само тримата на него, нямаше други хора. Аз проверявах и в съновника и там пише хубави неща.ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:47#7ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамс нереза ли хаха, да така направих, не си ли?
    ако имаш някакво тълкование кажи?
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 08:52#8ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамдобре синия, явно не си от отбора на нерезите, извинявай! ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 09:14#9antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамЗа това,което си написала е това.Дала съм моето виждане.Ще ти се предостави
    ораторска изява. Успех ти желая, а щом правиш любов с женен мъж ще имаш неприятности. Подробности за дърветата не са ти ясни, но във всички случаи той ще иска да
    се скрие,приюти от нещо,което не е приятно, а то се отнася и до теб.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 10:20#10ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамтой в действителост не е женен, аз може би и затова се изненадвам на сън , незнам, а и като го попитах в съня той не отговори нищо- само ме погледна и тръгна към гората. ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 10:49#11antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамА това "трябва да се върна при жена ми"какво значи. Много навътре
    си го приела,че съня бъркаш с реалността. Напиши си съня на лист и
    хубаво го прецени.Отдели действителните неща от сънуваните, защото
    той в действителност е човек,който желаеш, а в съня ти се явява само
    символ на нещо.
    ОтговорОтговор с цитат
  • 10.09.14 11:22#12ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамможе и да си права.
    може и да има нещо което подсъзнанието ми се опитва да ми каже
    ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 12:47#13********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с човек, който харесвамЗащо ще се крие от теб в гората, след като го харесваш? Така ли си страшна в полицейската си униформа?ОтговорОтговор с цитат
  • 11.09.14 04:25#14ЕленаЕленаНовакРегистрация: 22.04.11Град: -Отговори: 168от: Сън с човек, който харесвамне съм полицай , но може и да съм страшна, знам лиОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 12:17#15********НовакРегистрация: 19.08.14Град: ПлевенОтговори: 361от: Сън с човек, който харесвамТака чаках да ми отговориш! Благодаря ти, сега съм вече сигурен, че няма да си черна накрая.ОтговорОтговор с цитат
  • 12.09.14 05:31#16antoaneta ardashesantoaneta ardashesНовакРегистрация: 02.01.14Град: СофияОтговори: 470от: Сън с човек, който харесвамЗащо ли да се притесняваме като ще литнем всички накрая- кой с краката,кой с главата нагоре. Пък може и да се възродиме за нов живот нали надеждата крепи човека? ОтговорОтговор с цитат
Facebook
Любими
Twitter
Pinterest